2019'da Terazi Burcunu Neler Bekliyor ?

InnoCence

ÜLKÜ & UMAY
Webmaster
Prenses
Terazi Burcu 2019 yılında oldukça iddialısın. Değişen şartlara daha çabuk adapte oluyor bu sayede önemli fırsatlar yakalıyorsun. İkili ilişkilerde samimiyet ve istek önem kazanıyor. Yüzeysel davranmamalı, konuya hakim olmalısın.

Ele aldığın işleri bitirip sonuca ulaşmak buna bağlı. Kendini ifade konusunda dikkatsiz söylemlerden uzak durmalısın. Özel hayatında yerine getirmekte zorlanacağın sözler verebilirsin. İkilemde kalmamak için şeffaf davranman yeterli olacaktır.

Çevre ve arkadaşlar konusunda rahatsız olduğun meseleler ortaya çıkabilir. Geçmişten bugüne taşınan bazı konular ilişkileri zedeleyecek nitelikte. 2019 yılının ilk yarısında Terazi Burcu hayatında iletişim, ilişkiler, ev, aile konuları ön plandayken diğer yarısında iş, para kariyer devreye giriyor.

Bir miras ya da alacak konusu çözüme ulaşıyor. Kazancın her yönden artıyor. Bir gayrimenkulden uzun vadede büyük kazanım sağlıyorsun. Daha fazla para kazanmanın alternatif yollarını arıyorsun. Yaşamdan aldığın keyif artıyor.

Terazi Burcu 2019 Eğitim ve Sağlık
Terazi Burcu 2019 yılı eğitim hayatında istekli olman gerekiyor. Çoğu zaman tembellik yapacaksın. Söz konusu ders çalışmak ya da kitap okumak olduğunda geri adım atıyorsun. Seni bu konuda sadece ilgini çeken şeyler ikna ediyor. Bu nedenle kendini ilgi alanına göre eğiteceksin. Merak ettiğin şeyleri çok çabuk öğreniyorsun. Bu sene yeni bir dil öğrenmek isteyerek kurslara katılabilirsin.

Terazi Burcu sağlığı 2019 yılında negatiflikten uzak olmalı. Enerjiler bedenini çok fazla etkiliyor. Yaşanan her şey mide ve bağırsaklardan geçiyor. Bu alandaki hassasiyet yüksek görünüyor. O yüzden çok kafana takma ve düşünmemeye çalış. Kilo almamak için tatlı ve unlu gıdalardan mümkün olduğunca uzak dur.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri