Başlığa ne yazsam bilemedim

WorLd

Kayıtlı Üye
5 yaşındaydım komşularımızın çocuklarıyla birlikte yolun kenarından giderek 200 300 metre ilerideki parka giderdik salıncağa binmek için o zamanlar tatlıydık filan herneyse ben birgün yine gittim o zaman benden büyük abiler gulle (bilye) oynarlardı bende onları izlerdim derken elimde karpuz dilimi var altımdada çizgili bi don'um (şort) vardı işte aksam ezanı olmadan eve giderken tam bakkalın önünden geçerken büyük ablalardan iki tanesi donumu indirdiler hemen donumu çekim derken elimdeki karpuz dilimini düşürdüm :uzgunkiz: çok üzülmüştüm o dilimin yere düşmesine tam bitirememiştim eve kadar idare ederdi yani beni işte böyle bi olay geçti o günden sonra o çizgili don'u bida giymedim. :cool:

---> Başlığa ne yazsam bilemedim

Ilginc bir itiraf. 5 yasindaki halini hatirlaman dahada ilginc :)

Zaten buyumussundur o cizgili donunda kucuk gelmeye baslamistir 6 yaslarinda. Bise olmaz. :)

3.5 4 yaşına gelen her çocuk yaptıklarını hafızasında tutma yeteneğine sahiptir.O nedenle bide böyle bir olay yaşarsa unutması biraz zordur :D

Benim yere düşüşüm kadar komik la :I

:222124: evet lağn komikti ne düştün ama :D

Kapıyla husumetimiz vardı :asdfdg :124af: neyse gidiyorum ben sohbet olmasın kendimden utandım. İki seksen yayılmışımdır yere...

Ama adam açık yürekli bir şekilde diyor.Kaç yaşındaydım bilmiyorum ama küçüktüm eminim :D bir gün nete gitmek için izin almıştım.Hemen şortumu giyip gitmiştim.Küçük olmamdan yararlanan abiler internet kafenin ortasında donumu indirdiler herkes bana baktı donumda söylemesi ayıp masmaviydi.Ondan sonra ne o kafeye ne de renkli don giymedim hatta oranın yakınlarından geçtiğim sıralarda bana mavi donlu canavar deyip dalga bile geçerlerdi ne günlerdi onlar :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri