3 saat ÖlÜ kaldi cennetİ gÖrÜ...

nones

Bayan Üye
Lychen, Almanya’da yaşayan üç yaşındaki Paul, büyükbabasının bahçesinde oynarken bir göle düştü. Büyükbabası onu suyun içinden çıkardığında nefes almıyordu. Küçük çocuk hemen helikopterle hastaneye kaldırılıp, yoğun bakıma alındı. Hayatını kurtarmak için uğraşan doktorlar, tam üç saat 18 dakika sonra tekrar kalbinin atmasını sağlamayı başardılar. Klinik yöneticisi Prof. Dr. Lothar Schweigerer, “Buna benzer bir şeyi hiç yaşamadım. Onun yaşındaki çocuklar suyun altında sadece birkaç dakika kalsalar da yaşama dönemiyorlar.” açıklamasını yaptı. Ancak Paul’un doktorları ve ailesini şaşırtması bununla kalmadı.
Paul, hayata dönmesinin ardından ailesine yaşadıklarını şöyle anlattı:
“Cennette Büyükanne Emmi ile birlikteydim. Bana hemen aşağıya dönmem gerektiğini söyledi.

MİLLİYET GAZETESİNDEN OLAYA YORUM YAPAN BİR KAÇ YORUM:

Benim ablamın kızı 4 yıl önce yüksekten düşmüştü, yoğun bakımda 3 kere kalbi durmuş o zaman 11 yaşındaydı. Kendine geldiğinde anlattığı şey ise; beyaz we göz kamaştıran bir yerde olduğunu onu karşılamaya ise teyzesi olduğunu söyleyen bir bayan geldiğini çok güzel we huzurlu bir yer olduğunu gelmek istemediğini ama teyzesi olan bayanın gitmen gerek demesi üzerine geri geldiğni anlattı. İster inanın ister inanmayın ama en büyük ablamız henüz 6 aylıkken ölmüş. . . . .

kendi babamdan şahit olduğum bir olay var yoksa inanmak zor hakikaten. . sabaha karşı vefat eden babam o saat gelmeden önce gece vakti biz yanındayken yukarından birşeye işaret ediyordu tamam gelcem bekle der gibi kim olduğunu sorduğumz zaman bizimde bildiğimiz çok sevdiği bir arkadaşının adını söyledi tabi bu allahın işimidir yoksa bilimsel bir olaymıdır bilmiyorum

---> 3 saat ÖlÜ kaldi cennetİ gÖrÜ...

Benim bildiğime göre cennetin kapısını ilk açacak olan ve içeri ilk girecek olan Hz. Peygamber (s.a.v) efendimiz. Ki bu da kıyamet kopup tüm varlıklar öldükten sonra olucak.

---> 3 saat ÖlÜ kaldi cennetİ gÖrÜ...

Bilinç Altı Olabilir Diye Düşünüyorum. Çünkü Bazı Şeyler Yaşam Boyunca İnsan Zihnine Entegre Ediliyor.. İnsanlar Bunlar Doğrultusunda Yaşamlarını Şekillendiriyorlar..

11 yaşındaki kızın teyzesini görmesi vs.. O yaştaki bir kıza Anlatılan Öyküler Şöyledir : " Teyzen 6 yaşında Öldü. O şimdi Cennette Huzur İçinde .. "Çocuk bununla yıllarca yaşamış aklına kazınmış artık..

Ben Bu tarz şeyleri Narkoz etkisinden kaynaklandığını düşünüyorum..

3 yaşındaki bir çocuğun ise böylesi bir şey söylemesi milyonda bir gibi. Abartılı gelmedi değil hımm

Olabilirde Dicem Ama Yine İmkansız Geliyor Çünkü İnsanlar Ancak Ölecekleri Anda Onlara Yerleri Gösterilir. İnancım Böyle olduğunu söylüyor.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri