Aşkınızın rengini biliyor musunuz?

Queen2

N.❤
Prenses
Sevdiğiniz renkler aslında kişiliğiniz ve nelerden hoşlandığınız hakkında ipuçları verir.
Peki hoşlandığınız kişinin beğendiği renklerden yola çıkarak onun nasıl bir aşık olduğunu öğrenmek ister misiniz?

v6xk1.jpg

Kırmızı

Aşkın ve arzunun rengidir. Favori rengi kırmızı olanlar kışkırıtıcı ve heyecan vericidir. Kendine güvenen, coşkulu, bazen de kontrolsüz olabilirler. Aşkta ihtiraslı olsa da her zaman yeni bir aşk için hazırdır.

Yeşil

Güven ve huzur veren bir renktir. Yaratıcılığı ve üretkenliği anlatır. Aşk rengi yeşil olanlar sakinleştirici, dost canlısı ve şefkatlidir. Ağırbaşlı ve istikrarlıdır. Aşk konusunda özgürdür.

Siyah

Bu rengi sevenler tutkulu ve dominant sevgili olurlar. Aşkı çok yoğun ve dolu yaşarlar. Onlar için monotonluk katlanılmaz bir durumdur.

Mavi

Sakinliğin simgesidir. Mavi tutkunları için güven ve sadakat çok önemlidir. Tutkulu aşıklardır. En ufak bir şüphe ve güvensizlik, aşk konusunda kendilerini başarısız hissetmelerine yol açabilir.

Mor

Bu renk asiliği, dengeyi, kendine güveni temsil eder. Moru sevenler hayal dünyası geniş, sanata düşkün kişilerdir. Aşk konusunda ruh ikizilerini ararlar.

Pembe

İnsanları rahat hissettiren ve dinlendiren bir renktir. Aşk rengi pembe olanlar etrafa neşe saçan kişilerdir. Heyecan dolu ve eğlenceli aşıklardır.

Sarı

Bu rengi seven kişiler hırslı, zeki ve entellektüeldir. Aşk konusunda bencil olabilirler. Neşeli ve sevecen sevgili olanlar da aldatmaya meyillidirler.

Beyaz

Beyaz rengi seven kişiler nazik, asil ve alçak gönüllü kişilerdir. Aşk konusunda istikrarlıdırlar. Sevdiklerinine sadık olurlar.

Kahverengi

Denge rengidir. Kahverengi tutkunlarının dengeli aşk hayatı vardır. İnişli çıkışlı ilişkilerden hoşlanmaz, sakin ilişki aralarlar. Paylaşmayı severler.

Turuncu

Duygusal ve hassas kişilerdir. Yapıcıdırlar. Heyecan verici, canlı ilişkiler tam onlara göredir.

---> Aşkınızın rengini biliyor musunuz?

"Hangi rengi seviyorsun?" dedim. "Siyah, beyaz, çimen yeşili ve turuncu" dedi. Ben şimdi napıyim? :/

Beyaz

Beyaz rengi seven kişiler nazik asil ve alçak gönüllü kişilerdir. Aşk konusunda istikrarlıdırlar. Sevdiklerinine sadık olurlar.

evett işte buradaa

senin ki karmaşık ilişki,hepsinden bir parça oku tamamla :vala_02:

Şimdi diyo ki birinde sakindir diyo öbüründe çok tutkuludur diyo. Hangisi. :D :D Hahaha allahım ne kadar ilginç bir insanı sevmişim ya. :D Benim ne güzel mesela; sadece maviyi seviyorum. Budur yani 1 tane olur, hadi maksimum 2 olsun. Çocuk resmen neredeyse var olan tüm renkleri saydı :/

Şimdi diyo ki birinde sakindir diyo öbüründe çok tutkuludur diyo. Hangisi. :D :D Hahaha allahım ne kadar ilginç bir insanı sevmişim ya. :D Benim ne güzel mesela; sadece maviyi seviyorum. Budur yani 1 tane olur, hadi maksimum 2 olsun. Çocuk resmen neredeyse var olan tüm renkleri saydı :/

nü güzel işte hepsinden biraz var. aşk bazen gökkuşağını seyretmek degil midir zaten :D

Mavi ve mor dalga boyları da yakın bunların ne hoş oldu öyle (ben yine saçmaladım galiba :D)

[MENTION=160419]Queen2[/MENTION]
konu yanlış yerde
doğru bölüm aşk dokturunuz bölümüdür.

Hoşlandığımız kişinin rengi değil kendi sevdiğimiz renk daha önemli bir detay değil midir hocam? Nasıl bir ilişki istediğimiz huzur açısından önemli olduğundan burada -bence- kişi içsel yolculuğunda ne istediğine karar vermelidir.
Bu arada başlığı okuduğumda en sevdiğim renk olarak yeşili düşündüm. Yeşili okudum ve evet bu benim tercih ettiğim ilişki şekli dedim. Diğerlerini okuma zahmetine girmedim bile. Yeşil candır. xD

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri