aldatıldım, git dersem de gideceğinden korktum...

anintadi

Kayıtlı Üye
Ben aldatıldım, *****lık bendeydi ama hiç görmediğim belki de hiç göremeyeceğim birine aşık oldum... Böyle olmasını hiç istemedim çok direndim ama kalbime söz geçiremedim; duygularıma, hislerime yenik düştüm... Ona fazlasıyla güvendim, ama sanırım o bu güveni haketmedi benle bir ilişkisi varken gidip bir kızla birlikte oldu. Ona çok kızdım ama bitti diyemedim, çok seviyordum ona git diyemezdim ve demedim de, beni sevdiğine inanmak istedim bazen başardım ama çoğu zaman kandırildığımı düşùndüm :( Ablacım şimdi sana soracağım şey şu: Bu çocuk bana evlilikten bahsetti, ilerde benımle evlenmek istediğini belki defalarca sôyledi. Sence ona inanmalı mıyım? Aldatmış olsa da, sevmediği bir kızla birlikte olmuş olsa da gerçekten benimle evlenmeyi istiyor olabilir mi?

---> aldatıldım, git dersem de gideceğinden korktum...

Hayir Inanma..goz gore gore gitmis baskasina....

sana yol vermek duser...giden gider...gittigi gun biteR............

haklısın ama ben onsuz yapamıyorum, gerçekten olmuyo denedim ondan sebepsiz yere ayrıldım sonra kendi geldi. Bilmiyorum kafam çok karışık, gururlu olamıyorum ona karşı...

Bir erkek birdefa yaptiysa bunun 2. Side gelir... duygularinla oynicak yine gururunu ezicek sana degersiz oldugun duyguyu vericek ....
Benimde basima geldi bende git diyemedim ..
Banada o kizi sevmgedigini söyledi...
Beni sevdigini söyledi.
Kizla "SADECE" beraber oldugunu söyledi. Affettim git diyemedim. Aradan 4 hafta gecti bu sefer kendi gözümle gördüm ...

Hic Kimseye hak ettiiginden fazla deger veripte kendi degerini düşürme. Hic birsey sonsuza dek degil.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri