AyrıLık SmsLeri 16

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Odumuz Patliyor Aci Cekmekten Oysa Biraz Da Acidir Askin Mayasi ... Kacinamazsin ..

Hep Kendi Golgemi Icinde Gordugum Kalbinde Bugun Baska Bir Golge Gordum. Artik Benimde Kalbim Bir Golge Gibi Kapkara...

Bombos Bir Cayirlikta,tek Bir Agac Gibi Sakinmasiz Bir GercekliktirVarligin.gidisin Oyle Bir Bosluk Yaratirki Geri GelisinleDolduramazsin...

Nasil Soguk Ayriligin Gunesi Golgeli Bir Cinar Olan Govdemin Dallari Icten Kirinca Aci Buzdan Bir Alciyla Tutuyor Beni...

Guzel Insan, Guzel Yasam, Guzel Dostluklar Hep Yarim Kalirmis, Sonsuzluk Olmasa Da...

Sevmeyenler Utansin. Sen Gozlerimde Bir Ates Damarlarimda Kansin. BirakBu Deli Gonul Izdirabinla Yansin Sahipsiz Yuregimde Tukenmeyen ImansinSevmek En Guzel Duygu Sevmeyenler Utansin...

Elimde Sicakligin... Gozumde Gidisin... Kalbimde Gozyaslarim.... Beynimde Firtinalar... Hala Duruyor...!!!!!

Hayatinin Defteri Olmak Istedim Sayfa Oldum Sayfaya Raziydim CumleOldum Son Olarak Kelime Oldum Ve O Kelimeyi Silmen Icin Sana SilgiyiBen Verdim Affet Sevgilim...

Hayatinin Defteri Olmak Istedim Sayfa Oldum Sayfaya Raziydim CumleOldum Son Olarak Kelime Oldum Ve O Kelimeyi Silmen Icin Sana SilgiyiBen Verdim Affet Sevgilim...

teşk.ler

---> AyrıLık SmsLeri 16

Guzel Insan Guzel Yasam Guzel Dostluklar Hep Yarim Kalirmis Sonsuzluk Olmasa Da.. ama sonsuzluk olsa cok daha iyi olur:(:( tesekkürler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri