51. Haftanın Konuğu " 'hayal "

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> 50. Haftanın Konuğu " 'hayal "

1. Kisaca kendini tanitirmisin? nerelisin, kac yasindasin, v.s.
2. Hayattaki en buyuk pismanligin nedir?
3. Kendinde sevmedigin bir ozelligin varmi? varsa nedir?
4. Hayatta keskelerin oldumu? olduysa nelerdir?
5. Arkadas secerken nelere dikkat edersin?
6. Hayatta seni en cok mutlu eden seyler nelerdir?
7. Sana gore forumun olmazsa olmazlari kimler?

Son düzenleme:

Tebrıkler ablacım :R

Sevdiğin ve sevmediğin huyların neler ?

En çok ne yapmaktan hoşlanırsın ?

Yalnızlığı sever misin ?

En büyük korkun nedir ?

Burcunun özelliklerini taşır mısın ?

Asla yapamam dediğin bişi var mı ?

En büyük hayalin ne ?

İnsanlarda sevmediğin huylar neler ?

Kinci biri misindir ?

Kendini ifade etmekte zorlanır mısın ?

En sevdiğin kelime veya cümle ne ?

Pişmanlık duyduğun bi olay var mı?
Hayal etmeyi sever misin ?
Fobilerin neler ?
bursa sana neyi ifade ediyor ?
En sevdiğin şarkı ?
En cok kullandığın kelime ?
Sende duygular mı yoksa mantık mı daha ağır basar ?
Takıntıların var mıdır ?
İkna gücün kuvvetli midir ?
En sevdiğin çizgi film kahramanı ?
En sevdiğin film repliği ?
Lunaparkta en cok sevdiğin oyuncak hangisi ?
Pamuk şekeri sever misin ?
En çok etkilendiğin kitabın ismi ?
Ve son olarak benim hakkımdaki iyi ve kötü düşüncelerin ?

Forumu nasıl buldun ?(google yada tavsiye v.b )
Ne kadardır DüşLer forum ailesinin içindesiniz ?
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ?
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden?
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
Forumda seni en fazla üzen olay?
Forumda seni en mutlu eden olay?

En çok merak ettiğiniz,gitmek istediğiniz ve üzerinde araştırma yaptığınız bir ülke varmı...??

Tek kaldığın zaman yapmaktan hoşlandığın,yada şöyle diyeyim tek kaldığında evin keyfini nasıl çıkarırsın...??

Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler...??

Hiç birinin yüzünden hayatından nefret ettinmi...??

Benim için dua edecek olsan ne için olurdu bu...??

Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedin mi....??

Utangaç mısın yoksa fazla açık sözlü mü....??

Evde nasılsın derli toplu mu yoksa dağınık mı bak doğruyu söyle....?? :D :D

Sabır senin için ne ifade ediyor.... ??

Yaşadığın yerden bize bahseder misin? Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın...??

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler...??

Şu an “Ahh bi elime geçse” dediğin kişi kimm ??(forumdan)... :D :D :D

Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğiniz bir söz veya vermek istediğiniz bir mesajınız var mı... ??

Başka soru sormamı istermisin...?? Yoksa bu kadarı yeter mi ? :)

Takip ettiğin bi dizi var mı?

Kendini anlatmakta güçlük çekermisin?

Evinde evcil hayvanların var mı ?

1. Kisaca kendini tanitirmisin? nerelisin, kac yasindasin, v.s.

ismim Melek bunun yanında başka ismim daha var ama o bana kalsın) 30 yaşındayım (ablayım) bursada yaşıyorum ama aslen bilecikliyim..

2. Hayattaki en buyuk pismanligin nedir?

ben hiçbirşeyden pişman olunmaması gerektigine inanıyorum...cünkü kötü olaylar insana tecrube iyi olaylar hatıra olur..o yüzden pişmanlıgım yok hatalarım vardır

3. Kendinde sevmedigin bir ozelligin varmi? varsa nedir?

bazen çok asabi oluyorum..ve çok sinir bir inatcı oluyorum )

4. Hayatta keskelerin oldumu? olduysa nelerdir?

üstteki cevabın aynısını bu soru içinde verebilirim...keşke kelimesini kullanmam..

5. Arkadas secerken nelere dikkat edersin?

ben arkadaşlarımda en çok vefa beklerm...merhamet olsun isterim dedikodu yapsın istemem yanımda başkalarını sürekli anlatan insanı arkadaşım olarak seçmem...sadece beni sevmesinden çok herkesi sevmesi iyi geçinmesini isterim

6. Hayatta seni en cok mutlu eden seyler nelerdir?

bilmmiyorum ben kücük şeylerle mutlu olmayı severim o yüzden ayrım yapamıcam hayatta olmam sevdiklerimle ailemle olmam mutluluk için yetiyo bana..galiba en çok mutlu eden şey bunlar

7. Sana gore forumun olmazsa olmazlari kimler?

özkan tabi ) biz arada birbirimizi yesek de forumun en başta olmazsa olmazı o...sonra semih ben çok fazla tanımasamda burada çok emegi varmış o yüzden onun fikirlerine calışmalarına bu forumun herzaman ihtiyacı vardır mutlaka...daha sonra ahmet..benim en çok sohbet ettigi en iyi anlaştıgım insan foruma ısınmamı saglayan hatta burada kalmamı saglayan kişi..daha sonra sıralamayapmadan diger bütün arkadaşlarım kardeşlerim diebilirim cünkü her tanıdıgım sohbet ettigim kişinin burada gerçekten emegi ve ayrı bir yeri var onlar kendilerini biiyorlar zaten

Tebrıkler ablacım :R TşkLer canım )

Sevdiğin ve sevmediğin huyların neler ? Sevdiklerim..adil olmaya calışırım herkes arasında.kimseyi kimseden üstün ve aşagı görmem bunun için ugraşırım yani...ve yalaka değilim)
Sevmediklerim...bazen agresif oluyorum yada çok saf...pembe gözlüklerim vardır benim) onları çıkartmayı unutuyorum bazen o zamnda aptal bir iyi niyet oluyor bende o zamanda bu kullanılıyor) bundan vazgecmek istiyorum ama bu yaştan sonra zor)

En çok ne yapmaktan hoşlanırsın ? yalnızlıgı severim bzen yalnız kalmak hoşuma gider..bazen kitap okurum saatlerce..bazen de dışarıda yürümeyi severim yani kafama göre)

Yalnızlığı sever misin ? buna cevap vermişim zaten) evet..ama herzaman değiL..insanlarla vakit geçirmekde ayrıca keyiflidir bence

En büyük korkun nedir ? ölüm:( hem kendim hem sevdiklerim için...

Burcunun özelliklerini taşır mısın ? burclara inanmam a taşıyormuşum bunu herkes söylüyor)

Asla yapamam dediğin bişi var mı ? bir insanın canına kast etmek galiba

En büyük hayalin ne ?
yok ) hayal kurmam cünkü hayalkırıklıgı üzer insanı o yüzden hayal kurmadım hiç

İnsanlarda sevmediğin huylar neler ? dedikodu...kibir..parasıyla kendini bişey sananLar...veya bulundugu mekana göre kendini diger insanlardan üstün görenler zaen aynı kategoride hepsi...

Kinci biri misindir ? yok malesef)

Kendini ifade etmekte zorlanır mısın ? hayır

En sevdiğin kelime veya cümle ne ? besmele )

,tşkLer soruların için)

---> 51. Haftanın Konuğu " 'hayal "

benim sorum yok zamanla tanımak daha güzel :Ü seni seviyorum abla :p

Pişmanlık duyduğun bi olay var mı?
yok hayır

Hayal etmeyi sever misin ? sevmem)

Fobilerin neler ? deniz...yükseklik

bursa sana neyi ifade ediyor ? bursa..yaşanıLası yerlerin en başı

En sevdiğin şarkı ? Sezen aksu sen aglama

En cok kullandığın kelime ? hım bilmiyorum ki dikkat etmedim)

Sende duygular mı yoksa mantık mı daha ağır basar ? mantık

Takıntıların var mıdır ? var evet gördüğüm şeyleri okuyorum durduk yere sayı sayıyorum falan)

İkna gücün kuvvetli midir ? evet öyle söylenir

En sevdiğin çizgi film kahramanı ? güçlü şirin)

En sevdiğin film repliği ? sevgi neydi? sevgi emekti (selvi boylum al yazmalım)

Lunaparkta en cok sevdiğin oyuncak hangisi ? tren) daha gecen hafta bindim ) ( gülmeyin bak)

Pamuk şekeri sever misin ? evet)

En çok etkilendiğin kitabın ismi ? çok kişi bilmez aslında ama..Kara davut..
Ve son olarak benim hakkımdaki iyi ve kötü düşüncelerin ?
iyisin sevimlisin konuşkan sıcakkanlısın burada benimle tanışan ilk kişisin güzelsin ) ve seviliyorsun benim ve diger kişiler tarafından

tşk ederim ablası

Forumu nasıl buldun ?(google yada tavsiye v.b ) google..öyle gezerken buldum

Ne kadardır DüşLer forum ailesinin içindesiniz ? mayısın sonunda üye oldum galiba

Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ? islami bölüm

Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden? fırsat buldukca giriyorum

Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni? öyle bir isim yok yani dikkatmi çeken bir isim olmadı

Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni? özkanla atışmıştık) bir yanlış anlaşılma sonucu

Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler? Dream, Casper, Casual:( herkesle iyi anlaşıyorm sanırım

Forumda seni en fazla üzen olay? Kadirin vefatı...üzmekten çok içimi yaktı :( burdan da anmış olalım mubarek gün allah mekanını cennet eylesin gunahlarını bagışLasın

mutsuz olmadıgım bütün olaylar beni mutlu etmiştir zaten)

tşk ederim ablası

En çok merak ettiğiniz,gitmek istediğiniz ve üzerinde araştırma yaptığınız bir ülke varmı...?? heryeri merak ediyorum aslında...ama araştırma yapmak istedigim yer israil..ne çeşit bir mahlukat olduklarını araştırma yaparak çözmek isterdim...gitmek istedigim yer medine..ülke değil ama ben soruyu genel olarak aldım) kabul edersin inşallah

Tek kaldığın zaman yapmaktan hoşlandığın,yada şöyle diyeyim tek kaldığında evin keyfini nasıl çıkarırsın...?? yüzüstü yatıp elime gecen bir kitabı okumak yada sadece kfamı dinlemek sessiz sessiz)

Siyah ve beyaz çok zıt renkler olduğu halde neden hep birbirleri ile bir uyum içindedirler...?? cünkü ikisi aynı tonda renk olsa birbirini bogar renklerin ayrımı yapılmaz...ama zıt oldukları için kendilerini belli eder ve renklerin güzelligi meydana çıkar

Hiç birinin yüzünden hayatından nefret ettinmi...??etmedim..etmeye ramak kalmıştı ama etmedim

Benim için dua edecek olsan ne için olurdu bu...??Allah gönlündekileri hayırlı kılsın ve hepsini sana versin..cünkü gönlündekiler hayırsızsa sana bir faydası olmaz o yüzden önce gönlümüzden gecenlerin hayırlı olması lazım ki bize faydası olsun mutluluk versin...bu yüzden böyle dua ederdim

Hiç yaşadığın şehri terk etmek istedin mi....??istemedim..çok seviyorum

Utangaç mısın yoksa fazla açık sözlü mü....?? bazen çok utangac bazen açık sözlü...

Evde nasılsın derli toplu mu yoksa dağınık mı bak doğruyu söyle....?? :D :D )) topluyum ama bazen tepem atıyo dagıtıyorum hahaha

Sabır senin için ne ifade ediyor.... ?? Hayata karşı direnmek

Yaşadığın yerden bize bahseder misin? Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın...?? yaşadıgım yer çok güzel...ben seviyorum diye güzel belki...kafa dinlemek için veya yürümek için yada elenmek için yani istedigin herşeyi yapmak için imkanın var...dışarıya çıktıgımızda genelde yanımdaki kim olursa olsun yürürüz) bazen bu zorla olsa da yürürüz yani )) sonrası Allah kerim)

Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler...?? acı biberli olan bütün yemekler)

Şu an “Ahh bi elime geçse” dediğin kişi kimm ??(forumdan)... :D :D :D forumdan yok ) ha var söylemeyeyim hahaha

Son olarak forumdaki arkadaşlara söylemek istediğiniz bir söz veya vermek istediğiniz bir mesajınız var mı... ??
hepinizi çok seviyorm)
Başka soru sormamı istermisin...?? Yoksa bu kadarı yeter mi ? :) ] nasıl istersen canım
tşk ederim

Takip ettiğin bi dizi var mı? eskiden vardı ama şimdiki dizileri takip etmiyorum fazla

Kendini anlatmakta güçlük çekermisin? çekmem anlatırım

Evinde evcil hayvanların var mı ?
] balık var...bir ar kuş var ama kaçtı biri...biri öldü almadık sonra
Tşk ederimm)

Tebrikler :)
GENEL SORULAR

Adını :
Yaşınız:
Boyunuz:
Kilonuz:
Medeni Haliniz:
Hobileriniz:
Fobileriniz:
Nerelisiniz:
Okul yada iş durumunuz :

SIRF MERAKTAN

Hangi dizileri seyredersin:
En çok neyi seversin:
Hayatınızda özel biri var mı:
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın:
Aşk Acısı Çektinizmi:
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz:
Resim Yapmayı severmisiniz:
Sizce aşk nedir:
En çok ne yapmak hoşunuza gider:
Duygusalmısınız:
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı):
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı:
Alış veriş Yapmayı severmisiniz:
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz:
Tuttuğun takım?
En büyük takıntın nedir?
En büyük hayalin?
Giyim tarzın?
En istikrarlı olduğun konu nedir?
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz?
Nasil bir Kisilige sahibsiniz?
En sevdiğin renk ?
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin?
En sevdigin sarki hangisi? Neden ?
En sevdiğin yazar ve kitap?
En beğendiğin film ve aktör/aktrist?
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin?
Sevdiğin için neleri göze alırsın?
Bir gününüz nasıl geçiyor?
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın...
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın?
Yaptığın en büyük çılgınlık?
Bugünlerde en çok duyduğun söz?
Evde yokluğunu hissettiğin şey?
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun?
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin?
Yapmaktan en çok hoşlandığın şey?
Şu an olmasını istediğin birşey?
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ?
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ?
İzlemekten aaaif aldığın tv programları?
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey?
Aşk herşeyi affeder mi?
Karşı cinste hoşlandığın tip ?
Karşı cinste aradığın özellikler?
Benzetildiğin biri varmı?
Aşağıdakiler senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk:
Sevgi:
Hayat:
Dostluk:
Para:
Ölüm:
İş:
Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazarmısın?
Ne kadardır DüşLer forum ailesinin içindesiniz ?
Forumda en çok takıldığınız bölüm hangisi ?
Foruma ne kadar zaman ayırıyorsun -Neden?
Forumda en fazla beğendiğin isim -Nedeni?
Forumda en fazla kızdığın isim -Nedeni?
Forumda en iyi anlaştığın isim / isimler?
Forumda seni en fazla üzen olay?
Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir?
Yöneticilerden bir rican var mı?

kolay geLsin :)

soru sorcam :D
forumda hiç sevmediğin biri varmı ? ( ıyy lanet gelsin falan dediğin? )

neden her yazının sonunda ) bu var ?

böyle iyi davranmak hoşuna gittiği için mi iyi davranıyorsun yoksa öylesine mi ? :R

forumda o yoksa bende bırakıyorum dediğin insanoğulları var mı ? varsa kimler ?

şimdilik bu kadar birgülün sorularından bize soru kalmadı :D

Tebrikler Adaş :)

İleriye baktıgın zaman nerede görmek istiyosun kendini?

bu daha ilk soru :)

Tebrikler :) tşkLer
GENEL SORULAR

Adını : Melek
Yaşınız: 30
Boyunuz: 160
Kilonuz: 53
Hobileriniz: yürüyüş yapmak, insanları gülümsetmek
Fobileriniz: deniz
Nerelisiniz: bilecik
Okul yada iş durumunuz :

SIRF MERAKTAN

Hangi dizileri seyredersin: bu ara yok takıldıgım...mehmet aslantugun dizisi başlamış seyretmeye niyetlendim ama kısmet olmadı)
En çok neyi seversin: ney derken yemek mi genel mi ? ama ben yemek olarak alayım patates kızartması
Hayatınızda özel biri var mı: ) var
Issız bir adaya düşsen yanına kimleri alırdın: ailemi
Aşk Acısı Çektinizmi: çekmiştim 18 yaşındayken...ama sonraları çektirdim sanırım oh olsun hahaha
Sevdiğiniz İçin Çiğ Tavuk Bile Yermisiniz: yermiyim yerim galiba
Resim Yapmayı severmisiniz: severm ama beceremem
Sizce aşk nedir: vefa...bütün olmak sebepsiz sevmek
En çok ne yapmak hoşunuza gider: su içmek)
Duygusalmısınız: evet ama pek bilen yok bu yönümü
Kitap Okurmusunuz (şuan okuduğunuz varmı):okurum ama son zamanlarda bazı sebeplerden dolayı okuyamıyorum...yarım kalan bir kitap var dini bir kitap..üsve-i hasene (herşeyde en güzel örnek Hz muhammed (sas) yani)
Hayvanları severmisiniz Beslediğiniz bi hayvan varmı:severim ama dokunamam..balıklar var
Alış veriş Yapmayı severmisiniz: severim ama deterjana bayılırım) evin heryerine deterjan doldurum çok para olsa)
Sosyalmisiniz yoksa asosyalmisiniz: sosyalim
Tuttuğun takım? Beşiktaş + Bursaspor
En büyük takıntın nedir? herkesten vefa beklemem
En büyük hayalin? aslında hayal kurmam..
Giyim tarzın? kafama ne eserse
En istikrarlı olduğun konu nedir? din
En beğendiğiniz ve beğenmediğiniz huyunuz? begendigim çok yok yani başka insanların görüp söylemesi daha anlamlı...begenmediklerim ,biraz safımdır) bazen sinirli bezen dik kafalı
Nasil bir Kisilige sahibsiniz? dışarıdan nasıl görünüyorum bilmiyorum ama herkese iyi davranmaya calışırım insanlarn hep ikinci şansa hakkı oldugunu düşünürüm o yuzden birine kızsam da ilk veya ikinci seferde bunu hissettirmem sabrederim..her konuda sabırlıyımdır isyan etmedim hiçbir zaman ve etmem inşallah...insanları seviyorum yaratılanı severim yaratandan ötürü felsefesi...dinime düşkünüm olmsı gerektigi gibi ibadet edemesemde elimden geleni yapmaya calışırım laf ettirmem...sevdigim insanları her durumda korurum hak yedirmem ama kendi hakkım yendiginde çok fazla sesimi çıkartmam biraz deliyim) yaşım 30 ama gidip parkta salıncak sallanacak kadar cocugum ) yani büyükmüyüm cocukmuyum neyim çözemedim)) çok şakacı yeri geldiginde çok cidd herkesle kafa barıştırabilecek biriyim yada öyle olmaya calışıyorum ( çok mu uzun oldu ne )
En sevdiğin renk ? beyaz
Hangi tür müzikten hoşlanırsın/ Kimleri dinlersin? genelde pop slow ama bazen sagopa dinlerim bazen yabancı muzik bazen ilahi öyle karmaşık bişey)
En sevdigin sarki hangisi? Neden ? seze aksuyu seviyorum ayrı bir güzelligi var...sen aglama şarkısının ayrı bir yeri var ama bir çok şarkıyı benim şarkım ilan etmişimdir
En sevdiğin yazar ve kitap? mevlana..mesnevi
En beğendiğin film ve aktör/aktrist? bu konuda çok yorum yapamıcam fazla bilgim yok hayran oldugum aktör aktrist yok
Sevdiğin biri varmı/ Ona su an ne söylemek isterdin? evet var...bugun küstüm ona ben )
Sevdiğin için neleri göze alırsın? neleri göze almaya degiyorsa onları
Bir gününüz nasıl geçiyor? herkesinki gibi
Yaşadığın yerden bize bahseder misin. Dışarı çıktığında nerelere gidersiniz neler yaparsın... bunu diger soruda bahsetmiştm başka bir arkadaşın sorusunda)
Kolay bağışlar mısın /Kin tutar mısın? bagışlarım..bazen bagışlanmayı haketmeyenleri bile bagışlarım
Yaptığın en büyük çılgınlık? deniz fobim oldugu halde jetskiye binmek ...ayy hatırlıyorum da ufff))
Bugünlerde en çok duyduğun söz? ay bu sıcakta nasıl oruc tutacagız)
Evde yokluğunu hissettiğin şey? şu salona yeni bi halı alsaydık iyi olurdu o eksik hahaha
Geçmişte yaşasaydın kim olurdun? kim olurdum bilmiyorum ama kim olmak isterdim onu sorarsanız...hz Hatice
Korkuların /özlediklerin/ sevdiklerin? ölümden korkuorum...ölmekten ve sevdiklerimin ölmesinden...sevdiklerim tarafından sevilmemekten..özledigim bir kişi...o bana kalsın...sevdiklerim herşey herkes
Şu an olmasını istediğin birşey? iftar)
Şu an '' Ben burada ne yapıyorum? Kim getirdi beni buraya?'' gibi sorulara maruz kalmaksızın ruhunun olmak istediği yer ? medine medine medine
Yediğin halde '' ben bununla doymam'' diyecek kadar karşısında zayıf olduğun yemekler ? acı biber)
İzlemekten aaaif aldığın tv programları? yarışmaları seviyorum bilgi yarışmaları...soruları cevaplıyorum bilince çok keyif alıyorum)
Hayatta en çok kıymet verdiğin şey? ahlak
Aşk herşeyi affeder mi? affetmez
Karşı cinste hoşlandığın tip ? şu tip diyebilecegim bir tip yok
Karşı cinste aradığın özellikler? nerden geldigini nereye gidecegini bilmeli ot gelip saman gitmesin dünyadan..boş boş yaşamasın degerleri olsun
Benzetildiğin biri varmı? bazıları birilerine benzetiyor ama ben benzedigimi düşünmüyorum) mavi yada yeşil gözlü hangi ünlü varsa benzetiyorlar hahaha
Aşağıdakiler senin için ne ifade ediyor/kısaca tanımlar mısın?
Aşk: sabır...karşılıksız sevgi
Sevgi: hayatın anlamı
Hayat: iman
Dostluk: artık yok..
Para: mecburen lazım olan fakat benim için hiçbirşey ifade etmeyen birşey
Ölüm: başlangıc
İş: gerekli
Hayat felsefen nedir? Hayatına yön veren düşüncelerin veya hayat amacın nelerdir? Bunu açıklayan bir sözün varsa buraya yazarmısın? lütfunda hoş kahrında hoş ya ilahi....yaratılanı severim yaratandan ötürü...bu sözler benim insanlara olan sevgilerimi hiçbir zaman azaltmıyor..ve başıma gelen herşeyde Allahın istegi oldugunu unutmamamı aglıyor o yüzden mutsuzluga karamsarlıga düşmüyorm hiçbirzaman
Forum hakkında düşüncelerin ve forumla ilgili kendi hedeflerin nelerdir? seviyorum burayı o kadar)
Yöneticilerden bir rican var mı? yok herkes gayet iyi zaten

kolay geLsin :)

tşk ederim) bazılarını cevaplamıştım onları cevaplamadım o yuzden

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri