Annemin Başından Geçen Bir Olay...

ozcann

Kayıtlı Üye
Konular çok dikkatimi çekti ve ailemde böyle esrarengiz olaylar çok yaşandığı için ilgiliyimdir bu konulara bu yüzden üye oldum diyebilirim... Anlatacağım hikaye %100 gerçektir , annemin başından geçmiştir ve kesinlikle alıntı değildir...

Benim babam eskiden kargoculuk yapıomuş. Geceleri işi çıkıomuş ve gitmesi gerekiomuş. Bende o zamanlar 40 günlük baby mişim. Babamın 4:30 gibi işi çıkmış (gece) ve gitmiş. Annem ve Babam kaçarak evlendikleri için aileleri ile araları bozukmuş. Birden Kapı çalmış. Anneannemle dedemin sesi kızım aç kapıyı ben geldim demiş. Ve annem inanmamış çünkü küslermiş ve saat 4:30 veya daha fazla. Sonra biri cama vurmuş camda 3-4 tane çocuk demişlerki abla bebeğinizi(BENİ hahaha) bize verirmisiniz biraz oynıcaz demişler ve çocukların gözlerinin içi insan gözü gibi deilmiş ve annem tabiki izin vermemiş ve camı kapatmış. Bakmışki cam kapalı çocun eli camdan içeri girmiş ve camın kenarındaki sopayla annem çocuğun eline vurmuş. Çocuklar geriye gittikçe küçülüyorlarmış ve sonunda kaybolmuşlar. Sonra İlerden bi adam geliomuş ve annem adama demişki abi benim şu ilerde komşumun ewi war beni oraya götürümüsün ben korkuyorum demiş. Adamda tabi çabuk gel ben seni götürürüm demiş ve bahçede bi sandalye varmış oraya oturmuş. Annem adama bakmış adam ayaklarını sallıomuş ve ayakları TERSMİŞ. Annem sende cinsin demiş ve adam çok kötü bi şekilde bakarak kafasını anneme doğyu çevirmiş (180 ne yakın bi derecede) ve o anda ezan okunmuş sabah ezanı ve gitmişler. Annem beni hocaya götürmüş hoca demiş olunun 40 ını yanlış çıkarmışsın o yzden gelmişler eğer onların yanına gitseydin senide çocuğuda öldürürlerdi demiş hoca.

Arkadaşlar Olay %100 Annemin Başından Geçti Ama Şu 40 Olayi Hocanın Bi Uydurması Olabilir.....

---> Annemin Başından Geçen Bir Olay...

hımm

iLginç gerçekten teşekkürler paylaştığın için :)

Okurken Tüylerim Diken Diken Oldu Biliyorum Bu Olayları Çünkü Gerçektir..

Benim En Yakın Arkadaşımın Abi Dediği Bir İnsan Var , Özenç Abi.. Neyse Bende Çok Severim.

Annesi Özenç Abiye Hamile , Babaları Birgün Gidiyor , Anneleride Giyincek Hamile Dolaşmaya Çıkacak O Anda Dolabın İçinden Sesler Gelmiş ..
Özenç Abinin Annesi Bir Açmış Dolabı Yaklasık 1 - 1,5 Metre Boyunda Saçları Sarı Ve Ayaklarına Kadar Gelen Birisi Annesinin Karnını Göstermiş Onu Alıcam Demiş ..

Devamı Var Ama Tam Bilmiyorum Bendende Bu Kadar..

Okurken Tüylerim Diken Diken Oldu Biliyorum Bu Olayları Çünkü Gerçektir..

Benim En Yakın Arkadaşımın Abi Dediği Bir İnsan Var , Özenç Abi.. Neyse Bende Çok Severim.

Annesi Özenç Abiye Hamile , Babaları Birgün Gidiyor , Anneleride Giyincek Hamile Dolaşmaya Çıkacak O Anda Dolabın İçinden Sesler Gelmiş ..
Özenç Abinin Annesi Bir Açmış Dolabı Yaklasık 1 - 1,5 Metre Boyunda Saçları Sarı Ve Ayaklarına Kadar Gelen Birisi Annesinin Karnını Göstermiş Onu Alıcam Demiş ..

Devamı Var Ama Tam Bilmiyorum Bendende Bu Kadar..

Zaten hamile kadınlara ve yeni doğum yapmış kadınlara daha sıklıkla oluyor böyle olaylar o yüzden yanlız bırakmamak lazım ...

İnanırım kardeşim benimde başıma olay geldi evi taşıdım baya ürkütücü şeyler bunlar yaşanmadan anlanmıyor.:)

bendede gece yatak odasındaki aynada buharlı el izleri yürümüştü ve üçgen kafalı birşeyler kapıları hızla kapatıp açıyordu o gece nasıl bitti anlamadım bile altıma s.ctm desem yeri var:D

wuu :S korknç bişi ya bnm Allj korusn böLe bişi qLse korkudan öLurum heraLde :S tşk.

Bu tür şeyleri paylaşmak yanlış.
Böyle birşey olduysa bile yaymak çok yanlış

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri