AşK Ve İhanet..YILLAR SÜREN AŞK

cici_emoJuqh

Kayıtlı Üye
Henüz 6. Sınıfa Daha Yeni GeçmişTi Senem..DersLeri Ve arKadaşLarı onun Çok İlqiLendiriyorDu..ArkadaşLarının sevgiLiLerini TanıyorDu..Geçen Seneden Büşra adLı arkadaŞıyLa çok samimiyDi Bu sene Büşrada Çok kendini beğenmis Bir kızDı..Babası 3 yaşındayKen öLmüs..Çok aSiyDi..We teq senem ve kübra adlı arkadaşlarıyla samimiydi..Her ne kadar senemin arkasından KonuşSada..Bi qün Senemi ve kübrayı evine davet eTTi..Ve annelerinden izin aLaRaK büşranın ewlerine gittiler..Aynı zamanda aynı sınıfta olan hawa arkadaşıda onLara qelmiŞti..Büşra Sevdiği Kişi Yani KubiLayı Hawa da seviyoRdu..Hatta hawa daha önce ona sahipLenmişTi..KubiLayLa çıkıyoRdu..Ama Sonradan Neden ayrıLdıqLarı biLinmiyordu ayrıLmışLardı..Büşrada Bunun Üstüne KubiLaya yaKın dawranıyoRdu..Herneyse Senem Kübra Ve Hawa evlerindeydi..KuBiLaydan KonusuOrlardı..Senem Hemen söze atLadı Büşra iLe KUbiLay Çok yaKıŞır dio0rdu..Ve hawa biLmem DemişTi ..Kübra ve hawanın anneLeri çaırmış gitmişLerdi..Büşra Senemin Sır tutacaını bİLdiqi İçn ona bu sırrını vermişTi ben KubiLayı seviyorum Die..Vee..aradan 1 ay geçTi..6.Sınıf BaşLamışTı..KubiLay senemi TanıyoRdu..Ve Bir zamanLar çok Çirkin dediği kıza aşık oLmuşTu..Büşrada KubiLayLa aynı sınıfta da die Olduqu yerde zıpLıoRDU..BüŞra Kubiyi kıskanDırmaqH için ErkeKLerLe çoqh samimiyDi..Kubi bunu inat etmiş habersiz ayrıLdıkLarını sanmışTı..Ve Seneme Çıkma TekLifi etmişTi..Senem Cİdden sevinmedi diemeiz :) sevinmişTi..Hatta Buna inanmamışTı..büşra bUNU duyunca asiLiği tutmuş SenemLe qüsmüşTü senem ne yapacaına biLemeip Kubinin tekLifine Hayır demişTi..oySa 0nu cidden seviyorDU..Ama ondan bİN kat en iyi arqisi sefiyorDu Senem KARMAKARIŞIKtı..
Büşranın Evinin OrdaKi oKuL onLarA daha YaqıNdı..Ve Büşranın annesi onu oraya Kayıt etmişti SeNem oNDan KurTuLmusHtu..sewinMiştİ ne yAlan sölesin Hatta Çok sevinmişTi..! Sevdiği çocuqun elini tutacak aşqım die bilecekTi..Kubi Birkez daa etti tekLifi..Ama Senem İçinden Hayır demesini gerekTiğni düşündü ve hayıR dedi..Ama Onu öLe çok seviyorDUqi.. 3.kez yine etmişTi Senem ne yapcaını bilmiyoRdu..öLe qöslerine bakıyoRduqi..Ama yine Hayır Dedi..Kubilay srada sinemin arKasına OturmusTu..saçLarın Çok uzun ve çok qüsel demişTi :) senem Çok sevinmiş ve utaNmIşTu..Ama KubiLay Onun TeKLifine Hayır dediği için Ona günden güne kin duyuyormus Gibi BakıyorDu..Senem Bu sefer Kabul edicem die kısıLtLamıştı beyninde ama Birdaha ..Birdaha etmemişTi..BeKLedi seni seviyorum demei bekLedi ama oLmadı..BeLkide arkadaşına ihanet edicekTi..ama NAPABİLİRDİ ki seviyoRdu.We Senem HaLa bekLiordu..SınıfTa bazen kubilay senemin en sevdiği arkadaşı Kübraya dalaŞıyordu Senem Çok Kısknıyordu..Eve gelince inş olmazz başkasıyla olsun ama onLa oLmasın demişTi..Ama sınıfta beyza adLı gerizekaLı bi kız vardı senemLe çok yakIn arkilerdi..Kubilay eve onLa gidiyordu evLeri ona yaKındı..Ve bir qün evlerine giderken ona teklif etmişti ..Ertesi gün Senemm Ve kübra msnede konusuoLardı..KubiLayda açmıştı Senem Kübraya kubie söle senem senden nefret ediyo die demişti ve kübra sölemişti..Kubide 0 beni ilqilendirmez ben beyzayla çıkıyorumm.. demişTi ve Sinem Resmen ÖldürecekTi kendini..ÖlecekTi ÖlecekTi Nefesiyken arTıq neFretiydi..neFretiydi.
DEVAMINI İSTER MİSİNİZ..!!_??​

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri