Bayanlar Kızmasın, Kızan Belli Etmesin (:

Buğra1

Kayıtlı Üye
sperkarikatrss7ig3.jpg

---> Bayanlar Kızmasın, Kızan Belli Etmesin :)

Araba kullanımı ile ilgili olarak söylemek istedigim bir iki şey var ki ; başarılı olmaya çalışan bir kadının arkasında onu durdurmaya, bastırmaya ve ezmeye çalışan bi erkek vardır.İyi araba kullanan kadınların arkasında maalesef bu erkeklerden yoktur.xD bu birdi..
İkincisi erkekler sanki hiç acemilik çekmemişler gibi acemi bayanları ufak bir hata yüzünden ki hata bayan olmak olur genelde trafikte sıkıştırma, korna çalma, selektör yapma gibi hareketler yaparak trafikten soğutması sebebi ile genelde iyi kullanılmaz o lanet olası araç.
Mantıklı erkek hıms bu duymaya alışık olmadıgımız birşey olsa gerek anımsayamadım henüz :)
Bu arada neye göre kime göre ? bana göre insanların %99 u mantıksız mesela.

olmadı bu şimdi yaa niye öyle dion erkekler çokmu akıllı sanki beyinlerinin 3/1ni kullanıorlar GENELDE xD

єѕтяєℓℓα;2696241' Alıntı:
Araba kullanımı ile ilgili olarak söylemek istedigim bir iki şey var ki ; başarılı olmaya çalışan bir kadının arkasında onu durdurmaya, bastırmaya ve ezmeye çalışan bi erkek vardır.İyi araba kullanan kadınların arkasında maalesef bu erkeklerden yoktur.xD bu birdi..
İkincisi erkekler sanki hiç acemilik çekmemişler gibi acemi bayanları ufak bir hata yüzünden ki hata bayan olmak olur genelde trafikte sıkıştırma, korna çalma, selektör yapma gibi hareketler yaparak trafikten soğutması sebebi ile genelde iyi kullanılmaz o lanet olası araç.
Mantıklı erkek hıms bu duymaya alışık olmadıgımız birşey olsa gerek anımsayamadım henüz :)
Bu arada neye göre kime göre ? bana göre insanların %99 u mantıksız mesela.

Başlığı okuyalım :)

Hiç Kızmadım , sadece Geyik İçin Hazırlanmış bir Resim Ve Neden bu Kadar Karşı Çıkıldı Anlamıyorum xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri