Adminlerde Banlanır !

deathn

Kayıtlı Üye
Danger ve evlilik
Oğlan Babası-Efenim sebebi ziyaretimiz belli,bizim oğlanla sizin kız msn de tanışmışlar,anlaşmışlar bize de bu gençleri birleştirmek düşer.

Kız Babası-Ee zaman değişti tabii,şimdiki gençler böyle sizin oğlan bizim kızın avatarına vurulmuş,bizim kız da sizin oğlanın nikine..Kısmetse olur tabii,pardon bu arada oğlunuz ne iş yapıyordu?

OB-Öğünmek gibi olmasın bizim oğlan bir kamu forumunda Co Admin efenim. Kızımız ne iş yapar ?

KB-Bizim kız da özel bir forumda vip üye ama allah sizi inandırsın hiç bir konu bizim kızın açtığı konular kadar raiting almıyor,mesaj günlük ortalaması 40.35, mesaj sayısı 8 binin üzerinde ama kıl bir adminleri var kıza ne rep veriyor ne de yetki.

OB-Maşallah sizde pek ilgilisiniz bu forumlarla?

KB-Öyle demeyin efenim biz kızımızı en iyi dersanelere gönderdik en iyi üniversitelerde okuttuk,mezun oldu gittik en son versiyon laptopunu aldık,annesi evde elini sıcak sudan soğuk suya sokturmaz,tek dileğimiz iyi bir forumda yönetici olsun da bizim de gözümüz arkada kalmasın...

OB-Ben bu forum morum işlerinden pek anlamam,bizim sıpa mezun olduktan sonra geldi kendini odaya bi kapattı günlerce dışarı çıkmadı,bi gün mutfaktan bir şeyler atıştırıken yakalayıp sordum "oğlum ne bu hal ne yapıyorsun sen" diye,bana "baba çok çalışmam lazım harikabiforum da Co Admin oldum dedi"

KB-Hem de harikabiforum da demek !!! Evladım senin Nickin ne bakiim?

O- Danger efendim...

KB-Demek geçen gün beni banlayan dallama sensin haa!!!

O-Pardon anlayamadım,nasıl yani yaa?

KB-Ben "kırıkkanat" hatırladın mı şimdi denyo?

O-Ama efendim sizde hep yanlış yere konu açıyodunuz..
KB-Sen de yanlış kapı çaldın evlat hadi bakiim,uza,uzaaa.BANLANDIN !!!

************************************************** **************************************************
PoLTerGeist ve müdür

P-Efendim rahatsız ediyorum,yarın için izin şeyedecektim de..

M-Gene ne izni oolum,zaten haftanın 3 günü çalışıyosun onun da bir günü için izin istiyorsun,kim öldü gene?

P-Çok şükür bu sefer ölen yok amirim,Müdür beyin oğlunun bilgisayarı için malzeme araştıracaktım da...

M-Ulan 3 senedir bitmedi mi bu bilgisayarın eksiği alla allaaa ?

P-Bilişim sektörü sürekli kendini yeniliyor efendim.

M-Sen de bu arada epey yeniledin kendini her seferinde ayrı bir yalan buluyorsun maaşallah,nasıl olsa müdür beyi arayıp soramam değil mi, hadi bu sefer de yedik bakalım.(Bizim oğlanın istediği oyunları bulmasaydın nah alırdın izni)
Sen bu forum işlerinden de anlarsın değil mi?

P-Evet efendim,boş zamanlarımda bazen takılırım

M- (Boş zaman mış sanki dolu zamanın var da) Bak yeni bir forum buldum adı da Düşlerforum,süper bir forum ya,bayıldım valla..

P-Efendim her zamanki gibi (hayatınnızda ilk defa) doğru bir iş yapmışsınız,ben de üyeyim o foruma,hem de yöneticiyim orda...

M-Yaa bak şimdi gözüme girdin işte aferim,senin nickin ne?

P- " PoLTerGeist " efendim...

M- Geçen gün yayınladığım kendi şiirim için bana (-)rep veren ve "mümkünse siz bir daha şiir yazmayın" diyen denyo sendin demek ben "romantik A" hatırladın mı beni?

P-Ama efendim siz de Ümit Yaşar'dan arakladıklarınızı kendinizinmiş gibi yayınlamış üstelik de bir sürü imla hatası yapmışsınız..

M-İmla hatası haa,defooool bir daha gözüm görmesin seni,ömür boyu BANLANDIN !!!

************************************************** ************************************************** **********
Cruel ve oğlu

junior Cruel -dostum özelden rahatsız etmek istemezdim ama benim bir pisikolog olarak size ihtiyacım var

Cruel-Bir yardımımız olacaksa memnuniyetle ama ben sizin bildiğiniz gibi bir pisikolog değilim,kedilere olan sevgimden dolayı (pisi) ve bilgisayara olan ilgimden dolayı (pc) avatarıma pckolog yazdım,olay budur yani.

J-biliyorum...,şey yani tamam da gene de yaşınız gereği hayat deneyimlerinizle bana yardım edebilirsiniz

C-Eh 38 yıldır dünya üzerindeyim bunun bir faydası olacak sa...

J-Olur olur,benim bir babam var tam bir pc manyağı,evde olduğu zamanın tümünü bilgisayar başında geçiriyor bu durum annemle benim için hiç de iyi olmuyor,babam ne benim dersime ne annemin işlerine yardım etmiyor,tek çare olarak aklımıza babamın bilgisayarını bozmak geldi ama bunu nasıl yapacağımızı bilmiyoruz bu konuda yardımcı olursanız bir aileyi kurtarmış olacaksınız,lütfen bize yardım edin

C-Sevgili junior Cruel,bu forumun kuruluş amacı üyelere yardımcı olmaktır ancak sizin istediğiniz biraz zarar vermekle ilgili bunu pek etik bulmuyorum

J-İsterseniz beni banlayabilirsiniz ama gene üye olurum ve sizden yardım alana kadar mesaj göndermeye devam ederim,siz bilirsiniz netice de bizde forum üyesiyiz ve bize yardım etmek zorundasınız...

C-Peki tamam ama bunu başkasına yapma tamam mı?Gönderdiğim dosyayı babanın bilgisayarında system32 klasörü içine kopyala işlem tamamdır.
J-Teşekkürler amcacığım,size baba diyebilirmiyim?...

C-?????
.............
............
J-Hayrola baba sen buraları bilirmiydin?

C-Ne yani bir baba oğlunun odasına gelemez mi?

J-Bak peşin sööliyim,bilgisayarımı istiyceksen vermem ona göre...

C-Yok oğlum onu da nerden çıkardın,ben ne yapıyorsun diye bakmaya geldim sadece...

J-Bizde yedik,bilgisayarın bozuldu di mi?

C-Vayy alçağın oğlu O "Junior Cruel" sendin demek !!!

J-Evet baba bu sefer sen BANLANDIN !!!

************************************************** ************************************************** *****

Göztepeli ve berber

G-Merhaba kenan,nasılsın ?

K-İyilik,sağlık abi,..her zamanki gibi mi olsun?

G-Evet kulak üstlerini ve enseyi açalım,üstten de biraz alalım.

K-Sizi şu tarafa alayım abi?

G-Niye aynanın karşısına oturmuyorum?

K-Abi çırak aynaları temizliyo şimdi,hem traşı yapacak olan ben görüyorum nasıl olsa siz de bittiğinde görün,sürpriz olsun.

G-Ee hadi bakalım..N'aptın bu arada düşlerforuma üye oldun mu?

K-Oldum abi gerçekten güzel bi forum, “Göztepeli” ismini nerden buldunuz abi çok hoşuma gitti.

G-Demek ki yeterince gezmemişsin bunu açıklamıştım.
..............
.............
K-Sıhhatler olsun,Buyur abi ayna...bakın bakalım nasıl olmuş?

G-Anaaa..bu ne lan Kenan...Yolunmuş kaza çevirmişsin beni.!!!

K-Abi hani düşlerforumda da açtığım "Keller için ilaçlar" başlığı altına yaptığınız yorumda "Kelin ilacı olsa başına sürer" demişsiniz ya beni çok incittiniz abi...

G-O konuyu açan Barbar Kenan sendin ha?

K-Evet abi bizimki de böyle oluyo işte,BANLANDIN !!!

************************************************** ************************************************** **************
Diesel ve Polis

P-Ehliyet-ruhsat lütfen

D-Hayrola memur bey,bi durum mu var burada pek kontrol yapmazdınız siz?

P-Bi kaçağı arıyoruz efendim,bu arada bagajı da açarmısınız lütfen?

D-Buyrun

P-Ooo bunlar ne böyle bilgisayar işiyle mi uğraşıyorsunuz?

D-Yok benimki amatör merak

P-Malzemelere bakılırsa bir amatör için epey meraklısınız anlaşılan,hazır bulmuşken bir şey sorabilirmiyim?

D-Tabii buyrun

D-Bu düşlerforum diye bir yer var bilirmisiniz?

D-Hee he bilmezmiyim düşlerforumun yöneticilerinden biriyim ben

P-Yaa nickiniz ne sizin?

D- Diesel

P- Amirim !! geçen gün düşlerforum da polisler rüşvet alıyor diyen mikrobu şey yani beyefendiyi buldum !!!

Amir-Yav bu bizim aradığımız adama ne kadar benziyor değil mi Nusret,yani saçları biraz sarı ve üstten hafif dökük olsa boyu 30 santim kısa olsa bi top sakalı olsa da gözlüğü de olmasa tıpkı bizim adam yav.

Alın bunu merkeze sabaha kadar BANLAYIN !!!

hahaha :):)

teşekkürler harika..:)

ama benim anlamadığım bi konu var neden hep bayan ve evlilik benim üstüme kuruluyo :| anlamadığım nokta bu :))

neyse süperdi o sert admin sana bi reP versin bakalım :p

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri