Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

---> Askeri Sohbet / Gidenler / Gidecekler

kardesım orası İMPARATOR:D:DHAREM degıl:Daslında ben baska bı yer onerırdım de burda olmaz:D:D:D:Dcok kotu bıyer orası yahu:Dbakma katalogdan baktıgına yada 4 katlı olduguna bınanınhahahaıcındekıler 5 para etmezhahahahahaha

Neyse baya oldu demekki ben yanlış hatırlamışım :D alala ben harem die biliodum sanki :D her neyse boşver :D

kıbrısta nerde askerlık yaptın:Dgenelde alevkayada veya dortyolda oluyolar ama:D...

Alevkayası =)

beşparmak dağlarının her yerini gezdik :).. sırt çantası , tüfek vb. anlayacağın tam tesisat.. sabahın köründe çıkardık yola.. akşama kadar yürü babam yürü :D ömrümü yedi o dağlar benim :D

Neyse baya oldu demekki ben yanlış hatırlamışım :D alala ben harem die biliodum sanki :D her neyse boşver :D

Alevkayası =)

beşparmak dağlarının her yerini gezdik :).. sırt çantası , tüfek vb. anlayacağın tam tesisat.. sabahın köründe çıkardık yola.. akşama kadar yürü babam yürü :D ömrümü yedi o dağlar benim :D

tahmınımde yanılmamısım yanı:p

81 mi :S 100 den aşağısı çok sıkıntılı geçer yaa =)Şafak acayip sıkıştırıyo :D Allah sabır versin =) biter biter takma kafana ( zor biter ):D

yokya geçmiyo ben çok iui hatırlıyorum geçsin diye cok uğraşlar vermiştim hatırlamayalım şafağı diyosunuz biri geliyor şafak 12 den sonra bilmem kaç falan filan hop tekrar hatırlıyon ıstırap başlıyor ondan sonra

dedikleriniz doğru :D ama plakalara düştükten sonra rahat geçiyo keza ben askerlik yaptığımada pek inanmıyorum takım elbiseyle yapıyorum askerliği:D altımızda renault laguna istanbulu fethediyoruz:D böyle askerliğe can kurban:D boşver bitmesin :)

valla ben yaptım yeni geldim acemi birliği izmir yeni foça (allah düşmanımı düşürmesin)usta birliği adıyaman

arkdaşlar ben şuan askerdeyim 89/4 deveryim benim 190 günüm kaldı allah hepimizi ailelerimize kavuştursun

acaba yeni sınava girmis biri olarka askerlik tecili yapmak icin onceki okul kaydını silmek mi gerekir ?

acaba yeni sınava girmis biri olarka askerlik tecili yapmak icin onceki okul kaydını silmek mi gerekir ?

askerliği tecil ettirmeyi düşünüyorsan sakın yapma yaşında git yoksa senden küçük biri emir verdiği zaman kaldıramazsın. benden 2 yaş büyük astsubay vardı 24 saat kavga ediyoduk adamla nefret ediyorum. tecil edenler hele kafayı yiyordu

selam arkadaslar 89/4 devreyim 180 günüm kaldı allah hepimizin yardımcısı olsun bitmez be abi....

ne şanslısın eğer doğuya düşersen ..

duyumlara bakma oradaki askerler nasıl yapıyor ;)

hatta farkın oluyor herkes doğuda askerlik yapamaz.

nerede yaptın ?

doğuda yada komando demenin bile gururu var :)

gururlu evet. fakat bazı dezavantajları da var..

Ben 2007 yılında Şırnak/Beytüşşebap'da piyade komando olarak yaptım.

Gözünüzün önünde taburunuza saldırı olabiliyor, arkadaşlarınız yaralanıp şehid olabiliyor, en basitinden gece huzurlu uykunuz yok..

Gururlu evet, fakat psikoloji de ne kadar gururluysan o kadar bozuktur.

2007 yılında şırnaktaki 4 askerin şehid olduğu birlik, bizim taburun 1.ekibiydi.
Biz 2.ekip olarak ayrıldık.

Allah doğuya askere gideceklere sabır ve dayanma gücü versin..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri