Ali Taran...

Sagittarius

Kayıtlı Üye
Ali Taran'ın eski eşi Selma Desmond,kanserden ötürü dün hayata gözlerini yumdu.Ali Taran,eski eşinin cenazesinde çok üzgündü gördüğüm kadarıyla.Peki madem bu kadar kahrolacaktı eski eşi adına,niçin Selma Desmond'dan ayrılıp,18 gün sonra kendisinden 27 yaş küçük olan Ayşe Özyılmazel ile evlilik yaptı? Niçin Selma Desmond maddi sıkıntılarından ötürü kendi ilaçlarını karşılayamazken,Ali Taran arkadaşlarını,oğlunu ve bu durumları hiçe saydı? Yoksa herşeyin değeri kaybedilince mi anlaşılıyor gerçekten...?

---> Ali Taran...

Dün haberlerde izledim Ali Taran'ın acizliğini. Acun Ilıcalı'yıda tebrik ettim. Bir insanı yüzüstü bırakmanın vicdan azabını yaşadı sadece cenazede. Ondan daha çok üzülmüşümdür herhalde eşinin ölümüne.
Bu bir gerçektir ki insanlar kaybettikten sonra anlar bir başkasının değerini. Ama bu ölüm olmamalı diye düşünüyorum.

---> Ali Taran...

Dün haberlerde izledim Ali Taran'ın acizliğini. Acun Ilıcalı'yıda tebrik ettim. Bir insanı yüzüstü bırakmanın vicdan azabını yaşadı sadece cenazede. Ondan daha çok üzülmüşümdür herhalde eşinin ölümüne.
Bu bir gerçektir ki insanlar kaybettikten sonra anlar bir başkasının değerini. Ama bu ölüm olmamalı diye düşünüyorum.

bana gore sadece kendi keyfini dusunen bencil bir adam.

zamanlamasi yanlisti..

Katılıyorum arkadaşlar.Önce bunun reklam kokan hareketler olduğunu düşündüm ama sonrasında Ali Taran'ın gözlerine daldığımda uzun uzun,bu adamın reklamdan çok,tanıdığımız simalar tarafından pohpohlanmış olduğunu farkettim.Hanginiz Ali Taran'ı Yetenek Sizsiniz dışında tanıdı? Şahsen ben ilk defa orada gördüm kendisini...

---> Ali Taran...

Eger insan sevdigini ancak Keybettikden sora anliaorsa o kisi cok Bencildir ..... Herrzaman söylerim sevgi ve saygi bir evlilikde bite bilir önemli olmak bunu dürüsce kapatabilmek aciklayabilmek kendi esine ... Zamanlamasi ve Evlenesi bencede cok kötuydu heleki kizi yasindaki bir kizla !

---> Ali Taran...

Katılıyorum arkadaşlar.Önce bunun reklam kokan hareketler olduğunu düşündüm ama sonrasında Ali Taran'ın gözlerine daldığımda uzun uzun,bu adamın reklamdan çok,tanıdığımız simalar tarafından pohpohlanmış olduğunu farkettim.Hanginiz Ali Taran'ı Yetenek Sizsiniz dışında tanıdı? Şahsen ben ilk defa orada gördüm kendisini...

O programdan sonra meşhur olmuş biri zaten. Bende tanımıyordum. Ha şöyle bir şey var programa renk katmıyor muydu katıyordu. Bende gülüyordum bir çok esprisine. İnsanların özel hayatlarına inmek lazım gerçekleri görebilmek için. Bu insanlarda özel hayatlarını televizyon ekranında yaşayan insanlar. Hayatlarına biraz daha dikkat etmeleri gerekiyor diye düşünüyorum.
Beni en çok etkileyen bu vasiyet söylentisi olmuştu. Ne zaman izlesem gözlerim dolar.
Baba delisi bir insanımdır ben ama (Allah korusun) böyle bir şey benim başıma gelse babamın yanında olmazdım.
Herkesin kendi tercihi tabi bize bir şey demek düşmez. Herkes yapılan herşeyin hesabını verecek elinde sonunda.
Eşininde mekanı cennet olsun inşallah.

---> Ali Taran...

...bir cok aileler gecimsizlik nedeniyle bosanirlar,ama bu adamin karisi kanser olmus gunleri sayili,adam o kadina inat olsun eziyet olsun diye bosuyor ve cok kisa bir zaman sonra yari yasindaki kadinla evleniyor.yaziklar olsun ona diyorum.
...her genc kadinin bir hayali vardir, evlenip yuva kurmak ister coluk cocuk sahibi olmak ister,bunun icinde kendinden bir kac yas buyuk veya yasiti bir erkekle evlenir.Bazi kadinlar vardir sirf para icin evlenirler bunlara altin madencileri denilir.Genc kadin kendi yasindan 20 yas daha buyuk bir adamla evleniyorsa muhakkak sebeb ozeldir.Adam 70 yasina geldi kadin 40 yasinda tabiki kadin adami parmaginda oynatacak

---> Ali Taran...

Boşanmaları,Ali Taran'ın başkasına aşık olması,onun kendisinden 27 yaş küçük olması kısmı beni ilgilendirmez ama göstere göstere evlenmemesi gerekirdi,diye düşünüyorum. Ayıp yaptı.

---> Ali Taran...

eger insan sevdigini ancak keybettikden sora anliaorsa o kisi cok bencildir ..... Herrzaman söylerim sevgi ve saygi bir evlilikde bite bilir önemli olmak bunu dürüsce kapatabilmek aciklayabilmek kendi esine ... Zamanlamasi ve evlenesi bencede cok kötuydu heleki kizi yasindaki bir kizla !

:36::36:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri