**arkadaŞlar Bana Yardim Edİn:(

ewaa

Bayan Üye
kısa bi süre önce eski sevgilimle tekrar barıştım 6 ay aradan sonra tekrar birlikteyiz şimdi,6 aydır birbirimizi seviyoruz bulgaristanda okuyo buraya her gelişinde birbirimizi görürdük ve herseferinde sırf ben uzakk diye istemesdim.. ama onu bekleyebilecek kadar sevdiğimi farkettim onun da beni çok sevdiğini herkes bilir zaten burda bu yüzden bu sefer kabul ettim ama bi sorun var...:(
ben ona sonsuz güvenioniyorum ama space de bikaç fotosunu gördüm yurtta kalan bi türk kızla en yakın arkadaşıymış öyle diyo ama fotolar çok samimi yani eli yanağında falan napmam gerektiğini bilmiyorum çok karışığım diğer arkadaşlarının ki de var ama bu kız biraz fazla ortalıklarda ona güveniyorum beni gerçekten sevdiğini de biliyorum.. ama kafam karışık yorum yapın lütfen yaaaa:(:(:(:( buarada ben biraz paranoyağımdır ve aşırı kıskanç:)

Bence hemen ön yargılı davranma bekle, zaten neyin ne olduğu zamanla ortaya çıkacaktır..onu sıksık ara açmamazlık yaparsa felan sor araştır neden açmadın..yani açığını aramaya bak

inşallah düşündüğün gibi değildir..mutluluklar

teşekkür ederim tavsiyen için gerçekten karamsar biriyim ben üzülüyorum beni sevdiğine emin olmama rağmen dediğini yapıcam:) inşallah:)

arkadasım durum ortada resmen aldatılmıssın :))

yanı bu konular affa gelmez dırek ınfaz bence sonucta adam taa nerde bı erkek olarak soyluyorum sahsen ben sadık kalmazdım sana sonucta erkeksın uzaktasın orda onunla olurdum gelıncede senınle olurdum bu işler malesef boyle sana derımkı yenı bır ask bul kendıne ama yakınlarında bul belkı cok duygusız konustum ama dost acı soyler ... saygılarımla ..

kısa bi süre önce eski sevgilimle tekrar barıştım 6 ay aradan sonra tekrar birlikteyiz şimdi,6 aydır birbirimizi seviyoruz bulgaristanda okuyo buraya her gelişinde birbirimizi görürdük ve herseferinde sırf ben uzakk diye istemesdim.. ama onu bekleyebilecek kadar sevdiğimi farkettim onun da beni çok sevdiğini herkes bilir zaten burda bu yüzden bu sefer kabul ettim ama bi sorun var...:(
ben ona sonsuz güvenioniyorum ama space de bikaç fotosunu gördüm yurtta kalan bi türk kızla en yakın arkadaşıymış öyle diyo ama fotolar çok samimi yani eli yanağında falan napmam gerektiğini bilmiyorum çok karışığım diğer arkadaşlarının ki de var ama bu kız biraz fazla ortalıklarda ona güveniyorum beni gerçekten sevdiğini de biliyorum.. ama kafam karışık yorum yapın lütfen yaaaa:(:(:(:( buarada ben biraz paranoyağımdır ve aşırı kıskanç:)

bişi olmaz merak etme benimde erkek arkadaşım bulgaristanda tıp okuyo :D bende 3 yıl sonra yanına gidicem inş onunda yakın arkadaşları var öyle hem bişi olmz gerçek bir sevgiyse herşeyin üstesinden gelir bizde önceden o üniye hazırlanırken falan ayrılmıştık 1 yıl hiç görüşmemiştik ama son dayanamadı arayan o oldu ben bulgaristana çok sık gidiyorum yan ordaki türk kızları genelde türklerle pek ilgilenmiyolar ilişki anlamında ...(bende bulgaristanlıyım 2- en fazla 3 ayda bir gidiyorum oraya o yüzden ben benim kinin ve diğer kankalarımın ordaki ortamlarını gördüm göründüğü gibi serbet ve rahat değil merak etme bişicik olmaz:D)

öle mi diyosun.. ama olsun ben kararımı verdim zaten daha fazla şüphelerle yürütemem kız hiç de ilgilenmiyomuş gibi durmuyoben paylaşamam yakın arkadaşı bile olsa 1 sene bile olmadan bu kadar yakın arkadaş olamaz sağol canım görüşlerin için ama ben yanına gidemediğim için yapamm böle kuşkularla ...bitmelii:( tekrar teşekkürler

bişi olmaz merak etme benimde erkek arkadaşım bulgaristanda tıp okuyo :D bende 3 yıl sonra yanına gidicem inş onunda yakın arkadaşları var öyle hem bişi olmz gerçek bir sevgiyse herşeyin üstesinden gelir bizde önceden o üniye hazırlanırken falan ayrılmıştık 1 yıl hiç görüşmemiştik ama son dayanamadı arayan o oldu ben bulgaristana çok sık gidiyorum yan ordaki türk kızları genelde türklerle pek ilgilenmiyolar ilişki anlamında ...(bende bulgaristanlıyım 2- en fazla 3 ayda bir gidiyorum oraya o yüzden ben benim kinin ve diğer kankalarımın ordaki ortamlarını gördüm göründüğü gibi serbet ve rahat değil merak etme bişicik olmaz:D)

Bulgarıstanda Erkek Arkadasınmı Var :) Kac Numaralı ?

yA SEN guzel akıllar verıyosun arkadasım ama bence senın bıuraz nasıhata ıhtıyacın var ewa ıcın suan en dogrusu ayrılmak yanı guvensızlık gırmıs araya supheler var neden uzasın.. gozden uzak olan gonuldende ırak olurmus ..

sana gelınce .. dıyosunkı yanına gıdıcem :)) neyse konusmuyum ben ya :)) :D

iidde zamana bıraktıkça gerizekalı konumuna düşmüyomuyum sence?.... bnce bitmeli beni paylaşamam ben svgilimi hem beni sevdiğine eminim ama olmazz:( sağol paylaştığın için..

senin sevgini kimseyle paylaşmak istemiyorum falan de biraz kıskanç davran kıskandığını belli et :) bu erkeklerin hoşuna gider ve şakayla karışık bir uslupla onunla fazla samimi olmaması gerektiğini söyle ;)

kardes seni ne kadar severse sevsin bu kızdır kızların işi belli olmaz her an heryerde bi sorunla çıkar karsına ama sen yine de umutlarına sarıl belki öle bişey yok tur seni aldatmıyordur ama yine de kızlara guven me sana söleyim kardes :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri