'amele' diyenlere kapak olsun.

HaDeS

Kayıtlı Üye
Birilerini aşağılamak için 'amele' diyenlere kapak olsun.

10 KASİM İN EN GUZEL FOTOGRAFİ.

Son düzenleme:
---> 'amele' diyenlere kapak olsun.

+ Yorum yok. Resim yüksek sesle konuşmuş.

Amele mi? Ekmeğini taştan çıkaran, helal para kazanan, evine çocuklarına para götüren insanlar bunlar. Amele diyenler aynada bir kendilerine baksınlar. Küçümseyen insanların, kırılan tırnağım kadar bile değeri yok gözümde. İnsanlık bu işte. Tebrik ediyorum :)

Yani ewt "Amele" aslında bir meslek iş kolu olmasina rağmen bazen insanlar tartişmalarında bu iş kolunu hakaret olaarak karşi tarafa kullanirlar ima ettikleride herade zor ezilerek para kazandiklari icin..Sonucta herkes kolay para kazanmiyor...zor elde edilen herseyin degeri daha fazla...Bir selamda ben çaktim...

Yani ewt "Amele" aslında bir meslek iş kolu olmasina rağmen bazen insanlar tartişmalarında bu iş kolunu hakaret olaarak karşi tarafa kullanirlar ima ettikleride herade zor ezilerek para kazandiklari icin..Sonucta herkes kolay para kazanmiyor...zor elde edilen herseyin degeri daha fazla...Bir selamda ben çaktim...
+ :)

İnsanları sosyal sınıflarına, maddi durumlarına göre derecelendiren insan parçalarına kapak olsun

Son düzenleme:

Bu Fotoğraf Bazı Şeyleri anlatmaya yeter. 10 Kasım - Saat 09:05

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri