Ben Efsaneyim (I Am Legend) 2007

KiLLZoNe_1s

Kayıtlı Üye
Yapımı : 2007 - ABD , Avustralya

Tür : Bilim Kurgu , Fantastik , Gerilim

Süre: 101 Dak.

Yönetmen : Francis Lawrence

Oyuncular : Will Smith, Alice Braga, Willow Smith, Charlie Tahan, Salli Richardson

Seslendirenler : Aysun Topar, Ali Ekber Diribaş, Nurhan Yılma, Sibel Taşçıoğlu, Ayşe Kurtel

Senaryo : Akiva Goldsman, Mark Protosevich

Konusu

Robert Neville başarılı bir bilim adamıdır ve insanlığı yok edeceğine inanılan,önüne geçilemez tehlikeli virüs ona bulaşmamıştır. Virüs çok kısa bir zamanda insanların ölümüne sebep olmuş, sonuçta Neville New York'ta hayatta kalan tek insan olmayı başarmıştır. Ancak Neville'in durumu çok zordur çünkü belki de dünya üzerindeki tek insan kendisidir. Üç yıl boyunca dolaşmakta, yaydığı radyo mesajları ile hayatta kalan insanlara ulaşmaya çalışmaktadır.
Herhangi bir canlıya rastlayamayan Neville aslında yalnız değildir ve her hareketi izlenmektedir. Salgından sağ kurtulan eski insan-yeni mutantlar Neville'in ölümcül bir hataya düşmesini beklemektedirler.

Moderatör tarafında düzenlendi:
ayrım saat önce izledim filmi :) gerçekten çok güzel film. Genelde insanı geriyo ama duygusal taraflarıda var. Kesinlikle izlenmeli

İzlemiştim bunu gerçekten son derece harika bir film.Adam tedaviyi bulup kadına veriyor ve kendisi ölüyor.

Ben Efsaneyim

3657-benefsaneyim-b.gif

Yönetmen: Francis Lawrence

Oyuncular: , Will Smith, Salli Richardson, Thomas J. Pilutik, Alice Braga, Paradox Pollack, Charlie Tahan

“Benim adım Robert Neville. New York şehrinde hayatta kalan biriyim. Sesimi duyan biri varsa…herhangi biri. Lütfen. Yalnız değilsin”. Robert Neville çok başarılı bir bilim adamıdır, ama o bile tedavi edilemeyen, insan yapımı o korkunç virüsü kontrol altına alamamıştır. Her nasılsa virüse bağışıklık gösteren Neville, New York şehrinden, hatta belki dünyadan arta kalan yerde, hayatta kalmış tek insandır. Neville üç yıl boyunca inancını yitirmeden her gün telsiz mesajı göndererek, umutsuz bir şekilde, hayatta kalmış başka insanlar bulmaya çalışır. Ama yalnız değildir. Belki de insanoğlunun son ve en iyi umudu olan Neville’i ayakta tutan tek şey kendine düşen görevi yerine getirme arzusudur: Kendi kanını kullanarak virüsün etkilerini tersine çevirecek bir tedavi bulmak. Ama karşısındakilere karşı sayıca az olduğunu bilmektedir… ve zamanı da hızla tükenmektedir.

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri