Bence Bi Merhaba De :)

MonteKristo

Bayan Üye
Selamlar :19bb867fd5685d3bd9d

Evde oturarak zaman geçiremeyeceğii anlayıp internnette dolaşırken bu foruma rastladım ve kayıt oldum. Hadi hayırlısı :) Birazcık kayıp bana aranızda yer açarsanız ben oraya bir yere sıkışırım :D

Gördüğünüz üzere daha yeniyim :) Çok yeni :D Adım Hale. Galatasaraylıyım. :D Fena kitap kurduyumdur amaa şu aralar pek okuyamıyorum. Çünkü fazla vaktim olmuyor. Ve ben bi başlayınca o kitap bitmeden başından kalkamam.

Burnumu sokmadığım şey yoktur. Biraz meraklıyımdır. Hadi birazdan biraz fazla olsun :D
Bu sayede zevklerimde çok çeşitlidir. Farklı farklı hobilerim vardır ve uçuk kaçık hayallerim :)

Sanırım birazda gevezeyim. Ama insansak güleceğiz ve konuşacağız değil mi yani? Bunların dışında tipik bir ikizler burcuyum. Hani bi anı, bir anını tutmayan :D Ama bence en güzeli de bu. Bir dakika sonra nasıl bir ruh halinde olacagın belli olmuyor :)

Hayatımda üç kelimenin yeri çok ayrıdır.
Tatil, Uyku ve Çay...
Anladınız siz gerisi :86fbfc22636458d3912

Neyse benden bu kadar.
Şimdilik.. :D

---> Bence Bi Merhaba De :)

Selamlar :R

Hoşgeldin rektaş ve burçtaş :R

Keyifli Forumlar :R :R

Hoş geldin aramıza maden o kadar kitap okuyor sun güzel de yazıyor sun dur kendi içinden dökülen yazılarını beklerim :) :)

Hoş geldin aramıza maden o kadar kitap okuyor sun güzel de yazıyor sun dur kendi içinden dökülen yazılarını beklerim :) :)

Hoşbuldum.
Yazıyorum yazmasına da nasıl oluyor bilmiyorum :D
İlerde paylaşabilirim bir şeyler :)

slm lar olsun merhaba :)

Merhabaa =)

hosgeldin kardesım iyi eglenceler :)

Teşekkürler, iyi eğlenceler :)

hos geldınız keyıflı forumlar :D

Hosbuldum bal böceği :D

Hoş geldiniz iyi forumlar.

Hoşbuldum, sizede :)

[MENTION=169281]MonteKristo[/MENTION] beklerim yazılarını en kisa surede :)

Son düzenleme:
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri