Bebeğiniz için ne yapardınız?

Down sendromlu veya başka engelli olsun doğmasına izin verirdim

• Kullanılan toplam oy
    4

elapazar

Bayan Üye
Bir arkadaşım var. Çok uğraştılar. Yıllarca çocukları olmadı. Nedensiz kısırlık dedikleri sorundan. Aslında sorun gözükmüyor her iki tarafta da ama bir türlü hamilelik gerçekleşmiyor.

Sonra tüp bebek denemelerine başladılar. Aşılama vb. de işe yaramayınca.

Nihayetinde başarılı oldular. Fakat ilerleyen süreçte yapılan kontrollerde bebeğin down sendromlu olduğu söylendi. Aldırmak veya aldırmamak arasında kaldılar.

Aldırmamaya karar verdiler. Ne olursa olsun o onların evlatları idi.

Acaba biz ne yapardık?

Siz ne yapardınız?

O bebek büyüdüğünde aklı erdiğinde ben niye böyleyim dediğinde kim ne yapardı?

Ben ikili üclü testleri sirf bu yuzden yaptirmadim.. Anne karninda tedavisi yoksa aldirmak tek care olarak goruluyor. Ama ben yapamazdim.. O da can .. Hele ki Kalp atislarini duyduktan sonra..

---> Bebeğiniz için ne yapardınız?

Benim şuan oğlum olucak son 1 ayı.
Her türlü herşeyi yaptırdım fakat yinede hasta yada sakat bile olsa asla aldırmazdım. O artık benim canım o artık benim kanım. o herşeyim.

Ben ikili üclü testleri sirf bu yuzden yaptirmadim.. Anne karninda tedavisi yoksa aldirmak tek care olarak goruluyor. Ama ben yapamazdim.. O da can .. Hele ki Kalp atislarini duyduktan sonra..

Bence de bir cana kıymak gibi bir şey olur sanırım. Verdiğim örnekte de arkadaşım ne olursa olsun bir cana kıyamam dedi. Sağlıklı bir bebekleri oldu neticede. Tıp her zaman doğru tespit yapamıyor elbette.

Burda can hangi aşamada başlıyor sanırım onu tayin etmek lazım. Rahme düşer düşmez mi yoksa belli aşamaları mı var?

Çok ama çok zor bir karar...

Anketi anlayamadığım için oy vermedim.

Soruya gelecek olursak ben aldırtırdım. Doğduktan sonrası hem bize, hem ona zor.

Herkese merhaba. En başında biz kendi taşıyıcı anne arıyorduk. Ancak, dürüst olmak gerekirse, biz bu kadınlar tarafından yazılmış ve çağrılmıştır. Hiç güvenilir değil. Artı, boşanma olaylarıyla ilgili hikayeleri para için okudum. Daha sonra herhangi bir risk almama ve arkadaşımızı öneren biotexcom kliniğine gitmeye karar verdik. Sonuç olarak, anne bulduk (orada ne istediğiniz büyük bir tabandan seçebiliriz). İlke olarak, her şey bizi tatmin etti. Tabii ki, tüm bu hizmetler ucuz değil, bunun sonucunda ne elde ettiğinizi düşünmek de faydalı! Bu bir iPhone değil, bir makine değil, bir çocuk! Ayrıca Ukrayna'da Kıbrıs'tan daha ucuzdur. ve seviye Avrupa'dır. Bu klinikte boşuna değil, İngiltere, Almanya, İtalya vb. ülkelerden gelmektedir. Herkes deneyimlerimle ilgileniyorsa, sorularıma cevap vermeye hazırım

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri