Acaba Beni Seviyor Mu ?

ALavignE

Kayıtlı Üye
Sınıfımızda bir kız var ve derslerde bana baktığını sanıyorum. Yüzyüze geldiğimiz zaman bana gülümsüyor ve gözlerimin içine bakıyor.

Kızın beni sevip sevmediğini nasıl anlarım ? İyi forumlar...:106:

---> Acaba Beni Seviyor Mu ?

Sınıfımızda bir kız var ve derslerde bana baktığını sanıyorum. Yüzyüze geldiğimiz zaman bana gülümsüyor ve gözlerimin içine bakıyor.

Okulun En Güzeliyse Hiç Bulaşma.

Çirkin Olsun

Veya Ne Güzel Ne Çirkin Olsun

Senin Olsun.

Güzelleri Cok Gördük ;)

Kız hakkında biraz araştırma yap bakaLım çıktıgı varmı ne zaman ayrıLmıs faLan Ne beLLi oyun yapmadıgı dıkkat et kardeşim :) baktın bı sorun yok o zman git açıL de böyLe böyLe dest-i izdivacınıza taLibim hahaha

Kız hakkında biraz araştırma yap bakaLım çıktıgı varmı ne zaman ayrıLmıs faLan Ne beLLi oyun yapmadıgı dıkkat et kardeşim :) baktın bı sorun yok o zman git açıL de böyLe böyLe dest-i izdivacınıza taLibim hahaha

Çıktığı vardı ama 1 ay önce ayrıldılar. :)

Sen Kızdan Hoslanıyormusun Onu Belirtmemişsin.Eğer Hoslanıyorsan İki Kadeh İç Geçer xD

Amacın Sadece Seni Sevip Sevmediğini Öğrenmekse Sormaya Gerek Bile yok.:)

Niye konuşacaksın ki ..:8:

Bişey hissetmiyormuş gibi davran arkadaş oLmayı dene beLki onu tanıyınca duyguLarın değişcek :)

Zamana bırak sende ona tekLif edenLerden oLma :)

Sen Kızdan Hoslanıyormusun Onu Belirtmemişsin.Eğer Hoslanıyorsan İki Kadeh İç Geçer xD

Hoş kız aslında :106:

Niye konuşacaksın ki ..:8:

Bişey hissetmiyormuş gibi davran arkadaş oLmayı dene beLki onu tanıyınca duyguLarın değişcek :)

Zamana bırak sende ona tekLif edenLerden oLma :)

Okulda filan konuşmuşluğumuz var ama ne biliyim işte.:2:

Canım Kardeşim

Sen bu garibanı dinle

Okulun en güzeLiyse kimseye hayır gelmezzzzzz

Çıktığı gün sayısı 3 gün diyebilirim.hahaha

3 günLük iLişkiLerin kızıysa yoL ver gitsin :)

Haklısın cıgerım :2:

İki kadeh içmeyLe geçer bu tarz hoşLntıLarda 2 kadehe güvenip aşık oLup sonra kendini içkiLere vurma bı ıse yaramıyor hacı :2:

Sen bu garibanı dinle

Okulun en güzeLiyse kimseye hayır gelmezzzzzz

Aynen öyLe biizim bayramda bırıne asık oLmustu okuLda okuLun en guzeL kızıydı onLarca seveni varmış her öğLen o hıyar yüzünden kavga ederdik hahaha

Aşık veyselın bı Lafı var ..

" Güzelliğin 10 para etmez bende ki bu aşk oLmasa " bu sözü hiç unutmam yarında bır gunde şımarmasın dıkkat et :2:

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri