arkiler büyük itirafım

spirit

Bayan Üye
arkilerden suan intihar etmeyi planlıom hersey hazır eger ewe kimse gelmezse elveda sewgili forum arkadaslarım dizelerime burda son wermek istiorum cünkü klawyem kan doldu tüm arkilerime elvedaaaa

Spirit Gel Konusalım Hemen Ne Yapıon :s Dur Bi Ya Ne Oldu Baska Yol Yokmu Hemen İntihara Kalkısıyosun...Hayatı Bi Anda Bi Kenara Atmak Kolay Mı

Kız Spirit Daha Gencsin Seni Düsünmeye Biri İcin Deger Mi :S Biraz Saglıklı Dusun Benim Yerimde Olsaydın Ne Yapardın :S Bırak Her Ne Yapıyorsan

arkiler konuscak bişi yok sadece hatırınız için yazıorumm nerelere gideyimmson cıkısım intihar bnmm artık genç ve ölü olucam iki saat içinde

saçmalama sakın öyle bişey yapmaa sneden böyle bişey yapıyosunn kii ya olur mu hiç öyle şeyy sakınn yaa değmezzz hiç bişey için

Sipirit Sevgilinle Ne Sorun Yasadıgını Bilmiyom Ama Bak Ben Sevgilimden Ayrıldım Ve Ayrılır Ayrılmaz Nisanlanacagını Duydum Degmio Bea Kardesim Yapmayın...o Senin İcin Üzülüp Kahroluyo Mu

yaa başka biri için yapıyosan harbiden de yapmaa kimse için yapma annen baban bile olsa yapma çünkü hiç bişey için değmez hiç kimse için insanın en büyük dostu en büyük sırdaşı kendisidir

sibel deger bnje ilac içtim en fazla etkisi iki saat içinde cıkar sizin içinde bir mektup bıraktım buyrun okuyun
degerli arkilerim yasamak güsel sey ama bnm için deil sizler yasayın bırakın bn genc öleyimm ama sizler yasayın bni tek sakinleştiren huzura erdiren düşlerforumdu ölünce oda olmıyacak son konusmalarım sizinle olıcak belki kendinize ii bakın iki kere hoscakalın

sibel deger bnje ilac içtim en fazla etkisi iki saat içinde cıkar sizin içinde bir mektup bıraktım buyrun okuyun
degerli arkilerim yasamak güsel sey ama bnm için deil sizler yasayın bırakın bn genc öleyimm ama sizler yasayın bni tek sakinleştiren huzura erdiren düşlerforumdu ölünce oda olmıyacak son konusmalarım sizinle olıcak belki kendinize ii bakın iki kere hoscakalın

yaa saçmalama gitt hastaneye miğdeni yıkasınlarr yaa gerçekten yapmaa bak çözümler tükenmez değmezz

Kardeş Yapma Onundee Uzun YıLLaR Var NeLer Goruceksın NeLeR Uzme BıZLeRii Gel Yenıden Dog Gunes Yenıden DoGSun Senın Icın ...

arkiler ilginiz için tskler ama bi ölmeyi bile beceremedim msnde bi arkime sölemiştim oda bni zorla acile götürdü midemi vs yıkadılar ölemedim allah kahretsin yhaaa sizleride üsdüm arkilerim özür dilerim

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri