Ban Sebebi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

modelon

Kayıtlı Üye
::MONARALTO:: adlı üye adult içerik yyaptığı için banlamıştır .. ama alaşılmayan bir olay varki ::monaralto:: adlı üye şimdiye kadar verdiği hiç bir linkde adult içerik vermemiştiir Duslerf forum ozeL Oyun Arşivi Full Oyunlar Burada kosusunda olan --- > BattLe For The Pasific oyunu yaklaşık 1 yıl önce atılmış bir oyundur linkleri defalarca kontrol edilmiştiir ama ne hikmetse 1 yıl sonra konunun içeriği adul olduğu sölenerek ::monaralto:: adlı uye banlanmıştır ...

sözlerim adminlere : bu kadar kaliteli paylaşımlar en iyi oyunlar özenle paylaşım yapan monaralto bu hatayı yaprmı bence yapmaz ..bu olayın içinde başka şeylerin olduğunu bende bilmekteyin ........ üyemizle dün gece tekken konu adlı bir konudan tartıştıkdan sonra olması gerçekten üzücü bir olay .... tşk

---> Ban Sebebi

paylaşımlarınızı yakından takıp edıyorum...hepsıde cok guzeller fakat bugun Duslerf forum ozeL Oyun Arşivi Full Oyunlar bolumunde yapmıs oldugunuz bı adult oyun paylasımı yuzunden ben banladım..vermıs oldugunuz lınk kırıktı ama sorun bu degıl..konunun capsı acık secık adult oglu adulttu buda form kurallarına aykırı oldugu ıcın sıteden2 gun uzaklastırıldın bı kac uyenın uyarıları sonucunda konuyu gozden gecırdım ve gercektende hıc yakısmayacak bı capstı..bu arada dunku tekken oyunu olayıyla hıcbır alakası yoktur..cunku dunku tartısma duzeylı ve sevıyelıdır..bu sebeple aklınıza hıc bısey gelmesın..yukarıdakı acıkladıgım sebepten dolayı sadece uzaklastırıldınız...

---> Ban Sebebi

ban 24 saate dusuruldu banlanan uye hakkında tartısılmaz yorum yapılmaz banlayan admındır

konu kılıt

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri