Askerliğini Yapmış Olanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

OzcaN

~ Bilim Adamı ~
Kayıtlı Üye
Arkadaşlar Sizlere Olan sorum Şu Kolunda Vucudunun Çeşitli Yerlerinde Faça Olanlar Yani Jiletle Atılan çizikler Askerde Nasıl bir Engele Takılıyor Neler bekliyor Façalıları Bilgisi Olanları Geniş Açıklamalara Davet ediyorum Saygılar.

Arkadaşlar Sizlere Olan sorum Şu Kolunda Vucudunun Çeşitli Yerlerinde Faça Olanlar Yani Jiletle Atılan çizikler Askerde Nasıl bir Engele Takılıyor Neler bekliyor Façalıları Bilgisi Olanları Geniş Açıklamalara Davet ediyorum Saygılar.

Lütfen Yorum yazın

Lütfen cevap yazın

askerden yeni geldim 3 ay oldu vucudumda faca yok ama dvöme var ma inan bana ellerinden ayak parmaklarına akdar facalı bir cocuk gördüm sadece RDM die ( piskoloji ) olması laızm oraya gidersin silah kunlanamaz raporu verirler belki duruam göre silahsız asker olrusun ama sana koyar bu yani döverek veya ne bilim ceza vererek bitirttirmezler askerligini korkmana gerek yok yani :)

Evet Banada oLcak.. GuzeL konu Lutfen Yorum YazaLım AskerLik YapMıs oLan ArkadasLar.

oLum Sanada Banda SıLah wermeyenı Yakarım xD Benımde 3 4 tane war ... o sıllah kullannnlar dan daha ıı kullanmazzsak bende Hasan deıLım.... KArdes Onlar korkar adma sıkmaya xD Bız fenaa sıakrız xD Acıma Yok Korku Yok endıse Yok dusunce yok Bıze sılahı oldur dıe werıyorlar bızde gerekenı yaparız OKADAR.....

Askerde 1 Jop werırler Jandarma kapısının onunde bekcılık yaparsın kısa devriyelı buakdar dovmek yok azarlamak yok ( Bızı PİSİKOPAT ) sanarlar onları gorunce Alay komutanına gıder yapcıa mgıdım askere =) KorkuLcak endıse yapılcak bııas yokkk

Askerlik Yerim Belli Oldu Arkadaşlar İskenderun 1 Er eğitim Alayı-Denizci Olacam Ya bu kadarmı Yorum var Sanırım Burada askerliğini yapmış 1 yada 2 kişi var yorumlar onu gösteriyor..

Son düzenleme:
bak guzel kardesım faca ızlerı asker de o kadar onmsemezler yanı o kdar dedıysem bole yuznde gozunde fln warsa pskoterapıste gıdersın ama kolunda sayısına baglı olarak pskılogga gıdersın bnm abımın kolları faca ızlerı ıle doluydu(muslum baba hayranı kendısı) askerde 3 ay sılahlı egetım sonra soforluk werdıler askerlık cok cestılıdır sen sılahlı asker deılde sofor olursın ayrıca eger dogu bolgesıne gıdersen orda facamıs jıletmıs fln bakmazlar 3 aylık egetım sonra daglar:D

ben façalı çocuk hiç görmediğim için bilmiyom napıyolar :D

bende dolu var ıstersen resımmımı yolluyum bak hemde full ama dert edecek bısı yok yerınde denk gelırsın ezılırsın yerıne dusersın harbı mıllet senden cekınır sen ezersın;)

sana daha öncede söyledim ( RDM ) gidersin orda sana sorarlar neden attın dersin ki sorunlarım vardı kızdan ayrılmıştım aile sorunlarım falan filan seni hastaneye götürürler bi kontrole girersin orda doktor sorar neden yaptın die gene silah kunlanmak istemiosan söylersin sana silah kunlanılamaz raporu verirler istiosan dersinki benim piskolojim yerinde kendimi biliyorum öylesine atmıştım egnclik dersin silah tutabilir raporu verir bizim karakolda vardı silahsız nöbet tutuyorlardı bana sorarsan piskolojim iyui de yoksa sabah akşam paspas bılaşık yıkarsın ilçede veya taburda filan kalırsan ama sen denizcisin askerligin paşa paşa gecer bunu bil (amcam deniz assubayı ) ordan biliyorum bol bol manita ayarlarsın izin lerde yani korkucak bişi yok bendede 4 tane dögme var bişi olmadı orda daha neler görceksiniz 2 3 tane cizige bişi demiyorlar dedim ya el parmaklarından ayak parmaklarına kadar facalı olan gördüm yeminle korkma güle güle git güle güle sag salim gelmen dileklerimle ve herkeze.... hayırlı teskereler 1986/1 kral devre Bingol/Genç ilçesi Terörün cirit attıgı yer.....

ben 3 hafta sonra ordu ordan kıbrıs 4 tane faca var bısı olurmu ?? :S:S kolumda bıde gohsumde

ehliyetin felan varsa bile sana kullan dırmıyorlar silah vermiyorlar coğunlukla ayak işleri yani (banyo tuvalet bahce) temizlikte kullanıyorlar . ben yapmadım ama abimden biliyorum

RDM de sordukları sorulara bence genclik hevesi ile olmustu simdiki aklım olsa atmazdım felan derseniz silah kullanmanı tavsiye ederim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri