Açılım Maçılım Yoktur Türk Milleti Vardır!

endLesS

Webmaster
Hükümetin Kürt ve demokratik açılım olarak nitelendirdiği çalışmalara bir tepkide Manisa nın Turgutlu İlçesi nde yaşayan evli dört çocuk yedi torun sahibi emekli PTT memuru Necip Karaduman(70) den geldi.

Üzerinde Mustafa Kemal Atatürk’ün ve Osmanlı Padişahı Yavuz Sultan Selim’in fotoğrafının yer aldığı yazılı döviz’de “Türk Açılımı!.. Tarih’te iki açılım olmuştur. Biri Osmanlı’da, Üç Kıtaya Nizam ve İntizam, Adalet götürmüştür. Nankör Avrupalı kıymet bilmemiştir. İkinci açılım ise Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk, zamanında yurdumuzu işgal eden, Avrupa köpeklerin başta yunan sürüleri denize dökülmüş ve diğerleri geldikleri gibi gitmişlerdir.

Şimdi de bin yıllık kardeşimiz olan, Kürt kardeşlerimizi açılım ismi altında kışkırtıp, bizden ayırmak istemektedirler. Bir de bizleri 90 yıl sonra Yahudi, Ermeni, Rum’u yine bize komşu yapmak için, uğraş veriyorlar. Ilımlı İslam ismi uydurarak Türk Milletini, masonların eline bırakarak onların kölesi yapmaktır.

Atatürk, 1935’de bu hainlerin Localarını 24 saat içinde batırmıştır. Lütfen tarihi herkes iyi okusun. Türk Milletinin açılımlara ihtiyacı yoktur. Eşkıya sürüleri dağdan iner teslim olur bu iş biter. Ordumuzun komutanları gerçeği söylüyorlar. “Bu Vatan Bizim” hepimiz kardeşiz. Açılım, maçılım yoktur. Türk Milleti vardır. “Gavurdan dost olmaz. “Maide Suresi51) “ şeklinde yazılar yer alırken, döviz’in arkasında ise, Adana Büyük Şehir Belediye Başkanı Aytaç Durak’ın 30 Ağustos’ta Zafer Bayramı nedeniyle yayınlanan “ Bu Vatan Hepimizin” yazılı kutlama mesajı yer alıyordu.
Ahmet İLTER/Manisa
ac1.jpg

ac2.jpg

ac3.jpg

Kaynak : ÜlkücüHaber

---> Açılım Maçılım Yoktur Türk Milleti Vardır!

HARİKA!!! ben şahsen akp liyim her zaman desteklemişimdir ama bu açılım işleri karıştırdı burası türkiye burda sadece türk dili kullanılır türk,kürt açılımı diye ayrım yapılmasınada son derece karşıyım açılım isteyen kürtler biz kürtçe konuşmak istiyoruz diyolar o zaman istikametleri kürdistan olamlı burda tek dil tek bayrak vardır.

bu açılım maçılım saçmalığı ortaya atılmadan önce ayrımcılığın adı geçmiyodu şimdi herşey karıştı milleti kışkırtmaktan başka ne işe yaradı..

böyle şeylerin içinde olmadıgınız için ayrım oldugunu bilmiyordunuz arkadaşlar.
kürtler var olduklarındn beri ezildiler dışlandılar. bu blli bazı paylaşım sitelerinde çok rasladım kürt diye üyeyi banladılar. yani böyle ayrımcılık ypmak ırkçılık ypmak saçma arkadaşlar. sounçta onlarda insan

düşünün örnek vericem arkadaşlar türkler doguştn itibaren türkçe konuşurlar. hani bebek 2 3 yşında bile anne baba der az çok
ama kürtler doğdukları zaman türkçe bilmezler anne banayı kürtçe söylerler . yani sadece bu ülkede türk yok türkçe dili yoktur. bşka dill ve ırklarda vardır. halklar arasında ayrımcılık ypılmasın kardeşçe yaşayalım .

яojвiи нewαL~;1966884' Alıntı:
böyle şeylerin içinde olmadıgınız için ayrım oldugunu bilmiyordunuz arkadaşlar.
kürtler var olduklarındn beri ezildiler dışlandılar. bu blli bazı paylaşım sitelerinde çok rasladım kürt diye üyeyi banladılar. yani böyle ayrımcılık ypmak ırkçılık ypmak saçma arkadaşlar. sounçta onlarda insan

düşünün örnek vericem arkadaşlar türkler doguştn itibaren türkçe konuşurlar. hani bebek 2 3 yşında bile anne baba der az çok
ama kürtler doğdukları zaman türkçe bilmezler anne banayı kürtçe söylerler . yani sadece bu ülkede türk yok türkçe dili yoktur. bşka dill ve ırklarda vardır. halklar arasında ayrımcılık ypılmasın kardeşçe yaşayalım .
Bak amacın bu yazınla belli oldu. Basbaya ortalığı karıştırmak için gelmişsin. Demekki haklıymışız.
kürtler topluluktur , millet değildir ; kürtçede lehçedir dil değildir...
Tek millet (TÜRK) tek dil (TÜRKÇE) tek vatan (TÜRKİYE)...
Ya seveceksin ya terkedeceksin !

©ﻕΞתς яΞiš;1967053' Alıntı:
Bak amacın bu yazınla belli oldu. Basbaya ortalığı karıştırmak için gelmişsin. Demekki haklıymışız.

Bravoooo !!

©ﻕΞתς яΞiš;1967053' Alıntı:
Söyleyen Ne Güzel Söylemiş :

Ya Sev , Ya Terket !

Reis Aynen Katılıyorum Sana .

o zmn bunu düşün türkler doguştan türkçe biliyolarda kürtler neden kürtçe biliyolar doguştan ? kürtçe lehçe deildir . neyse daha tartışmicm dedim bu forum okdr ırkçı bir forumki birde kardeşçe yaşamdan bahsediyor bazı arkadaşlar
SEVMİYORUM TERKETMİYORUM !

Doğuştan Türkçe bilmiyorsa bu anasının babasının ayıbı. Bu iş köpek doğurur gibi 8-10 çocuk yapmayla olmuyor. Grameri ne bu kürtçe dediğin dilciğin ? Bu konu çok tartışıldı girde o konuya oku. Ahkam kesme kendi kendine.
Irkçılıkla bi alakası yok , sen ''Sevmiyorum terketmiyorum '' dersen ; ki burda Türkiye'den bahsediyoruz , sende vatan haini pkk lılardan farksız olursun gözümde. E durum bu mihvaldeyken ırkçılık değil çok şeyler görürsün !

Kendini Türkiye Cumhuriyetinin bir vatandaşı olarak görmeyen, Türk bayrağını taşlayan, insanları katleden, vatandaşın sabrı ile oynamayı marifet sayan, kendini Kürt diye ilan eden ama aslında bölücü ve terörist olan kanıbozuklar elbetteki dışlanacak ve elbetteki hor görülecektir. Açılım bir milletin kendi vatanında esareti ise böyle bir açılıma hiç gerek yoktur. Hele hele şu açılım dediğiniz meretin içinde neler var. Maddeleri açıklansında görelim bakalım.Var mı bunu açıklayacak bir babayiğit?

BENİM ÜLKEM TÜRKİYE SAHİBİ TÜRKLER gerisi teferruat

bu ülkeyi tek başınıza almadınız kurmadınız sahip çıkmadınız tek başınaza da sahiplenemezsiniz .

açıklaması çanakkale şehitliği ama bu kadar bilinçsiz olduğunuza göre gitmemiş olmalısınız

bu ülkeyi tek başınıza almadınız kurmadınız sahip çıkmadınız tek başınaza da sahiplenemezsiniz .

Ah.... Ne feci bir ifade...!!!

Cümlelerin altında yatan 'ince ayrıntıya' dikkat...

tek başıNIZA almadıNIZ...
kurmadıNIZ...
sahiplenemezSİNİZ...

Siz... Diyor...
Bu ülkeyi BİZ,BERABER kurdUK..
BİZ,BERABER kurtardIK...
BİZ,BERABER sahip çıktIK...

Demiyor...Diyemiyor... Bölücüğün en alası bu değildir de nedir ?
Ayırım yapmayan bir bilinç,Türklere garezi olmayan bir kişi,,anlatmak istediklerini böyle mi cümlelere döker... ?

Ayırım istiyorsun dostum... Benim hala,senin şu sözcüklerini okuduktan sonra bile Kürt-Türk ayırımı yapabilecek bir mantığım yok... Ama bu Kürt ayırımı yapanlara inan ki bak tüm samimiyetimle söylüyorum İLK defa,,gerçekten bak İLK defa iyi yapıyorlar dedim...

Dedirttin...

Son düzenleme:

Diğer bir yorumunda Mezopotamya'dan geldiğini ifade etmişsin ?? Senin neyine Türkiye ?? Haydi koş sen Mezopotamya'ya...
Israrla kürtleri millet yapmak için uğraşmışsın her yazında... Ne gerek var ?? TÜRK bedendir , kürtler , lazlar , çerkezler , muhacirler , tatarlar vs. , bu bedenin eli kolu ayağıdır...
Hiç boşuna zıplamayın , senin kürdistanın kurulmayacak , bu ülkeyi sizin zihniyetiniz yıkamayacak , hainlik dağlardan Başkent'e kadar fırlamış olsa da hiç bir halt yapamayacaksınız ; boşuna debelenmeyin... ;)

Ah.... Ne feci bir ifade...!!!

Cümlelerin altında yatan 'ince ayrıntıya' dikkat...

tek başıNIZA almadıNIZ...
kurmadıNIZ...
sahiplenemezSİNİZ...

Siz... Diyor...
Bu ülkeyi BİZ,BERABER kurdUK..
BİZ,BERABER kurtardIK...
BİZ,BERABER sahip çıktIK...

Demiyor...Diyemiyor... Bölücüğün en alası bu değildir de nedir ?
Ayırım yapmayan bir bilinç,Türklere garezi olmayan bir kişi,,anlatmak istediklerini böyle mi cümlelere döker... ?

Ayırım istiyorsun dostum... Benim hala,senin şu sözcüklerini okuduktan sonra bile Kürt-Türk ayırımı yapabilecek bir mantığım yok... Ama bu Kürt ayırımı yapanlara inan ki bak tüm samimiyetimle söylüyorum İLK defa,,gerçekten bak İLK defa iyi yapıyorlar dedim...

Dedirttin...
Çok güzel bir yorum bende aynısı düşündüm.
Ayrıca T.C sınırları dışında kim nereye ne kurmak istiyorsa kursun yaşasın ırak olur iran olur farketmez ama bu güzel ülkemizde şirketler kuran,her türlü gayri meşru koşturan Türkiye'nin en güzel yerlerinde en lüks hayatı yaşayan dağdaki militanların beynini yıkayıp onları piyon olarak kullanan veya teröre yardım yataklık eden veya namusuyla çalışıp para kazanan kaç kürt bu ülkeden kalkıp oraya gider..Uyanın artık hayallerle yaşayan müziksizde dans edermiş

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri