A.Lebedev | Tanışma Konusu ****

artlebedev

Kayıtlı Üye
1987 Yılında Rusya'nın Soğuk Ama İnsanlarının Sıcak Olduğu Nacizane Mekanı, Başkent Moskova'da Dünya'ya Gözlerimi Açtım... Annem Rus, Babam İse Bulgar Asıllı Türk. İlkokulumu Moskova'da Bir Devlet Okulunda Bitirdim. Ortaokul'a Başlamadan Önce Türkiye Artık İlgimi Çekmeye Başladı. Ve Babamı İkna Ederek, Türkiye'ye Yolculuğumu Başlattım :) İstanbul'da Bir Yurda Kayıdımı Yaptırdı Babam. Ve Bana " Sen Artık Kocaman Adam Oldun, Benide Annenide İkna Ettin, Buradasın.. Bizsiz.. " Gözlerim Doldu, Ama Ben İstemiştim "Erkek Adam Gibi Kendimi Büyütmeyi"... İlk Yıl Ortama Pek Alışmadım, Dil Sorunlarım Vardı... Ama Daha Sonra ( İleride Beraber Tasarım İşlerine Atıldığımız ) Bir Arkadaşla Tanıştım, Kendisi Bulgar, Slava xxx ... Kendisi Benim Can Dostumdu.. Herşeyimizi Beraber Yapardık. Ortaokulu ve Liseyi Yüksek Başarıyla Bitirdik. Ve Üniversite Hayatım Slavayla Birlikte Başladı... Üniversite'yi de bitirdik. Bir Ev Tuttuk, Orada Beraber Yaşıyorduk ve Yavaş Yavaş "Homofis"leştirdik orayı. Ve İşte Buralara Kadar Geldik. Studiomuzu Kurduk Слава xx Arkadaşım. Benden Bu Kadar.

Hepinize Gocaman Gucakkkk
bighug.gif

Son düzenleme:
---> A.Lebedev | Tanışma Konusu ****

Hoş geldin ama msn ve iletişim adresi vermek bu forumda yasak. :)

Dikkatli olsan iyi olur yoksa banlancan böyle giderse :)
Neyse aramıza hoşgeldin isim neydi bu arada ?

Aramıza hoşgeldiniz ;
Kuralları okursanız ; başka bir sıkıntı çekmezsiniz diye düşünüyorum.
İyi forumlar.

Hoşbulduk DuslerForum Üyeleri ve Yönetim Kurulu "diyelim" :) Kural Hatırlatmalarında bulunduğunuz için çok çok teşekkür ederim :)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri