Acı Çekiyorum

LadyGülüm

Bayan Üye
Acı çekiyorum sesimi duyan varmı?

Bu hayat denen şey nasıl biryer böyle hiçbirşey istediğim gibi gitmiyor tamam diyorum bundan sonra herşey yoluna girecek ve yeni birşey başlıyor.Derdini tanımadığın insanlara anlatmak ne garip.insanın anlatmaya güvendiği biri yanında olmayınca böyle oluyor demekki.Neyi nasıl anlatacağımıda bilemiyorum...
hayatımda kocaman bir boşluk var kimi koysam dolmuyor her giden sevgilinin ardından yenisi geliyor ama her gelen yenilerle birlikte yeni acılar yeni hatalar ortaya çıkıyor...
küçük biyerde yaşamak ne garip ki insanın iç dünyasıda küçük oluyor..şuana kadar yaşadıklarım bana rahat vermiyor..erkekler neden hep cinsellik isterki ben neden benim gibi seven bir erkek bulamıyorum...
geçmişte yaşadıklarım yüzünden şuan aşık olduğum kişiyi kaybediyorum ve oda bana dokunurken benden sonrası olurmu,ayrılırsak ne yapacak diye düşünmediki...
şuandan sonra hayatıma girerse biri yine aynısı olacak biliyorum...Erkekler hep dokunulmamışı istiyor ama neden her çıktıklarına dokunuyorlar???

Bunalımdayım,sorumlusu kim?
:19::19::19::19:

---> Acı Çekiyorum

Konu TaşınmışTır.

Şimdi..,

anLadığım kadarıyLa SevgiLinizden AyrıLmışsınız.

Size sadece önere biLeceğim Tek şey Var.

Başımdan geçTiği İçin diYorum.

Ben çok acı çekmiştim.

Ama bunu hiç unutmayın Zaman herşeyin İlacıdır.

Biraz sabredin herşeyin bi zamanı var.

Hayyata nelerLe karşılaşacağımızı BiLmiyoruz

Ama unutmayalım ki Bu Yüce yaradanın Bize Sunduğu sınavLardıR.

Sınavımızı BaşarıyLa tamamLamak bizim Görevimiz.

Sen isyan edersen daha çok şeyle karşılaşırsın,

Onun içinde hiç mutlu olmazsın

Mutlu olmak içinde Sabretmek gerek.

Zaman unutmayın Zaman.....

İnşallah senin Adına HayırLısı oLur diyorum.

---> Acı Çekiyorum

Oğullarınızı iyi yetiştirin.
Karşı cinse saygı duymayı öğretin.
Bir kadının omzuna arkadaş olarak da sarılabileceğini öğretin.
Dokunmaktan korkmamasını öğretin.
Sevmenin değer verme olduğunu öğretin.
Sahip çıkmayla sahibi olmanın farklı olduğunu öğretin.
Bütün gençliğini birileriyle beraber olmaya çalışarak geçirdikten sonra kimseyle beraber olmamış birini bulup evlenmeye çalışmanın ikiyüzlülük olduğunu öğretin.
Bulunmaz hint kumaşı olmadıklarını; olsalar bile burun silinen mendillerinde kumaştan yapıldığını;
Hiç kimseyi küçük görmemeyi öğretin.

Ama önce kendi içinizdeki çocuğa öğretin.
Bu alıntı yeni nesilin erkeklerine -)

Konuna yorum yapmıcam sadece şunu söylicem sana ;

Kimseye İstemediği bişeyi zorla kimse yaptıramaz, aklını başına al çocuksun daha geri dönüşü olmayan bi hata yaparsın ah vah para etmez ondan sonra..

Nedir bu arayış bi çözemedim ben bu nesili -)

Allah yardımcınız olsun.

---> Acı Çekiyorum

Biri gelir biri gider , bu hayat böyledir !
her gidenin arkasından neden dersen , olmaz !
Erkekler böyledir , bazıları hele çok belli eder. Snnde dediğin gibi dokunulmamış istiyo madem , neden dokunuyo ?
Böyle bi zihniyet işte !

Aslında aşık olunca geçmişinin bi önemi kalmıyor , ama bunu anlamayan çok..
Acı çektiğini farkındayım.
Sana takma demiycem , bosver demicem. Bunları ayapamazsın bunu da farkındayım.
Zaman herşeyin iLacı..

---> Acı Çekiyorum

Abicim daha yaşın kaç başın kaç ne bu sıkıntı bu keder ? Bi rakı gifi koymadığın kalmış konuya :D

Hele bi otur soluklan sakinleş bi bardak su getirelim.Konuda yazdıkların her zaman olduğu gibi genele hitap etmiş tekrardan.Yani Ahmetten Mehmetten bahsetmemişsin,erkekler dünyasındada aynı dertten yakınılır.İstediği gibi birini bulamayacağına inanır neredeyse tanıdığım çoğu arkadaşım.Artı olarak böyle şeyleri arayarak bulamazsın,kadere inanıyorsan eğer birgün gelip o seni bulacaktır.Hemde hiç beklemediğin bir anda.O zamana kadar gelip geçenlerin hepside aslında sana sonunda '' gördünmü bu kulağına küpe olsun bir ders çıkar '' şeklinde bir sınav bitimidir.

Ha şimdi sorumlusu kimdir demişsin,bunun üzerine o kadar çok konuşulur ki asıl konumuzdan çok çok ayrı konulara saparız.O yüzden sorumlusunu aramayı ayrı bir kenarı bırakarak sen kendinin bu halde olmana sorumlu kim onu ara ? Hiç hayatına girip çıkanlar değil bizzat sensin.Alınmaca gücenmece yok bu böyle,tabi seninde kabahatin değil bu yaşının küçüklüğünden ortaya çıkan tecrübe eksikliği.Sana nacizane tavsiyem,bu zamanlarında kendi geleceğin için çaba sarfet,okuluna derslerine yoğunluk ver.Biliyorum bunu okuyunca ''heh gene konuştu çok biliyonuz siz öff pöff amann'' diyeceğini biliyorum :D Ama inan bana gerçek olan bu ilerde anlaşılsada şimdi sana söylenenleri ciddiye almanda fayda var.O sıkıntılı olduğun konulara girersek şimdi herşey yolundayken birde zorunlu ayrılıklar vardır ya öyleleri ne yapsın ? Açtırmayın ağzımı şimdi susturamazsınız bak :D

---> Acı Çekiyorum

Abicim daha yaşın kaç başın kaç ne bu sıkıntı bu keder ? Bi rakı gifi koymadığın kalmış konuya :D

Hele bi otur soluklan sakinleş bi bardak su getirelim.Konuda yazdıkların her zaman olduğu gibi genele hitap etmiş tekrardan.Yani Ahmetten Mehmetten bahsetmemişsin,erkekler dünyasındada aynı dertten yakınılır.İstediği gibi birini bulamayacağına inanır neredeyse tanıdığım çoğu arkadaşım.Artı olarak böyle şeyleri arayarak bulamazsın,kadere inanıyorsan eğer birgün gelip o seni bulacaktır.Hemde hiç beklemediğin bir anda.O zamana kadar gelip geçenlerin hepside aslında sana sonunda '' gördünmü bu kulağına küpe olsun bir ders çıkar '' şeklinde bir sınav bitimidir.

Ha şimdi sorumlusu kimdir demişsin,bunun üzerine o kadar çok konuşulur ki asıl konumuzdan çok çok ayrı konulara saparız.O yüzden sorumlusunu aramayı ayrı bir kenarı bırakarak sen kendinin bu halde olmana sorumlu kim onu ara ? Hiç hayatına girip çıkanlar değil bizzat sensin.Alınmaca gücenmece yok bu böyle,tabi seninde kabahatin değil bu yaşının küçüklüğünden ortaya çıkan tecrübe eksikliği.Sana nacizane tavsiyem,bu zamanlarında kendi geleceğin için çaba sarfet,okuluna derslerine yoğunluk ver.Biliyorum bunu okuyunca ''heh gene konuştu çok biliyonuz siz öff pöff amann'' diyeceğini biliyorum :D Ama inan bana gerçek olan bu ilerde anlaşılsada şimdi sana söylenenleri ciddiye almanda fayda var.O sıkıntılı olduğun konulara girersek şimdi herşey yolundayken birde zorunlu ayrılıklar vardır ya öyleleri ne yapsın ? Açtırmayın ağzımı şimdi susturamazsınız bak :D

teşekkür ederim :2:

---> Acı Çekiyorum

ah ah sen benim derdimi bilsen!
sevdiğim kişi biriyle çıkıyor ve benim onu sevdiğimi bilmiyor :(

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri