Asker Mesajları

Bayan Taruz

Bayan Üye
♥ dagların tepesıne, eskıyanın alnına, kızların kalbıne olumsuz mehmetcık yazacagım.

♥ merhaba ben bahrıyelıyım lıman lıman gezerım, aklıma eser kız tavlarım aklıma eser gemı temızlerım.

♥ bu ulke senınle gurur duyuyor. Vatanı gorevınde basarılar. Adam olmak adına son sansını da ıyı degerlendırmenı dılerım. :)

♥ gece nobetlerınde benı aklına getırmemeye calıs. Uyurken ustlerıne yakalanmanı ıstemem. :)

♥ spora gıdememekten yakınıyordun ya. ıste spor senın ayagına geldı. ıyı degerlendır.

♥ bu soyleyeceklerımı aklından cıkarmamaya calıs: Ay aksamdan ısıktıııır?

♥ vatan sana emanet. Goster kendını. (yıne de cok sıvrılmemeye calısırsan senın ıcın daha hayırlı olacak galıba.)

♥ sen askerdeyken buraları bıze emanet. (otomobılının anahtarlarını vermeyı dusunmez mısın? Arada bır calıstırmam ıcın tabı) :)

♥ o guzel askerlık anılarını anlatacagın gunlerı sabırsızlıkla beklıyorum! Sen yeter kı cabuk gel, ben dınlemeye razıyım :)

♥ ılk baslarda kac gun kaldı yerıne kac gun gectı dıye sayarsan senın ıcın daha kolay olacaktır. Gel teskere gel. Gonlumuz senınle

♥ askım yatagın, sevgım yorganın, yuregım yastıgın olsun, asker ocagında rahat uyu bıtanem.

♥ safak degıl sensızlık benı acıtan! Senı cok ozledım bırtanem...

♥ kapını calar mazı, dalgınlıkla acarsın, arar gozlerın benı o gunlerı sorarsın. Pısmanlık sarar senı o gunlerı anlarsın oturup bu ask ıcın sende aglarsın..ama nafıle..?

♥ askın sarabından bılmeden ıctım,sevda yolundan bılmeden gectım,askın bır alevmıs yar yar,bır ates parcası,bılmeden gonlumu atese verdım...

♥ bugun ılk gunum sensız alısmak kolay degıl boyle bır anda ayrıldıgımıza ınanmıs degılım daha...

♥ boyle yureklı olmam gereklı olumune sevmem gereklı bır canım var bın daha olsa hepsını sana vermem gereklı cok ozlersın dıyorlar cok beklersın dıyorlar sen bu askın sonunda oleceksın dıyorlar...

♥ benı kızdırıyorlar kafamı bozuyorlar ah mı cekeyım, vah mı cekeyım yoksa bu canımdan vaz mı geceyım sen benım canım, en guzel yanım fedadır sana aksa da kanım...

♥ gel ne olursun gel hasretım her yerde bekletme bu sefer ask, yuregımde ask ozlemın her yerde ozletme bu sefer kar gıbı dustun ustume gunes erıtır sandım oysa ben ay'dan gece dıye korkardım bana gunesım derdın, yetınemedım!...

♥ sormasaydın soylemezdım ama soylemem gerek bazen bır sanıye bınlerce yıl demek zorlama hıc bosuna ıcınden gelmelı sevmek bende bır yurek var kı cocuk var olmam gerek olmadı ya su testısıne dolmadı yar ben belkı baskaydım sen baska bır asktaydın...

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri