Bebeğin Kırkı Nasıl Çıkarılır , Bebeğin 40 ı Nasıl Çıkarılır ?

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
bunun bir standartı yok işte..herkes kafasına göre bişeyler yapmış vakti zamanında...40 ının çıkması adet olmuş..o adet üzerine işte bizde içimiz rahat etsin diyee ondan bundan ne duyarsak yapıyoruz...ben kırkıncı günde sadece 40 buğday attım suya birde alyansımın deliğinden kırkkez su geçirdimm suyun içine attım .MAKSAT ADET YERİNİ BULsUNN..sonra o suyla tombişimi yıkadım azar azar kırk tas olamayacağı için kırk kez su döktüm...sonra o suyla ben yıkandım..sonra misafirlik yerine çarşı pazar alışveriş merkezi gezdik..en iyisi yıkarken hayırlı dua etmek bir arkadaşın dediği gibi..sağlıklı sıhhatli olsun iyi bir insan olsun vatana millete hayırlı evlat olsun aklınıza ne gelirse iyi niyetlerinizi söyleyin sonuçta bu iyi düşünceleri çocuğa geçirmek amaçç..hayırlı kırklar olsunn...

Alıntıdır .. Sizde Bildiklerinizi Burada Paylaşabilirsiniz..

---> Bebeğin Kırkı Nasıl Çıkarılır , Bebeğin 40 ı Nasıl Çıkarılır ?

Bunu hep merak etmişimdir :pp

teşekkür ettik :)

bebegin kırkı nasıl çıkar......bebek dogdugu andan beri kırkı çıkana kadar hasas olur....saglık açısında kötü olmamasını engellemek amacıdır....aynısı anne için geçerlidir....bu yüzden anne ve bebegi kırkı çıkıncya kadar....anne ve bebegi biraz kendilerini toplarlar....kırkı çıkmak demek annenin ve bebeginin saglık bir şekilde yaşamak bence .....

ben bebekken 1 saatlik yol yapıp ürkmez tarafında bir koyda yıkamışlar .
böylece ömrüm uzun olacakmış falanda,filanda...
fakat ben vanlı inci ' ye katılıyorum.

Teşekürler aşkım.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri