2m kablo bayileri

sibelcetin

Kayıtlı Üye
Enerji ve Tesisat Kabloları: 300 V’dan 1kV’a kadar çalışma gerilimine sahip tek damarlı veya çok damarlı, kapalı kuru mekanlarda, dağıtım dolap ve panolarında, sabit tesislerde kablo borusu içinde sıva altında ve/veya üzerinde kullanılır. Daha fazla çalışma sıcaklığının gerekli olduğu yerlerde (90°C), fazla mekanik zorlamaların olmadığı iç mekanlarda, dış mekanlarda toprak altında ve kablo kanalı içinde kullanılan tipleri üretilebilmektedir. Bu tipler ani ve kısa süreli çalışma sıcaklığı artışlarına dayanıklıdır. Halojensiz olan tipleri; alev iletmeyen bir veya çok damarlı enerji kabloları, insanların çok yoğun olarak bulunduğu yüksek katlı binalar, alışveriş merkezleri, hastaneler, okullar gibi yangına hassas yer ve mekanlarda kullanılmalıdır. Yangına dayanıklı olan tipler ise iletkenler üzerinde bulunan mika bant sayesinde yangında enerji iletimini standartlarda belirtilen sürede devam ettirilebilir.

Ürünler: H05VV-F, NYY-K, N2XH, N2XH-K(RZ1-K), N2XY, N2XY-K (RV-K), NHXMH, NYY, NYRY, NYCY, NYBY, N2XRY (SWA BS 5467), N2XRH (LSF SWA BS 6724), N2XCY, N2XCH, N2XBH, N2XBY, 2YSLCY-JB / 2YSLCYK-JB, FireKAB N2XH FE180

Gemi Yat Kabloları: Gemi panolarında, elektronik aygıtlarda sabit bağlantılı haberleşme ve enstrumantasyon kabloları olarak kullanılır. Tüm deniz araçlarında kapalı (korumalı) alanlarda kullanıma uygundur. PVC ve Halojensiz tipleri mevcuttur. HFFR kılıflı kablolar alev geciktirici malzeme içermesi özelliği sayesinde yangın durumunda zehirli gaz çıkarmaz ve alevin yayılmasını önler. Ekranlama dış elektriksel etkilere karşı koruma sağlar.
2m kablo bayileri aracılığı ile ürünleri temin edebilirsiniz
 
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri
Üst