ben geldim hoşgeldim !! =)

_osslem_

Bayan Üye
62´den cok süper tavşan yaparım.Begenilmedigim taktirde 7gün içinde geri iade edilebilirim.Modayı degil,modayı takip edenleri,takip ederim.Fiş alınmadıgı taktirde %10 indirim yaparım.Terliyken kesin su içerim.Herhangi bir ekonomik krize yol acmam.Borsaya müdahale etmem.Gaz yapmam,sindirimim kolaydır.Etliye, sütlüye,tatlıya karısır ve burnumu sokarım.Kesinlikle Cumhurbaskanına saygısızlık etmem. Kalbinizin dostuyumdur, kollestrol içermem. Cinsel isteksizliğe olumlu etkim klinik deneylerle saptanmıştır. Zar tutmam, kağıt çalmam, hile yapmam. Eksik gramajla çıkmam, küfrü haketmem. MEB(Milli Espri Bakanlığı ) tavsiyeliyimdir, okullara önerilirim. Damlaya damlaya gül´ücük olur ikesine sadığımdır. Laforizmaların babası Cihan Demirci´nin deyişiyle: Ün peşinde değil ünlem işareti olma peşindeyimdir. Gülü soluncaya kadar; sizleri ölünceye veya öldürünceye kadar severim. 100 metreyi 20 saniyenin altında koşarım. 10.000 metreyi hiç koşmam, yorulurum. Karadenizliyim ama Günde bir paket sigara, üç demlik çay tüketmem.Domuz yağı, eti, sütü, kemiği, iliği içermem. Belediye otobüsüne binerim, taksiye yüz vermem. Vapurda martılara simit atarım, hayvan dostuyumdur. Hafif çapkınımdır. İstiklal Marşı okunurken ayağa kalkarım.Çift elekten geçirildim; tozum-toprağım yoktur. Paramı yastığımın altında saklarım(bulduğum zaman) Kısmet açarım.Hızlıyımdır, sol şeritten giderim. Kırmızıda durmam, yeşilde geçmem. Son paramla hep kazı kazan kazırım eve yayan giderim.Konyalılarla konuşmam.Çift sayıları sevmem.Küfür eden insanlardan nefret ederim ama küfürlü rap şarkılara bayılırım.Kendimi beğenirim ama mütevaziyimdir.Belediye otobüsünde yolculuk eden özellikle yer vermek zorunda kaldığım yaşlılara uyuz oluorum.Aslında anasınıfı öğretmeniyim ama çalışmıyorum (ekmek elden su gölden,baba parası yiyorum)peq çok farklı işe girsemde 3 gün çalışıp yıllık izne ayrılırım.Gereksiz konuşmam doğama aykırı.Peki ya bunlar çok mu gerekli diyosun şimdi .. haksızda değilsin hanii .. ama sana zorla oku demedim ki =)]

Hoş geldin osslem; ah kendini tanıtsaydın biraz çok iyi olucaktı..neyse tekrar hoş geldin aktif olman dileğiyle :)

Sen Neymissin Be Abi :11: Neyse Aramiza HoŞgeldinnnnn Senide Getirdimye Ölsemde Gozum Acik Gitmem Artik HoŞgeldin Umarim Kalici Olursun

Buarada Iklimm HoŞgeldim Adim Ozkan Malesef Bende Osslemin Arkadasiyim Izmirdenn Adim Ozkann =)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri