30 estetik , sonuç : uzaylı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

funny_she

Bayan Üye
Milyarder kocasını genç kızlara kaptırmamak için 30 kez estetik olunca bu hale geldi!
ABD'li Jocelyn Wildenstein, milyarder kocasını genç kızlara kaptırmamak için tam 4 milyon dolar harcayıp 30 kez estetik ameliyat oldu. Var olan güzelliğini de kaybeden kadının yüzü, adeta uzaylı yaratıklara benzedi.
Paranın her şeyi satın alamayacağı bir kez daha kanıtlandı... Sanat taciri milyarder kocasını kaybetme korkusuyla ilk kez 1998'de bıçak altına yatan Jocelyn Wildenstein (62), filmlerdeki uzaylı yaratıklara döndü. Kocası Alec Wildenstein'la 1970'lerde tanışan 62 yaşındaki kadın, o zamanlar sade bir güzelliğe sahipti. Ancak yıllar geçtikçe kocasını kaybetme korkusu yaşayan kadın, vahşi kedi görüntüsunden hoşlanan kocasını memnun etmek için gözlerini kedi gözüne benzetti.
'KORKUDAN ÇIĞLIK ATTIM'
Ancak sonuç hiç de umduğu gibi olmadı. Birçok kez bıçak altına yatan Jocelyn, her defasında daha da çirkin bir hale geldi. İlk ameliyattan sonra gazetelere konuşan Alec Wildenstein, "Onu ilk gördüğümde korkudan çığlık attım" dedi. Kocasını 19 yaşında bir Rus güzele kaptıran kadın, milyonlarca dolar nafaka aldı. Eski kocası ise geçtiğimiz pazartesi günü hayatını kaybetti.

İŞTE SON HALİ ... !!

25112237.jpg

surgery1.jpg

Wildenstein2L_468x662.jpg

yazık günah yha şu hale bakk , gerçekten çok yazık !!

hahahahahahahahaha bilgisayarıma kustum nesmen :D:Dhahaha TİBEE BAK YAAAAAAAAAAAAAhahahahahahahahaha

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri