Aşk her şeyi affeder mi?

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Rumuz: Şaşkın Aşık

Aşk her şeyi affeder mi?

Güzin abla.ben 28 yaşında iyi bir kariyer yapmış ve işimde yükselmekte olan bir bayanım.bu yaşıma kadar hayatı dilediğim gibi yaşadım ve ailemden hep destek gördüm.Mutlu bir yaşamım vardı.bir sene önce tanıdığım ve yıldırım aşkı diyebileceğim biri ile çok mutlu, rüya gibi diye tabir edebileceğim bir ilişkim vardı.ailem dostlarım çevrem herkes bu ilişkiden haberdar ve memnunlardı. Onu gerçekten hatta hala çok seviyorum. Evliliği düşünüyorduk. kendisini bana işletmeci olarak tanıttı. maddi durumu da çok iyiydi hiç şüphelenmedim. Meğerse ünlü bir mafya babasının oğluymuş. Bunu tesadüfen kardeşinden öğrendim. Gerçi sürekli telefonla değişik insanlarla konuşuyor bir yerlere gidip geliyordu ama benim hiç aklıma gelmedi. Şimdi ondan ayrıyım. Ama onu çok özlüyor, çok seviyorum. onunla bu konu hakkında da hiç konuşamadım. Şu anda telefonlarına çıkmıyorum. Aileme de neden bitirdiğimi anlatamıyorum. o geceleri kapıma geliyor, iş çıkışlarında beni bekliyor, ama ben onu dinlemiyorum. Ne yapmalıyım? Sizce aşk her şeyi affeder mi? Onu hayatıma tekrar sokmakla kendimi ve geleceğimi ateşe atmış olur muyum?

-

Durumun elbette ki çok ilginç…çok da kritik…Ancak kafamı kurcalayan bir şey var…bu gencin mafya babasının oğlu olduğunu nereden çıkardın? Bundan emin misin? Bana öyle geliyor ki, bunu sana söyleyen ya ilişkinizi kıskanmış…ya da abartmış…ya da çocukça bir şaka yapmış.
Eğer bu genç adam, dediğin gibi biri olsaydı, seni asla bırakmaz, seni bu kadar istediğine göre peşine adamlarını koyup,seni kaçırmaya ya da en azından beraberliğinizin devamı için zorlamaya kalkışırdı. Sen bir mafya babasının oğluna “ hayır” diyebileceğini mi düşünüyorsun?
Bence onu karşına alıp, bu duyduklarını anlatmalısın…onunla bu konuyu mutlaka konuşmalısın. Babasının ve kendisinin işini öğrenmeli, bunları araştırmalı, ondan sonra bu tür korkulara kendini kaptırmalısın.

[/SIZE][/COLOR][/FONT]

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri