Bende Açıyım Artık

Allons-y

Kayıtlı Üye
Pek günlük tutmasını sevmem ama :D :D Neyse

Bu gün işte her gün ki gibi başladım 8'de kalk giyin sekiz buçuğa kadar yat kalk işe git. Ama farkı hayatımda ilk kez yaptığım pilabı iş yerine götürüp yemekti :D :D Pilavımda güzel oldu tane tane. İşe gittim sabah **** şükrüyle kavga etmedik :D :D ilk kez temizlik yaptım oturduk zabah yemeği yedik. Oda dün iş yerinde yaptığım makarnaydı :D Sosu süper oldu parmaklarımı yedim .D :D bu arada sanırım çok yemek yapıyorum sandınız ama pek yapmam :8::8: Neyse yemek yedik sonra akşam 4 de kadar oturdum sonra iki kadın geldi bir şeyler yaptırıp defoldular :D çalışmayı sevmediğim halde çalışıyorum. Öğle yemeğimde pilav yedik çoko beğenildi :D :D Sonra akşam oldu eve gittim o sırada cebimde 4 tl buldum evden apar topar çıktım ve bir paket sigara aldım ve bitti :( :D bir saatte bitirdim çıkışa bir sigaramö kaldı o kadar:D Saçma SpaN gÜnLüqüm Haa babam geldi iki dakka konuştuk kaçtım hemen dışlarıya .( bu aralar psikolojim bozuk manyak manyak takılıyorum çalışmak bana yaramıyor :(

Saçma Sapan Günlüğüm Asadfgdgadsf burda hindilik bitiryore bir daha ne zaman girersem yazacsam :50::50:

---> Bende Açıyım Artık

Yorum yazak yok :D :D ama ben yine devam edeceğim.

Bugün biraz sıkıcıydı ama sabah mazoşist yanımı çooook çıkardım ve şükrğye hayatın ne kadar berbat olduğunu ve kendi eliyle kendi kuyusunu kazdığını gösterdim :D :D O sırada hayatımın en büyük temizliğini yaptım. Orüç tutumak istedim ama tutamadım. Haftalığımı vermediğinden çalışasım yoktu zaten iş te yok. Ayrılcam oruç tutup spor yapcam göbişim gitsin .D :D eve geldim babam vradı konuıştuk 5 dakka kadar sonra dışarı çıktım :) ve burdayım eve gicem ve zıbarcam :D By By Günblük

---> Bende Açıyım Artık

İlk yorum benden olsun madem. =)
Tanışmıyoruz ama eğlenceli biri gibi duruyorsun.Takipte olabilirm. :rolleyes:

---> Bende Açıyım Artık

Saol sen olmasan akan yok :) Ben seni tyakipteyim kısa ve öz yazıyorsun :) tanışalım sohbet forumunda istersen ;)

---> Bende Açıyım Artık

Foruma yabancıyım sohbet bölümü nerede bilmiyorum. =)
Takipte olduğumuda öğrenmiş oldum.

---> Bende Açıyım Artık

Takip edenler var baya :) Sohbet forumunu bende bilmiyıorum :D ben yeni mesajlardan bakıyorum alaz

---> Bende Açıyım Artık

Günlüğün Hayırlı Olsun Kardeşim :) Her Zaman Güzel Günler Yazman Dileğiyle ;)

---> Bende Açıyım Artık

Saolun :) Gayeciğim kızma bana elimde değil ama 3 gündür içmiyorum :)

Basket baba zoruyla bir bayan kuaföründe çalıştırılıyorum :D

Saol Reis abi :=)

Evvet günlük

Bugün işe sabahtan gittim ve temizliği yapıp şükrüyle kavga edip eve geldim annem benden okul formama4 vesikalığımı istedi ve ben buldum çoook berbat çıkmışım yakasım geldi. Bugün lise'ye kayıt olacağım ve cnbc-e dergimi alacağım akşam mehtap ablacığüım gelecek çok sevindürüğüm :)

Kendine iyi bak günlük beşlki akşam terkrar yazarım :)

---> Bende Açıyım Artık

Oyyy yerümmm seni :50: kızma bana canım yaw ben kızmam sana hiç bi zaman :D Bak bırakıyorum içmicem

---> Bende Açıyım Artık

:D evet :D

Neyse bugün aslında dün akşam anneme oruç tutacağımı söyledim ve kaldırmasını istedim annemde tamam dedi ve kaldırdı ama beni 4'ü çeyrek geçe kaldırdı ve 10 dakka sonra top patlayacaktı :D Canım annem bana yumurta haşlamış ama onlarda patlamışl ocakta yanmaktan :D beni kaldırdı bu işte bende 10 dakka da ne yicem deidm yattım sabah kalktım işe gittim ve hiiiç bişi yemeden oruç tuttum :2: neyse iş yerine bugün yeni birisi geldi mürüvet abla :D onun saçlarına maşa yaptım :2: ilk kez bir insana maşa yaptım. İşten çıktım eve geldi,m yemek yedim ve internete kaçtım D: bugünlük bu kadar

---> Bende Açıyım Artık

Haa unutmadan bugün mazoşistlik konusunu patronlarım öğrendi abna dedi mazoşist ne diye ebnde kendine zarar vermesini seven dedim :D D: sonra bana sadomazoşisti sordu bende cevapladım sonra sdadomazoşist değilim dedim :D çok şaşaırdılar bunları bilmeme :D

---> Bende Açıyım Artık

Bugün iş yerinde yine aynı meseleler geçti ve artık yeni bir kitapa başladım. S. King'in Cep kitabı mükemmel .)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri