ben İlknur[][]cok seviyommmmmm

sivrimon

Kayıtlı Üye
ben ilknur cok seviyom ya bambaşka benim için çok iyi yürekli ama kızdımı yakar her tarafi onun için huyuna suyuna gidiyorum canim benim iyiki varsin sen gibi birini sevmek cok güzel bir duygu sen beni seviyon mu bakiyim gülüm alim balim petegim hayatim anlami herbirşeyim kalbimin bahçesindeki tek gonca gülüm bebişim bebegim canisim ay yerüm o gözlerinin ben kınalı kuzum (meeee9hahaha​
:107::107::107:

ertu herk<ez BAANN ben saan hasta:D:Dhehe ne bu hayrdır ne istıon solee:p tabe saka kaANNKAmmmmMMM seNI nıe sevmeyem DELı GİBİ SEvıom..zaten delıy biri akllııca sevemez ya neysh:phehe hadıı sen 1denesınnnn yavv canşşko0o0ommmmm kannnkaLarınnn guLu qarzmatık kankaCUMMM dert ortgımm 1denemm

antePLI aa ayıp senınde kankan olurz..ama ertu gibi olcaksan olak vallla...ben gulyom oda gulyor ben aglynca oda aglıo işine gelrıse:Dhehe ben diemm cok sulugozluyum dk agalrm basnda biterm soleyem:D:D :pheeh dimi kankiiiiiiiii:D

yoq bu yaaln dıemıo ben cakıom durmu:D bende dıemıom zaten dersem öldurrurr benı:D hehe kankama nıe yalan atam yaa kanka dıoz..kan bir kere atar birkez onun için solenır...ertuda 1kez solenıp omur boyu devam edılcek birisi;)

goz tepelı ey ddedın yav rosecım baqq burası geyık mışş:Dhehe bişi deme işte bize...goztepelı qoru benı:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri