beni hiç tanımassınız ama yardımcı oLurum=)

sananee41

Bayan Üye
bi kaç gündür geziniyorum ama daha çözemedim bana biri yardım edebiLirmi?

adım :haLe
yaşım :15
LiseLiyLim daha=S karakterimi anLarsınz hemn ama önce tanışsak iyi oLur çnkü kendimi asosyaL hissediorum ve bu duruma aLışkın deiLm bi an önce kurtuLmak istiyorum bu psikoLojiden =)

---> beni hiç tanımassınız ama yardımcı oLurum=)

Hoşgeldin Düşler Ailesine Hale :)

aramıza hoş geldiniz , iyi forumlar :)

hosgeldin hale, ben alistimsa sende alirisin merak etme :) daha yasin cok genc hatta mini miniciksin :)
bu arada derslerinde okulundada basarilar dilerim..
ya bu forumun %90 cok genc. kendimi iyice yasli hissetmeye basladim :) bakalim bu piskolojiden beni kim kurataracak :)

hosgeldin hale, ben alistimsa sende alirisin merak etme :) daha yasin cok genc hatta mini miniciksin :)
bu arada derslerinde okulundada basarilar dilerim..
ya bu forumun %90 cok genc. kendimi iyice yasli hissetmeye basladim :) bakalim bu piskolojiden beni kim kurataracak :)

iyi niyetin için saoL ayrıca bende iki dk önce sızLanıyodum ama şimdi geçti gibi :) her derdin çaresi varmış bunu anLadım senide biri çıkarır inş :D

:)

bugune kadar hep kendimden fazlaca yas buyuklerle takildim buseferde kucuklerle takilayim ne olmus yani ... diye desem kendi kendime cikarmiyim acaba??? :)
herzaman forumlarin en kucugu ben olurdum o yuzdende cok simarirdim :) simdi kocaman kaldim :) zoruma gitti sanki birazicik :D

Hoşgeldin Hale Kardeşim :) Forumumuzun İnsanları Çok Sıcak Kanlı Ve Samimidir. Seni O Psikolojiden Hemen Çıkarma Potansiyeline Sahip Kişiler Mevcut xD. Her Konuda Yardımcı Olabileceğimizden En Ufak Bi Şüphen Olmasın :) Tekrardan Aramıza Hoşgeldin.. Keyifli Dakikalar..

hoşgeldin aramıza hale iyi forumlar

merak etme herkes nasıl alıştıysa sende alışırsın alıştınmıda bırakamassın sigara gibi bağımlılık yapar burası ona göre

Hoşgeldin Hale Kardeşim :) Forumumuzun İnsanları Çok Sıcak Kanlı Ve Samimidir. Seni O Psikolojiden Hemen Çıkarma Potansiyeline Sahip Kişiler Mevcut xD. Her Konuda Yardımcı Olabileceğimizden En Ufak Bi Şüphen Olmasın :) Tekrardan Aramıza Hoşgeldin.. Keyifli Dakikalar..

buna sevindim ve yavaş yavaş çıkıyorum bu da beni çok daha mutLu yaptı:D aLışıyorum:D

bugune kadar hep kendimden fazlaca yas buyuklerle takildim buseferde kucuklerle takilayim ne olmus yani ... diye desem kendi kendime cikarmiyim acaba??? :)
herzaman forumlarin en kucugu ben olurdum o yuzdende cok simarirdim :) simdi kocaman kaldim :) zoruma gitti sanki birazicik :D

işte bu büyük bi sorun ama istersen moraLini yerine getiririm :D ben daha büyükmüşüm gibi sana küçümen fLan derim bu geneLde iyi geLiyo tabi ufak birine yapmassan buna acayip sinir oLurLar :d

hoşgeldin aramıza hale iyi forumlar

merak etme herkes nasıl alıştıysa sende alışırsın alıştınmıda bırakamassın sigara gibi bağımlılık yapar burası ona göre

sigara gibimi orasını biLemem gerçi sigarayıda biLmiyo oLmamdan kaynakLı bu ama :D

işte bu büyük bi sorun ama istersen moraLini yerine getiririm :D ben daha büyükmüşüm gibi sana küçümen fLan derim bu geneLde iyi geLiyo tabi ufak birine yapmassan buna acayip sinir oLurLar :d

canim benim ya... canim benim ben latife yapiyordum :) oyle bir sorunum yok :)

arkadaşlar :) Sohbetten devam etseniz?

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri