Ben senin yasındayken (skeç)

Hiphop_girL

Bayan Üye
SKEÇ-2: BEN SENİN YAŞINDAYKEN
BABA : Oğlum gel bakalım buraya!
ÇOCUK : Buyur baba!
BABA : Bu hafta yapılan sınavda kaçıncı oldun?
ÇOCUK : 25 oldum baba
BABA : Ama nasıl olur! Daha geçen hafta 21 idin Nasıl dört sıra birden geriledin? Tembel herif
ÇOCUK : Ne yapayım baba? Sınıfa dört tane yeni daha geldi Dolayısıyla 21likten 25 liğe geriledim Hem bana kızmaya senin hakkın yok
BABA : Bak şu bacaksıza! Bu kadar tembel olacaksın ve benim sana kızmaya hakkım olmayacak öyle mi?
ÇOCUK : Tabii Demek ki mükemmel bir çocuk dünyaya getirememişsiniz El alem öyle çocuk yapıyor ki! Hepsi süper zeka
BABA : Kızdırma beni alırım ayağımın altına bak Sınıfta kalmış abuk subuk aptal saptal konuşuyor
ÇOCUK : Niye kızıyorsun baba? Sınıfta kaldıysak ne olmuş! Daha iyi ya!
BABA : Neresi iyi bunun?
ÇOCUK : Sürekli maddi sıkıntıdan bahsediyordun düşünsene yeni sınıf için yeni kitaplar almak zorunda kalacaktın Şimdi buna gerek kalmadı Aynı kitapları yeniden kullanacağım
BABA : Yahu şu karneye bakBütün dersler bir bir bir Allah aşkına bir tane bile iki yok Yuh sana nasıl becerdin bunu?
ÇOCUK : Hepsi bir mi emin misin baba?
BABA : Bir de utanmadan şaşırma numarası yapıyor Utan utan! Al da kendi gözlerinle bir daha bak karneye
ÇOCUK : Allah Allah! Ver bakalım şu karneyi Hepsi bir olmamalıydı
BABA : Şunun söylediğine bak Doğru hepsi bir olmamalıydı Sıfır olmalıydıBir sene boyunca yattın tabi Bir bile fazla sana Ben senin yaşındayken sınıfın en iyisiydim Karnemde bütün notlarım "5" idi "5"
ÇOCUK : Yapma baba Bu benim karnem değil Dün bu karneyi tavan arasında buldum Senin karnen bu Neee! Benim karnem mi? Hadi canımVer bakiiimLAaa! Sahi ya Eee Şeeey yani Diyecektim ki!
ÇOCUK : Demek bütün notların beşti haa İşte bak bu da benim karnem İtiraf et baba ben senden daha çalışkanım
BABA : Tamam tamam anladık para istiyorsun Söyle ne kadar vereyim?
ÇOCUK : Şeey! Ne desem bilmem ki! 500 yeter Ama şimdilik
BABA :Ne 400 mü? 300 neyine yetmez? Al şu 200´ü 100´ ünü geri getir
ÇOCUK : Ama baba
BABA : Aması maması yok Al şunu! Dur bakim senin eline ne oldu böyle?
ÇOCUK : Önemli değil baba
BABA : Nasıl önemli değil oğlum? Avuçların kıpkırmızı olmuş Ne oldu?
dövdü
BABA : Öğretmen mi dövdü? Hangi çağdayız? Dağ başı mı burası? Ben ona sorarım
ÇOCUK : Dur dur! Dur baba Tabiki burası dağ başı değil Ama galiba kabahat bendeydi
BABA : Niye ne oldu ki?
ÇOCUK : Arkadaşım öğretmenin sandalyesine raptiye koymuştu
BABA : Raptiye koyan arkadaşınsa seni niye dövdü? Onu dövseydi ya!
ÇOCUK : Asıl olay ondan sonra
BABA : Nasıl yani?
ÇOCUK : Ben de öğretmen raptiyenin üzerine oturmasın diye tam oturacağı sırada sandalyeyi çektim Hooop! Gümm! Tabiki
BABA : Hak etmişsin Bu gün okulda ne yaptınız?
ÇOCUK : Bu gün okulda dinamit yaptık
BABA : Peki yarın ne yapacaksınız okulda?
ÇOCUK : Hangi okulda? Dinamit yaptık yaptık diyorum okul falan kalmadı ortada

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri