akıl almaz cesaret

CiiKooLaaTaa

Bayan Üye
Hamile olduğunu 9 ay annesinden sakladı. Duşta doğum yaptı. 17 yaşındaki kızı hastaneye götüren tek şey bakın ne oldu;

Hamile olduğunu 9 ay annesinden sakladı. Duşta doğum yaptı. 17 yaşındaki kızı hastaneye götüren tek şey kesemediği göbek bağı oldu. Genç kız hastaneye de yürüyerek gitti

ABD’NİN Long Beach kentinde 17 yaşındaki Xochitl Parra adlı kız, bebeğini duşta yıkanırken doğurdu. Doğumunu tek başına gerçekleştiren genç kızın, kucağına aldığı göbek bağı kesilmemiş bebeğiyle birlikte 4 blok ötedeki hastaneye yürüyerek gitmesi doktorları şaşırttı. Parra doğum anını, “Başının geldiğini hissettim. Oturdum ve ıkınmaya başladım. Sonunda bebek çıktı” sözleriyle anlattı.

PARRA ev telefonu çalışmadığı için acil servisi arayamadığını, saat çok geç olduğu için de komşularına haber vermediğini, giyinerek bebeğiyle hastaneye gitmeyi tercih ettiğini söyledi. Lise ikinci sınıfa giden Parra, hamile olduğunu annesine evden atılma korkusuyla söyleyemediğini belirtti. Alejandro adı verilen bebeğin sağlık durumunun çok iyi olduğu açıklandı.

alıntıdır

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri