Annemden sakladığım tek şey (:

Egal

Bayan Üye
Canım anneciğim , özür dilerim ama kötü bi amacım yoktu ..:19::67:

Bu yaptığıma annem kızıyor ve çaktırmayın söylemedim , söylemeyeceğim de..:67:

Bir gün pencereden dışarı bakıyordum ve Onu gördüm..O ; çöpleri karıştırıp o günkü yiyeceğini arayan küçük çocuk..Böyle durup bakamazdım yaa birşeyler yapmalıydım:19: Ama yiyeceklerle gidip ona veremezdim, belki onuruna dokunurdu..Annem öyle kişilere yaklaşmamı sakıncalı bulur ve izin vermezdi.Yapacağım şey annemden gizli olmalıydıı ama ne ?
Evet bulmuştum :36: Çöpleri ben götürecektim ;annem şaşırdı biraz tabi çöpleri ben götürmek iştediğimde..Dışarı oluyodu orası canına minnet .. :) Hemen bi poşet hazırladım ve en alta en sevdiğim yiyeceklerden koydum..Ve içecek koydum meyvesuyu fln onların üzerine de kitap kağıt koydum annem anlamasın diyee.. ''İnşallah tekrar gelir '' diyerek oraya koydum, gerçi köpekler ve kediler de yeseydi sevnirdim onlarda canlı sonuçta ..:174: :174:

Evet koydum ve biraz bekledim..Ve beklediğim an geliyordu .Ben onunla yiyeceklerimi paylaşmıştım, o benle o sıcacık gülümsemesini ..O gülümseme dünyalara bedel , o gülümseme hayatımda gördüğüm en güzel şey.. :) :19::19:
Sizden birşey rica etsem ?
Eger anneniz kızıyorsa siz de gizli saklı da olsa onlara yiyeceklerinizden ayırır mısınız ??

İnanın o gülümseyişleri dünyalara bedel :) :174:
:67:

---> Annemden sakladığım tek şey :)

Temiz Yüreklilik ve İnsanlığa Değer Vermek Bu Olsa Gerek.. Tebrikler Sana..

Çok güzeL Bir Düşünce Bu Ben bunLarı annemden Veya Aile bireyLerimden Saklamadanda YapabiLirim..

Saklancak bsey yokmus ama davranısın dsüncen cok güzel..

Teşekkürler :) Saklamam saçma ama anneem işte :)

ya tüylerim diken diken oldu sen nasıl bir kızsın :Ü

çok takdir ettim canım..

hayvanlara bile biz dayanamzken..
hele bir insan o yaa...
hepimizin duyarlı olması gerekir bu gibi konularda..
Osmanlı da nasıl ki aç insan yoktu o vakıflar camiler önlerine bağış yapılır para koyulurdu da kimse dönüp hırsızlık yapmazdı..böyle olması gerekir aslında

Bende nezaman çöp toplayan bir çocuk görsem onu bakkala sokar istedigini alırım ve onu izlerim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri