$uanKi DevLet Yönetimi Size Göre Ne Kadar İyi?

By`PaSa

Kayıtlı Üye
MerHaba Arkada$Lar..! $uan Hepimizinde BiLdiği Gibi Turkiye SorunLarLa Kar$ı Kar$ıya.Sizce Yönetim $ekLimiz Ne Kadar iyi? Siz oLSanız NeLer Yapardınız?

Cok guzel soru bence...
Ya ben pek begenmiyorum açikçasi ama ben olsam ne yapardim onuda bilmiyorum...

Konu Anketlerden Siyasal ve Tarihi Tartısmalara Tasınmıstır..

Konu Biraz Ters Bir Konu Yazdıklarımıza Dikkat Edelim

Yorum Yapmayacağım Konu Hakkında :)

oo ne yapmazdım ki çok uzun anlatılmaz..:D
şuanki yönetimde pek fazla iyi değil tabiki hataları var ama diğerlerine bakılacak olursa en iyisi bu..

albayımız saolsun çok bilgi verdi bana..onun dedikleri doğrultusunda birsürü şey..:D

çağlaya katılıorum....

her ne kadar yanlışları,,olsada başa gelebileceklerin en iyisi bu...
diğerlerine baktığımda daha bi feelaket görüyorum...

bu baştakilerlede nereye kadar ne şekilde gideriz bilmiyorum ama,, yönetime gelip adam gibi yönetebilecek adam yok piyasada....

yonetım ii denılecek kadar ii degıl
normal dıyelım cok kotude yonetmıyorlar ulkeyı
basa gelıceklerın en iisıde bu degıl bu goruslere katılmıyorum

ben olsam bu kadar alttan almazdım devletımıze yapılanları
dıger ulkelerden gelen hakaretler vs. hep alttan alınıyor ben olsam savas pahasına da olsa alttan almazdım
bkz sulaymanıyedekı olay hatırladıkca hala zoruma gıder ben olsam kesınlıkle ve kesınlıkle alttan almazdım cunku Türklüğe yapılmıs bır hakarettır bu
yanı yonetımın yurt dısı polıtıkasını degıstırırdım

Son düzenleme:
Şuana Kadar DevLet Bence iyi YönetiLiyordu.Ama Bu ak$am Bir Karar aLınıyor mu$.Kararda karayolları binalar vb akLınaza gelen $eyLer MüsLüman üLkeLere SatıLacakmı$.Bu Haberden Sonra Çok Kızdım.$imdi SizLere SöyLüyorum Bu devLeti Biz Kolay mı Kazandıkda Ba$ımızdakiLer SatılıGa ÇıkaraBiliyorLar.

devletimiz teoride en güzeli ama uygulamada maalesef kötü durumda...başımızdakiler falan en iyisi değil...iyi görünmeye çalışan ama özünde iyi olmayan bi yönetim anlayışı hakim...detayına girmeye gerek yok...siyasi tartışmalarda kısır bi döngü var kişilerde

Şuana Kadar DevLet Bence iyi YönetiLiyordu.Ama Bu ak$am Bir Karar aLınıyor mu$.Kararda karayolları binalar vb akLınaza gelen $eyLer MüsLüman üLkeLere SatıLacakmı$.Bu Haberden Sonra Çok Kızdım.$imdi SizLere SöyLüyorum Bu devLeti Biz Kolay mı Kazandıkda Ba$ımızdakiLer SatılıGa ÇıkaraBiliyorLar.

hımm

ewt satılıyor bnm babam karyollarında memur bn yönetidekileri neden begenmiyorum sanıyorsunuz satılıyo her yer vatanı satıyorlar bn buna karşıyım memurlarıda hastanelere okullara dagıtacaklarmış özelleştiriliyo herşey ve heryer tmm onada tmmda yine Turkiyede deişen bişey yok yine aclık sınırının altında milyonlarca insan hatta dahada fazla artıyor peki nereye gidiyor bu kadar para ya biri bna acıklasın dah 2 ay önce bakımsızlıktan 15 şehit vermedik mi uAali yede katılıyorum yine bizim ülkemize olan herşeyi normal karşılıyo hükümüt nie ülkemiz eziliyo ya neyse daha fazla konuşmakda istemiyorum yönetim kötü kardeşim yok başka partilerdede iş yok demekle olmuyo hiç denedizimi dğerlerini neden yargısız infaz yapıyosunuz yok diğer partierdede iş ytok biz işe bu hükümete verelim bu hükümette kötü ama yinede diğerlerinin iyisi bu düşünce yanlış bnce neyse yeter bu kadar fazla konuştum zaten

Moderatör tarafında düzenlendi:
ewt satılıyor bnm babam karyollarında memur bn yönetidekileri neden begenmiyorum sanıyorsunuz satılıyo her yer vatanı satıyorlar bn buna karşıyım memurlarıda hastanelere okullara dagıtacaklarmış özelleştiriliyo herşey ve heryer tmm onada tmmda yine Turkiyede deişen bişey yok yine aclık sınırının altında milyonlarca insan hatta dahada fazla artıyor peki nereye gidiyor bu kadar para ya biri bna acıklasın dah 2 ay önce bakımsızlıktan 15 şehit vermedik mi uAali yede katılıyorum yine bizim ülkemize olan herşeyi normal karşılıyo hükümüt nie ülkemiz eziliyo ya neyse daha fazla konuşmakda istemiyorum yönetim kötü kardeşim yok başka partilerdede iş yok demekle olmuyo hiç denedizimi dğerlerini neden yargısız infaz yapıyosunuz yok diğer partierdede iş ytok biz işe bu hükümete verelim bu hükümette kötü ama yinede diğerlerinin iyisi bu düşünce yanlış bnce neyse yeter bu kadar fazla konuştum zaten

teşekkürler düşüncelerime tercüman oldun:eek:

fullmon bukadar sey soylemissin ama istedigin kisi basa gecse aclik azalacakmi??

ben suanki yonetimden memnunum hic degismesini istemezdim

ama yinede gormek istiyorum degistiginde Türkiyede bir duzelme olacakmi? Duzelmesini her Türk vatandasi gibi bende isterim

Umarim bukadar istedigini9z kisi Türkiyeyi daha kötü yerlere getirmez...;(

Devletin Ne Kadar iyi Yönetmesinden Kasıt , Daha iyi Yönetecek bi Lider Varmı Onu Tartismaliyiz Bence ..

Öyle Bir Lider oLmadiktan Sonra Bunları Hep Tartisiriz..

fullmon bukadar sey soylemissin ama istedigin kisi basa gecse aclik azalacakmi??

ben suanki yonetimden memnunum hic degismesini istemezdim

ama yinede gormek istiyorum degistiginde Türkiyede bir duzelme olacakmi? Duzelmesini her Türk vatandasi gibi bende isterim

Umarim bukadar istedigini9z kisi Türkiyeyi daha kötü yerlere getirmez...;(

istediğim bir kişi yok ama şimdi memlun delim diğerleri gecince daha net konuşurum ve hataarı olursa direk bunu sölerim zaten esra

son cümlene bişey sölemek istedim Turkiye bnce zaten artık bitmiş durumda artık sanmıyorum düzelebilecegini çünkü heryeri özellştirip ülkeyi mahvettielr bile guneydoguyu sölemiyorum bile giderek batıyoruz biz TURK milleti birbirimize düşerken onar işlerini hallediyolar biraz gözlerimizi acsak çok daha ii olur şucu onda bunda bularak deil acıklarıızı kapatarak ilerleyebiliriz yarın çok gec olabilir şidiki hüküete tahin edeeyecegin kadar çok farklı gözlerle baktı olmuyo ya gercekten yalancı belli oluyo bu sizde alıycaksınız ama diyorum ya gec olamsın biraz objektif bakın alıycaksınız

neyse tartışmıycam

soru yönetimden mumkunmusun

cevap hayır deilim kardeşim ;)

Yönetimdekiler geldiği andan itibaren Türkiye yönetimdekilerinde dediği gibi ''çatır çatır' satılıyor. özelleştirme üstüne özelleştirme... hala başımıza bunlardan daha iyisi gelmez diyenlere de yazık diyorum...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri