AyrıLık SmsLeri 13

-Ediz1912-

Türkiye'nin üç büyükleri; Mustafa,Kemal,ATATÜRK!
Webmaster
Biraktin Gittin Beni Burada Yuregimde Korla,icimden Sevgin Hic BeniEksilmedi, Eksilmeyecek Asla, Ayrilacaktik Mecbur Elden Gelen Bir SeyYok, Saplaniyordu O Anda,kalbime Binlerce Ok.

Elli Yil Once Yoktum Elli Yil Sonra Olmayacagim Elli Asir Gecsede Seni Unutmayacaim!

Ayrilik Olumden Beter Demisler Ya... Haklilarmis! Keske Olum Kadar Basit Olabilseydin ‘’ey Ayrilik’’...

Duyduguma Gore Gunun Gecen Yok.gozlerin Hep Islak KuruduguYok.mutlulugun Saaadetin Sevinclerin Yok.yasamis Olman NeyeYaradi.resimlerimi Yirt Izi Kalmasin.yak Mektuplarimi KuluKalmasin.dillerin Artik Beni Anmasin.yillarca Andi Da Neye Yaradi..

Bir Sabah Bahcene Bak Islak Bir Toprak Uzerinde Bir Cicek Acacak Bu Cicegin Uzerinde Beni Unutma Yazacak...

Bir Daha Gozlerime Bakma Ne Olursun Ben Ben Degilim Gozlerim De Senin Degil Bosuna Arama Sevgilim Ben Yalan Oldum Senin Icin.

Sen Yuegimin Kosesinde Herkezden Uzak Herkezden Farkli OlarakYasayacaksin. Sen Benim En Zor Askim Endeli Sevdam Yasamis Oldugum EnOzel Kisi Olarak Kalacaksin...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri