Aşk Her Şeyi Afedermi?

Hmm simdi bu duruma bagli tabi, ama benim gorusum AF EDER, Her insanin hatasi olur cahillikten :D, ama bu hatalarin usutunden gecmeyi de bilcen....

Aşk Bence Herşeyı Affetmez ~~~Cokta Aşık Olsam Benim Kurallarım Vardır Yanı Herşeyı Affetmez Aşk Diyorum

çünküü dielim benim karşımdaki bi hata yaptıı ben hep ona baktığım zaman o hatayı hatırlarım yanii o yüzden affetmem affeetmem asla seniiiiiiiiii:D benle birlikte olan yanlış yapmamalı

Yani bende diyorum affederim de yani oyle ASIRI BUYUK BIR HATA AFET EDILMEZ. Yani affedilebilicekler var da affedilmeyen de var benim kitap imda ;)

orası ölee ama yinede hata kabul etmem dikkatli olunması lazım amann zaten kimseyle uğraşamam kimseylede çıkmıyorum zaten :D :D

Aşk Affetmez Ama Sevdigin İnsanın Hatasını Görsen Bile Sırtında Hançer Saplı Bir Şekilde Onu Terk Etsen Bile Yüreginde Aşkın Devam Edecektir Kalbin Sevmekten Vaz Geçmiyecektir! Kiii Sevilen Sevgide Yürekte Kalacaktır...

hımmm orası öle ama olsun sonunda yine aynı şeyi yapar bir erkeği ikinci kez affetmeyeceksin ve bitrdiğin ilşkiye tekrar dönmeyeceksinn istisnalar kaideyi bozmaz

Severek Ayrılıkların Sebebinin %50 Hatalar Kabullenemiyecek Hatalar Bitiriyorsun Ama Yinede İçinde Kalıyor...

ya ama iki tarafta yapmasın yani kabul olunmayacağını bile bile nasıl hata yapıolar anlamıyorum insan da bişi yaparken sonunda ne olacak die düşnmelii

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri