ban sebepim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

birgl94

Kayıtlı Üye
kimin banladığını göremedim
azimli sıçan duvarı deler sözündeki sıçanın fare olduğunu bilmiyorsanız yuhh derim.

Son düzenleme:
---> ban sebepim

Açıkçası bende ikinci anlamıyla biliyordum. Ama bu kelime ban gerektirirmi oda ayrı tabi.

---> ban sebepim

Kim banladi acaba. Bugun bir baktimgri olmussun. Caspera sordum neden banlandi diye onunda haberi yokmus.

Kimse bilmiyor mu simdi kimin bamladigini...
Gecmis olsun canim.

---> ban sebepim

Madem belli degil kimin banladigi madem gecerli bir sebepte yok ozaman banli kalmasininda bir alemi yok yarina kadar.. bani acilsin.

---> ban sebepim

Çok garip tövbe yaa.. . Çokta belli atasözünden fare oLduğu amaa .. Sana bunu kim yaptı [MENTION=159937]birgl94[/MENTION]'cüm :(

Son düzenleme:
---> ban sebepim

Arkadaşlar itiraf ediyorum ben banladım . şaka şaka valla ortam yumuşasın diye yazdım :D

---> ban sebepim

Banin kalkti, konuyuda uzatmaya gerek yok.
Kilit.

++++++++++++ OLarak...

- Ban Süren karsına cıkıyorduk zaten. biliyor olmalısın banlı oldugun hale 2. uyelıkten girmek süresiz ban sebebi.. suan süresiz banlayabılırım aslında...

- Banını ben attım. ban konusu yoksa bılınkı ben atmısımdır vaktım olmuyor konu acmaya 1 gunluk banlarda. sebebı senınde tahmın ettıgın gıbı atasozu dedıgın cumle.

- sende dırek sebebı sanırım bu dedıgıne gore demekkı ıcınde dogru olmayan seyler var.. ata sozu dahı olsa argo veya argo anlasılan kelıme cumle sozler yasaktır..

tekrarı olmaması dılegı ıle
iyi forumlar ;)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri