Aziz Yıldırım Baptista'yı getiriyor

JadedReality

Kayıtlı Üye
E4A8A4799061AB43980F09C2b.jpg

Başkan Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine "Çok ünlü bir golcü ile anlaştım" dediği belirtildi. Bu forvetin Real Madrid'in süper ismi Baptista olduğu ortaya çıktı

Baptista bombası

Başkan Aziz Yıldırım'ın yakın çevresine "Çok ünlü bir golcü ile anlaştım" dediği belirtildi. Bu forvetin Real Madrid'in süper ismi Baptista olduğu ortaya çıktı.

F.Bahçe lig biter bitmez bombayı patlatacak. Her yıl bir dünya yıldızı sözü veren F.Bahçe yönetiminin gelecek yıl için şimdiden çok ünlü bir golcüyle anlaşma sağladığı ve ligler biter bitmez bu transferi kamuoyuna duyuracağı öğrenildi. Başkan Aziz Yıldırım'ın bu transferi gizlemediği ve yakın çevresine, "Çok ünlü bir golcü. F.Bahçe'nin gol sorununu
çözecek" dediği belirtildi.

Maliyeti 12 milyon euro
Yıldırım'ın 'çok büyük' dediği ismin Julio Baptista olduğu belirtildi. 27 yaşındaki golcü için Fener'in 12 milyon euro'yu gözden çıkardığı ve 3 yıllık anlaşma sağladığı öğrenildi. Baptista bu sezon 16 La Liga maçında 3 gol attı.Şampiyonlar Ligi'nde de forma giyen sambacı, toplamda 18 maçta 4 gol attı. F.Bahçe, Baptista'da sorun çıkarsa Vagner Love veya Ronaldo'yu bitirecek.

Evet Bu Haberİ Bende Okudum Hatta Azİz Yildirimla Oyuncumuz Alex De Souzanin Bu Konuda GÖrÜŞtÜĞÜ Alexİn Babtİstanin Üst DÜzey Bİ Futbolcu OlduĞu Ve Takima Fayadali OlacaĞini SÖylemİŞ

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri