Acil yardım lütfen e mail yazma !!!

ossi14

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar merhaba ingilizceden performans ödevim var . 2 tane e mail yazmam lazım konularını söylüyorum :
1) Alex dye bir arkadaşımız var o bütün yaz çalışıp 500 euro biriktirmiş parayı nasıl harcayabilir bu konuyla alakalaı bir mail genel sorular da olabilir hal hatır .
2) diğeride internetin kullanımının yararları ve zararlarıyla alakalı bir makale yazmam lazım .
İkisininde en az 200 kelime olması gerekiyor arkadaşlar.

Şimdiden çok teşekkürler

Son düzenleme:
---> Acil yardım lütfen e mail yazma !!!

Evet ingilizce e mail ve makale yazmam lazım yanı kısaca :/

E mail konusunda yardımcı olabileceğimi sanmıyorum ama 2. konu hakkında ;

İnternetin Yararları ve Zararları

Yararları

1) It provides to arrive information. (Bilgiye ulaşmayı sağlar.)
2)It provides to arrive information quickly. (Bilgiye hızlı ulaşmayı sağlar.)
3)It provides us to get information about the places we can't see. (Göremediğimiz yerler hakkında bilgi edinmemizi sağlar.)
4)It provides us to have fun by films, music and videos. (Filmler, müzik ve videolarla eğlenmemizi sağlar.)
5)It provides us contact other people and have new friendships. (İnsanlarla iletişime geçmemizi ve yeni arkadaşlıklar kurmamızı sağlar.)

Zararları

1)It's a time loss. (Zaman kaybıdır.)
2)If you use it too much, it harms your mental health. (Eğer çok kullanırsanız ruh sağlığınıza zarar verir.)
3)Some games are dangerous for children. (Bazı oyunlar çocuklar için tehlikelidir.)
4)It reduces the time we have with our families. (Ailemizle geçirdiğimiz zamanı azaltır.)

E mail konusunda yardımcı olabileceğimi sanmıyorum ama 2. konu hakkında ;

İnternetin Yararları ve Zararları

Yararları

1) It provides to arrive information. (Bilgiye ulaşmayı sağlar.)
2)It provides to arrive information quickly. (Bilgiye hızlı ulaşmayı sağlar.)
3)It provides us to get information about the places we can't see. (Göremediğimiz yerler hakkında bilgi edinmemizi sağlar.)
4)It provides us to have fun by films, music and videos. (Filmler, müzik ve videolarla eğlenmemizi sağlar.)
5)It provides us contact other people and have new friendships. (İnsanlarla iletişime geçmemizi ve yeni arkadaşlıklar kurmamızı sağlar.)

Zararları

1)It's a time loss. (Zaman kaybıdır.)
2)If you use it too much, it harms your mental health. (Eğer çok kullanırsanız ruh sağlığınıza zarar verir.)
3)Some games are dangerous for children. (Bazı oyunlar çocuklar için tehlikelidir.)
4)It reduces the time we have with our families. (Ailemizle geçirdiğimiz zamanı azaltır.)

cok ıyı + rep

Çok teşekkürler ben bunu bir şekilde bir makaleye çeviririm . Acaba diğer mektupla alakalı yazabılecek olan var mı ? Parasını harcaması konusunda biraz fikir verecek ve normal hal hatır sorma selamlaşma felan sonrada veda :?

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri