annaLEr günü Sms SözLEri 4

ßLaCK.AnqeL

Bayan Üye
Anim annem semadaki tüm ıyldızları önüne sersem...! Tüm dünya nimetlerini sana versem...! Yinede hakkını, ödeyemem.......
Anne seni seviyorum.belki sevgimi her zaman gösteremiyor olabilirim ama sen bunu daima biliyorsun.anneler günün kutlu olsun.
Anneciğim bana katlandığın için sana teşekkür etmek istiyorum. Anneler günün kutlu olsun!!!
Anneciğim benim, hüznümü sevince dönüştüren tek insansınAnneler günü kutlu olsun bitanem.
Anneciğim iyi ve kötü günlerimde hep yanımdaşın seni seviyorum
Anneciğim seni ben çiçeklerden yemişten ve klasik dörtlüklerde anlatıldığından daha çok fazla severim,seni çook severim...
Anneciğim, bir günümde değıl her günümdesinAnnem olman dünyadaki en büyük şansım, iyi ki varsınSeni çok seviyorum annem
Anneçim seni cok seviyorum iyikine varşın hayatımda benim tek aşkımsın
Anneçim, biriciğim.Sonsuz sevgini, bitmez tükenmez sabrını ancak anne olunca anlayabileceğim herhalde.Seçme şansım olsaydı yine senin annem olmanı istedim. SENI çOK SEVIYORUMM. Anneler günün kutlu olsun!!!
Anneler günün kutlu olsun ANNEM! Her zaman söylemesem de seni çok sevdiğimi bir tek sen biliyorsun.
Anneler günün kutlu olsun! Sabırlı, sıcak, ilgilli, sevkatlı. Mükemmel bir eş ve mükemmel bir annesin seni seviyoruz aylen
Anneler günün kutlu olsun.Anneler ölmesin.
Annelerdir bütün çocukları sevindiren..Güneş yüzlü annem, ellerinden öperim.
Annem senin sevgin dünyamı ısıtan tek güneştirHiç ışığın eksilmeyecek biliyorumVarlığınla mutluyumAnneler günün kutlu olsun sevgili annem
Annem.. annem.. ben sensiz hep eksiğim.. Yanında olmasam da, sen yine benimleşin.
Bana verdiğin sevgiyle bütün dünyam çiçek açtıOnları hıç soldurmadım annemAnneler günün kutlu olsun.
Ben çelik nrw & rüzgarlar gibi savruldüm.Meçhulden meçhule,yağmur gibi yağdım sel oldum taştan taşa yinede bügünde ölmedim annem.Uzaktan seni çöok seviyorum.
Beni benden çok sevdiğine inandığım tek insan, ANNEMEllerinden öperim.
Benim annem, canım annemSen benim hayatımın, en büyük varlığısınSensiz bir hayat düşünemiyorum senin varlığın, beni hayatta en mutlu eden şeyIyi ki varsın ve iyi ki benim annemsin, senin gibi bir annem olduğu için gurur duyuyorumAnneler günün kutlu olsun annem.
Benim bitanecik tatlı annem, senin çoçuğun olduğum için her zaman gurur duydumEllerinden öperim

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri