75. Haftanın Konuğu " gozdee "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 75. Haftanın Konuğu " gozdee "

Tebrikler gözde daha yeni farkettim kolay gelsin sana yandın xD

neden düşlerforum?

diye başlıyım devamı gelicek:)

Saçlarından nasıl vazgeçtin zor olmadı mı ?

Moralini en çok ne bozar ?

Moralini en çabuk ne düzeltir ?

Hangi tür müzik ve kimleri dinlersin ?

Sosyal misin asosyal mi ?

Kendinde sevdiğin ve sevmediğin özelliklerin neler ?

Saçlarından nasıl vazgeçtin zor olmadı mı ?

Moralini en çok ne bozar ?

Moralini en çabuk ne düzeltir ?

Hangi tür müzik ve kimleri dinlersin ?

Sosyal misin asosyal mi ?

Kendinde sevdiğin ve sevmediğin özelliklerin neler ?

zordu ama isyan etme şansım yoktu paraya ihtiyacım vardı ve annemleri zor duruma sokamazdım kendim istiyomuş gibi yaptım, normal bi zamanda olsa en kötü halim bu olurdu heralde ama sorunlarım çok çok fazla olduğu için daha bunu kafama takmadım bile

annemin üzgünlüğü beni en çok üzen şeydir

moralimi bozan sebebi anlatmak düzeltir

belli bir türe takılmışlığım yoktur, rap hariç hepsi diyebilirim eğer beni hem söz hem müzik anlamında doyuruyorsa. kimleri dinlerim 'türk olarak, candan erçetin , funda arar'ın yorumladığı tüm türk sanat müzikleri, leman sam, şevval sam, mfö, feridun düzağaç, duman, düş sokağı sakinleri ... yabancı olarak queen vazgeçilmezim, red hot chili peppers, adele, the cranberries... (aklıma gelenler bunlar)'

sosyalim.

duygusallığım, her şeyi anlatma olayımdan nefret ediyorum, sevdiğim özelliklerim kendime güvenimin olması, kendimi iyi ifade edebilmem ve adilliğim.

Tebrik Ederim .

Seni sıkıntı içerisine sokan konulara çok takılır mısın ?
Takıntılı olduğunu düşünüyor musun ?
Toplumun Etik Kuralları günümüzde neden bu denli değişken ?
Haftasonları İzmir'e gidiyor musun ?
Sence " Sanal Aşk " nedir ?
Sanal Aşk kişilerin kendi egosunu tatmin etmesi midir ?
Söyledikleriyle , uyguladıkları arasında farklar olan insanlar hakkında düşüncelerin nelerdir ?
Forum'da en çok sevdiğin ve anlaştığın 5 kişiyi yazar mısın ?
İlkler neden unutulmaz ?
Düğünlerde oynar mısın ?
Ne zaman yalnız kaldığını hissedersin ?
Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedin mi ?
Kin tutar mısın ?
Aşk herşeyi affeder mi ?
Hayatta yaşama amacın nedir ?
İleri ki hayatında hangi sektörde çalışacaksın ?
Çocukluğunun masumluğunu taşıyor musun ?
Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi ?
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun ?
Forumda en fazla beğendiğin isim ?
Forumda en fazla kızdığın isim ?
Forumda seni en fazla üzen olay ?
Forumda seni en mutlu eden olay ?
Forum hakkında düşüncelerin nelerdir ?
Cumhuriyet dönemi ile günümüz arasında ne gibi farklı mevcut ?

öncelikle tebrik ederim

İsmin nedir ?
Nerelisin ?
yaş?
okul / iş ?
Siteyi nerden buldun ?
En son izlediğin film hangisi ?
Ne tür film izlemekten hoşlanırsın ?
Hangi takımı tutuyorsun ?
Forumda en beğendiğin bölüm hangisi ?
Planlı yaşamak mı anı yaşamak mı ?
Sence en büyük hatan ne ?
Seni en cok üzen bir olayı anlatırmısın ?
Hayat sana en cok neyi öğretti ?
Bu zamana kadar işlerini dürüstlükle yürüttün mü ?
Hayatında imkansız olan nedir ?
Sence dışarıdan nasıl biri olarak görünüyorsun ?
Kendinde beğendiğin yanlar neler ?
Hayatından memnun musun ?
Söyle bakalım Beni nasıl bilirsin :) ?

Şimdiden teşekkür ederim

Tebrik Ederim .

Seni sıkıntı içerisine sokan konulara çok takılır mısın ? kafama takarım çok evet
Takıntılı olduğunu düşünüyor musun ? düşünmüyorum takıntılıyım
Toplumun Etik Kuralları günümüzde neden bu denli değişken ? insan kaynaklı olduğu için
Haftasonları İzmir'e gidiyor musun ? hayır belli başlı bazı günlerde
Sence " Sanal Aşk " nedir ? görmeden olanıysa masum olanı derim görünce de ne kadar kötü olursa olsun bi teselli buluyosun hep güzel tarafını görmeye çalışıyosun, ama fotoğraf vb. görerekse bilmiyorum açıklama yapılacak bir şey değil olası durum ve normal aşk neyse bu da odur bence yani bizim yüklediğimiz anlamlardan başka bir şey değil.

Sanal Aşk kişilerin kendi egosunu tatmin etmesi midir ? sanmam, anlık boşluklar içinde kendini oyalaması bence o an onunla mutludur olmayacağını bilir

Söyledikleriyle , uyguladıkları arasında farklar olan insanlar hakkında düşüncelerin nelerdir ? söylediğini de uyguladığını da herkes görüyosa bunda bir kusur aramam bazı şeylerin önüne geçememesi derim ve söylediklerinin içindeki bir şeyle mutlaka bağlantısı vardır yaptığının, ama ona başka söyleyip buna başka uyguluyorsa kendini yüceltmeye çalışıyor derimbir şekilde bi gösteriş arayışındadır

Forum'da en çok sevdiğin ve anlaştığın 5 kişiyi yazar mısın ? eslem, tatlı cadı ve bluee hem sevip hem anlaştıklarım, acemi prenses ve birgül ilk 5teki sevdiklerim fakat fazla konuşamadıklarım

İlkler neden unutulmaz ? yaşanmışlıkların temelini oluşturduğu için, ve 2.sinde hep birçok benzeri şeyle karşılaşacağın için sürekli aklına gelecektir. ilk aptallığın, ilk yanlışın, ilk değerlin... her şey karmakarışıktır, ama bakarsın bi sonrakine göre hep o masumdur

Düğünlerde oynar mısın ? birinci dereceden yakınlarımınkilerde bulunurum ve oynarım

Ne zaman yalnız kaldığını hissedersin ? annemle aramızda sorun çıkıp benimle konuşmadığında, çünkü yanımda tek o var fazlasıyla arkadaşım olmasına rağmen hiç biri beni anlayan insanlar değil çünkü kendi yaşantılarında benim yaşadıklarımla uzaktan yakından benzer şeyler yok ve ne kadar açık bi insan olsam da her şeyimi kimseye anlatmadım anlatamadım , tek dostum annem

Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedin mi ? hayır hayatımdan vazgeçmeyi denedim
Kin tutar mısın ? tutamıyorum
Aşk herşeyi affeder mi ? affetmez
Hayatta yaşama amacın nedir ? annemin yüzünü güldürmek yüzünü kara çıkarmamak
İleri ki hayatında hangi sektörde çalışacaksın ? yabancı dil okuyorum bu alanda kendimi nereye kadar yükseltebilirsem yükseltcem ilk tercihim mütercim tercümanlık toefl vb. sınavlarla ilerletcem , umarım tabii
Çocukluğunun masumluğunu taşıyor musun ? gördüklerim itibariyle hayır, yaptıklarım itibariyle evet

Forumda en çok takıldığın bölüm hangisi ? her yeri takip ediyorum okuyorum, katıldığım bölüm dersek göründüğü üzere sohbet bölümü

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun ? belli bir zaman ayırarak girmedim bir şey çıkana kadar duruyorum, iyileştikten sonra böyle bi fırsatım olmucak fakat şu zamanlar her şeyden uzak olduğum için tek internetle uğraşabiliyorum

Forumda en fazla beğendiğin isim ? paylaşımlarıyla sakinliğiyle merve
Forumda en fazla kızdığın isim ? metin (ManyaX) ve sen
Forumda seni en fazla üzen olay ? melih emre(whiteroot) olayında atılan iftira
Forumda seni en mutlu eden olay ? yanımda olanları bilmek
Forum hakkında düşüncelerin nelerdir ? bazı şeylerde adil olunmadığı fakat genel olarak disiplinin sağlandığı ve buna rağmen gayet eğlenceli bir forum
Cumhuriyet dönemi ile günümüz arasında ne gibi farklı mevcut ?
adının türkiye olmasından başka hiç bir benzerlik yok

teşekkür ederim

teşekkürler:)

öncelikle tebrik ederim

İsmin nedir ? gözde nihan
Nerelisin ? manisa
yaş? 18
okul / iş ? hasan türek anadolu lisesi yabancı dil bölümü lise3.sınıf okuyorum
Siteyi nerden buldun ? öneri üzerine geldim
En son izlediğin film hangisi ? yeşil yol
Ne tür film izlemekten hoşlanırsın ? olağanüstülükler olmayan ve içi aşk kokmayan kaliteli tüm filmler

Hangi takımı tutuyorsun ? beşiktaş
Forumda en beğendiğin bölüm hangisi ? belli bir bölüm yok, ama üye olmayanların da katılıp soru sorabildiği yardımcılığı gösteren bölümler daha çok ilgimi çekti
Planlı yaşamak mı anı yaşamak mı ? anı yaşamak
Sence en büyük hatan ne ? kendimden hayattan vazgeçtiğim gün
Seni en cok üzen bir olayı anlatırmısın ? ameliyatım, ama bunu tekrar tekrar anlatmak istemiyorum
Hayat sana en cok neyi öğretti ? güvenmemeyi
Bu zamana kadar işlerini dürüstlükle yürüttün mü ? her zaman böyleydi
Hayatında imkansız olan nedir ? sorunların biteceği
Sence dışarıdan nasıl biri olarak görünüyorsun ? kimsenin olduğum gibi görmediği kesin , sorunlu bir kişilik gibi görünüyorum
Kendinde beğendiğin yanlar neler ? kendime olan güvenim, adilliğim, hırsım
Hayatından memnun musun ? değilim
Söyle bakalım Beni nasıl bilirsin :) ?
foruma çabuk adapte olan, eğlenceli bir kişilik, hanımefendi yerinde hareket etmeyi bilen ve biraz asabi ,sevdiğim özellik haksızlığa tahammülsüzlük :)

Şimdiden teşekkür ederim

rica ederim ben teşekkür ederim

Tebrikler Gözdecim. :)

teşekkürler :)

tebrıkler gözde:)

teşekkürler :)

teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri