2014 Sms Sözleri, 2014 Aşk Sözleri,2014 Güzel Smsler,2014 Aşk Smsleri, 2014 Sevgiliye Güzel Smsler

LSqReMinK

Bayan Üye
Seni ilk gordugum anda asik oldum ikimizde ayni saate ayni dakikada ayni saniyede bir birimize baktik o gunden beridirki bu kalbim senin icin atiyo #ya seninki#??????

seninle bir iddiaya girelim sen kaybedersen kalbini ver ben kaybedersem canımı vereyim berabere kalırsakta birbirimizi ölünceye kadar çok ama çok sevelim ben bu iddiayı kaybetmeye hazırım ya sen??

Canimin canani caninin cananini canansiz da caninda canlandirdigini bilsin,cunki,bu can cananini caninda canlandirmamis canli ola bilmez.

Bir gün kalırsan çaresiz ve tek başına unutma bir bekleyenin var.bornova sokaklarında.!!!

Sadece Sen B.enim Ol , Diger Bütün Erkekler Onların Olsun

ölmek nedir ki gülüm ben senin icin yasamayi göze almisim...

hatırlamak yaşamak kadar güzelse sevmekte ölüm kadar açıdır

gözlerini gözlerimde ömrümü dizlerinde isterim sevdiğim... :)

yanamadım sana aşkım alsaydım gönlüme bir kere görseydim ama bidaha beni göremezdin hayatta

Hatırlar mısın bana AŞK nedir?Demiştin Ben de sana bakıp gülmüştüm İşte şimdi cevap veriyorum Bence aşk seni sevmektir.

Bana aşkı sorsalar seni anlatırım, ölümü sorsalar sensizliği, tebessümü sorsalar onu hayal etmek derim. Onun olmadığı bir dünyada yaşamak deseler ölüm güzeldir derim

Aleme ismimiz profile resmimiz gönlümüze aşkımız lazım

Yağmur yılanın ağzına düşerse zehir olur, midyenin ağzına düşerse inci olur, sen neyin yağmurusun bilmiyorum ama yüreğime düşer düşmez herşeyim oldun....

Artık hiçbir şeyden korkmuyorum ben nisa nur u çok seviyorum. Tüm dünya duysun nisa nur seni çok seviyorum

Sen hayallerimin gerçekleşmiş halisin inci tanem...

Moderatör tarafında düzenlendi:
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri