Beğenilen Hediye Zippo Çakmağı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

zalcaka

Kayıtlı Üye
İnternetten istediğimiz bir şeyle ilgili göz gezdirmemiz istediğimiz ürünle ilgili bize olasılık sunduğu gibi farklı çeşitlerle fikrimizi de değiştirebiliyor. Erkek arkadaşım uzun zamandır zippo çakmak almak istiyordu. Onunla internette zippo çakmaklara göz gezdirirken sizin ürünlerinizden bir tanesini beğendi. Ama almadı neden almıyorsun dediğimde internetten zippo çakmağı almaya cesaret edemediğini söyledi. Ben küçük bir araştırma yaptıktan sonra ondan habersiz, ona sürpriz yapmak için, onun beğendiği ürünü aldım. Geldiğinde çok beğendim. Hediye paketi yapıp ona verdim ve beğendiğimin aynısı nerden buldun diye sordu. Beğendiğin yerden cevabını verdim. Çok şaşırdı ve sevindi de.

İnternetten Alışverişte Güven

Erkek arkadaşım Zippo çakmakta olması gerekenleri bana anlattı. Bu yüzden cesaretli davranmış olduğumu, hayal kırıklığına da uğrayabileceğimizi bana söyledi. Hak vermiyor değilim. Sonuç olarak beğendi ve beğendiği için ben de mutlu oldum. Ona bu zamana kadar hediyelik eşya olarak en güzel aksesuarı almış oldum. Beni alacağım yere de kendisi götürmüş oldu. Size ürün sunma doğruluğunuzdan dolayı teşekkür ederim. Gerçekten erkek arkadaşımın dediği gibi internetten alışverişte risk her zaman oluyor. Eğer bu şekilde güzel çıkmasaydı hem verdiğimiz paraya üzülecektik hem de ben erkek arkadaşıma karşı onu dinlemediğim için mahcup duruma düşecektim. Neyse ki bu ihtimallerin hiç birini yaşamadık. Zippo çakmalarınızın güzelliğini kendi arkadaşlarına da anlatıp bu siteyi önerdi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri