Ben ßuradaN ßilenlere ßi SoruM oLcak

technost

Kayıtlı Üye
Sımdı ben bu hackerlık ıslerını fln bılmem benım sorum Ornegın;online bir oyunda ban yedik Knight Online veya Metin2 vb.
Burada atılan banın turu ne?Banın turu ne derken Ip ban fln oluomus sımdı bazılarında modeme reset atınca duzelıo ama bunlarda boyle olmuyor modemı 2 ay kapalı da tutsam yıne ban acılmıyor. Yanı ben bu banı herhangı bır yontemle de olsa acabılır mıyıM?..

Sımdı gmlerın attıgı banLar Oyuncunun Idsıne atılıyor.Ben bu Banları NasıL acabılırıM yardıMcı olrusanız cok sevınırıM.

---> Ben ßuradaN ßilenlere ßi SoruM oLcak

kardes hosgeldın aramıza oncelıkle ... ;)

dedıgınıde ben burdan cozemem knıght'dan yedın mesela banı bunun cesıdı war ıp ban id ban uyelık alamaması ws ws tıplerı war bunların tam cevabını gmlerden orenırsın onların cesıtlı adreslerı olur yada forum sıtesı olur onları sen bulacaksın :D ha gelıpte bana sunu dersen olur abı su GM'in web sitesinde adult[*****o] war o zmn :D işe bn gırerım :D ama bu sekılde anca sana yol gosterırım :) kolay gelsın

Sanırım benım yedıgım banın turu Id ban ben bunu nasıl acacagım gmlerle ırtıbata mı gecmem lazım ?

Ben sımdı Ip ya da Mac adresı fln deıstrısem banım acılır mı?

kardes dedıgım gıbı ip bansa deıs ama sanmam id bandır gm'ı bulmaya calıs ;)

ikna ederım sen bulda adresını bana bı sekılde ılet ;)

Tanıdık GMLeR var kingleri falan tanıom knıght'da vs :D Sen Ismını Ver Yeter ;)

Ben Metin2 den ban yedim Knight dan deiL Metin2 de tanıdıgın gm Varsa SoyleyıM ısmıNı ıkna edebıLırseN cok iii Olurr :D

yaw kardes fark yapmas dıom ya heryerdn bı kıng war sılkoard knıght metın2 metın3 4 :D counter :D ws ws :D ayarlarım sen ısmı wer yeter ;)

tmm o zmn sana gmın ısmını verıyım ya da tıcket servısınden adamla konus

Adamın Ismı [GM]ShaerL ticket servisinden de Efes'i secip konusabılırseN ne guzeL oLur ya ben senı CoK sevDm her konuda Sen varSn :D

Dıkkatını cekerım ben yapmıcam arkadaslarım yapacak ben ZaptoS'a Sorayım bakalım ne dıyecek hemen yapmamı bekleme ban sebebını oreneceM once ban sebebın ne olabılır

Benı sevmene sevındım ;)

ban sebebı hıle dıyor ama ben hıle kullandıgımı hatırlamıyorum bı de adamlar hılesın dıe ss alıyorlardı belkı onlardan dolayı banlanmısımdır.

kanky baq sımdı eger adamlar hıle dıosa hıledır naptın bn metın2'den cakmam knıght gıbı mı ?

Metın2 de farklı deıL koxp fln yok ama sh var atack speed fln war ama ben hıle deıLdm

sen o ban ı açtırırsan helal olsun sana ama açıcaklarını pek sanmam benim 3 tane çar ban yedi ama gm ler kimseyi takmıyorlar oyunu bıraktım bende

bide metin2 de 35 lvl zalim(19k falan:D) çar var isteyen olursa veririm.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri