ben yaptım hepsini :(

DiReNiS

Bayan Üye
itiraf ediyorum!!! anneciğim,sigara içmiorum demiştim,ama içiorum,özürdilerim...çok üzüldüğün için söleyemiorum :(
itiraf ediyorum!!! babacığım,ortaokuldan sonra anadolu lisesini kazanmıştım,sen beni anadolu lisesine göndermeyi çok istiordun,ama ben hemşire olmayı çok istiordum,bu yüzden sana anadolu lisesini kazanamadığımı,,puanımın yetmediğini sölemiştim...özürdilerim :( ama şimdi mesleğimi çok sewiorum :(
itiraf ediyorum!!! ablacığım,4 sene önce benim normal bi erkek arkadaşımı,aileme sewgilim diye sölediğin için,, senin bütün sewgililerinin mektuplarını ve resimlerini annemlere ben göstererek,,ev hapsine büyük kısıtlamalara sebep olan bendim...ama haketmiştin...!!!!
itiraf ediyorum!!! kızkardeşim.....günlüğünü okuyupta serseri bi erkek arkadaşın olduğunu öğrendikten sonra,,telefonundan erkek arkadaşına ayrılık mesajları çeken bendim...ama napim,,zibidinin biriydi o da..senin mutluluğun içindi :(
itiraf ediyorum!!! erkek kardeşim,ev ödewlerini yapmayıp zamanının hepsini pc başında geçirdiğin için,,pc yi ben çökerttim...pişman oldummu ? evet...ama ben pc yi kullanamadığım için !!!!
itiraf ediyorum!!! fotoğraf çektirmek için gülhane parkındaki aşık weysel heykeline şebeklikler yapıp,,makyaj malzemeleriyle boyayıp,şapka takan ve sonrasında makyajı silecek bişi bulamayıp,,hemen olay yerinden kaçan kuzenim ve bendim...

ohh bee rahatladım

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri