ayRıLık Sms sözLeri

ßLaCK.AnqeL

Bayan Üye
Artık daha iyi anlıyorum ki, nefes almak değilmiş yaşamak.Ateşlerde yanmak gibi bir şey seni severken sensiz olmak…

Neden bu kadar zor seni sevmek ve kavuşamamak.Dokunmak istedikçe uzaklaşmak,düşündükçe unutmak,çok sevdiğim halde söyleyememek,sahip olacağım anda yitirmek…

Gel artık yokluğuna inandır beni .Yoruldum inan her bulduğum yerde seni kaybetmekten…

Seni ben değil gözlerim seçti,onlar sevdi onlar beğendi.Sen benim değil onlarınsın.Bana ne git gidersen.Onlar ağlasın…

O gün bu günümü bilseydim,bu gün o günü yaşamak istemezdim…

Ayrılık bile ağlardı bu acıyı hissedebilseydi.Felek yaptığından pişman olurdu aşkımı anlayabilseydi…

Ayrıldıktan sonra dost kalalım diyorsun.Gül’ün adını değişseler kokusu başka mı çıkar ?

Sana beni sevmi dedim, benim için ölmü dedim,dizlerime kapanarak kalbime girmi dedim.Sen istedin bu sevdayı.Ve yine sen istiyorsun ayrılığı

Beni aşkına köle edip gençliğimden ne istedin söyle ne istedin…

Seni tanımadan önce yalnızlığı, tanıdıktan sonra varlığımı,aşık olduktan sonra yaşadığımı ve seni yitirdikten sonra hiç olduğumu anladım…

Sen arkana bile bakmadan giderken beni bir değil binkere öldürdün.Yani sen yaşanacak aşkların en mutlu anların katili oldun ben ise senin masum kurbanın…

Biz ayrıldık ama beni asla unutamayacaksın.Baktığın her noktada, ayak bastığın her adımda, her cadde, her sokakta benim adımlarım benim kokumu hissedeceksin.Biz ayrıldık ancak bu şehir sen yaşadıkça beni sana hatırlatmaya devam edecek…

Ne unutacak kadar nefret ettin, nede hatırlayacak kadar sevdin.Sana bensizliği bırakıp seni içimden terk ediyorum birtanem…

Bir gün hiç söz geçiremediğin gururunu terk edip bana dönmeye karar verirsen, Dönme çünkü bu kez ben gururuma söz geçiremem…

Sevdiğim son kez geldim karşına söyle ne söyleyeceksen. Bitecekse şimdi bitsin bekletme.Dilerim bir gün sende benim kadar sever yalancı gözlere vurulursun yapraklar gibi titrer ayrılık korkusu ile yüreğin.İşte o zaman bana yaşattığın ızdırabın sebepsiz terk edişinin acısını bana yaşatıklarının karşılığını görmüş olursun…

Ona söyle…Onu gerçekten sevmedim.Ona söyle,onu bir daha görmek istemiyorum .Ona söyle,onsuz herşey daha güzel.Ona söyle, onu çoktan unuttum. Ama bunları gözyaşları içinde söylediğimi söyleme…

Ölmek unutulmak değildir,unutulmak ölmektir.

Sana gitme kal diyemedim.Gözlerim gözlerinde kaldı.Susuz açarmı hiç çiçek ? Su sende çiçek bende kaldı…

Sen hiç tattın mı hasreti ölesiye severken, hiç ağladın mı gülerken.Sen hiç sevdin mi sevilmezken ve hiç ayrılmak istedin mi canından çok severken…​

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri